FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 26409 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Elektronika
Namierzyc telefon 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Namierzyc telefon"   

Dorcia6
 Wysłana - 11 grudzień 2006 21:18        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

mam pytanie czy nie wiem ktos czy jest możliwośc namierzenia telefonu na karte? chodzi mi o to,ze zgubilam gdzies telefon i jets on caly zcas wlaczoony i chcialbym sie zorientowac czy jest opcja by go jakos namierzyc gdzie on jest.

Imperiall
 Wysłana - 11 grudzień 2006 21:21      [zgłoszenie naruszenia]

Wiem, że policja ma taką opcje, ale czy zwykły obywatel...

edit: pogadaj z operatorem

Zmieniony przez - Imperiall w dniu 2006-12-11 21:22:00

Dorcia6
 Wysłana - 11 grudzień 2006 21:26      [zgłoszenie naruszenia]

Nom o policji nie ma mowy ...bo podjerzewam,ze ktos z moich "znajomych" mi go wzial:( ale kanał...musze coś szybko wymysleć,ale co...??

Imperiall
 Wysłana - 11 grudzień 2006 21:33      [zgłoszenie naruszenia]

sprawa jest prosta, zginął Ci tel idziesz na policję, możesz zadzwonić do operatora sprawdzić stan konta, ewentualnie zamówić biling, ale i tak tylko policja może sprawę załatwić

Eclipse21
PELEMELE
 Wysłana - 11 grudzień 2006 21:33      [zgłoszenie naruszenia]

Tylko polizei

cos takiego znalazlem, ale chyba nie zechce Ci sie czytac

Niezaleznie czy to GSM 900 MHZ czy 1,8 GHz aby namierzyc komorke wystarczy ze zapytanie o lokalizacji komorki wysla nadajniki nawet jesli ktos wybiera inny nr to najczesciej tel kom zglaszaja swoja lokalizacjeze jestem tylko ze posiadam inny nr tel ... o tym ze znajduje sie tu i tu a im wyzsza czestotliwosc tj "pokrycie AP" to 1-n AP na 0,9 GHz wystarczy na obszar 35 Km a na 1,8 GHz to 1-n AP zasieg 7 Km a w miescie sa najdajniki 1,8 GHz wiec kazda komorka z pewnoscia jest w pokryciu przynajmniej 3-ch stacji nadawczych co do 0,9 GHz moze byc trudniej bo obszar poszukania takiego uzytkownika to dokladnosc gorsza ale jest to do zweryfikowania tyle ze blad lokalizacyjny jest nieco wiekszy 2-a nadajniki tez dadza efekt lokalizacji tyle ze jest to pomiar bardzo niedokladny .. 2-a sprawa ze wzgledu na kawalarzy jak tutaj usnieto w telefonach GSM ukrywanie sygnalu !!! zeby moc delikwenta znalesc byly 1-e telefony GSM 2-u systemowe 0,9/1,8 GHz Motorola CD 160 ktora miala zaimplementowany modul szyfrujacy aby uniemozliwic lokalizacje .... teraz z tego rozwiazania korzysta siec TETRA dla bonzow i sluzb specjalnych :)
chyba ze sie uzytkownik szybko przemieszcza to go tez truddniej namierzyc ... ale to trzeba sie poruszac przynajmniej z predkoscia pociagow TGW o predkosci przekraczajacej 200 Km/h
a o pozycji komorki ktora inf. operatora ze jestem tu i tu odbywa sie z czestotliwosci co 4h w trybie spoczynku czyli lezaca na biurku :) jesli sie przemieszczamy to telefon sam zwiekszy czestotliwosc "lokalizacyjna" na ktora nie mamy wplywu :)

XXX

Specjalista -

Dorcia6
 Wysłana - 11 grudzień 2006 21:44      [zgłoszenie naruszenia]

A macie jakis pomysl,co zorbic,zeby ktos sie do tego przyznal? Mam metlik w głowie juz:(

Eclipse21
PELEMELE
 Wysłana - 11 grudzień 2006 21:56      [zgłoszenie naruszenia]

A jest sygnał?

XXX

Specjalista -

Dorcia6
 Wysłana - 11 grudzień 2006 22:05      [zgłoszenie naruszenia]

moze ja opowiem jak to bylo w skrocie.

w sobote bylismy an imprezie u znajomej mojego kolegi, gdy z niej wracalam okazlao sie,ze nie mam telefonu ale nie chaialo mis ie juz do nije wracac...w niedziele poprosilam tego smageo kolege zeby poszedl i go od niej odbral i oddal mi(ja osobiscie nie mogal:/) po cyzm sie okazalo,ze tego tefelonu "niby" tam nie ma...ale to wszytsko za bardzo smeirdzi...w nieidzle przez clayd zien byl sygnal dzis do godizny 17.30 tez.pozniej juz nie bylo:/

Przemo
 Wysłana - 11 grudzień 2006 22:08      [zgłoszenie naruszenia]

[wirtualnemedia.pl/document,,612586,Jak_namierzyc_telefon_GSM.html]

hrhr

Lecą jak ćma do ognia nie wiadomo po co, a wiesz co?
Najlepiej tańczyć z uczuciem...

Eclipse21
PELEMELE
 Wysłana - 11 grudzień 2006 22:13      [zgłoszenie naruszenia]

byś dopisał, że chodzi o Wlk. Brytanie..

btw-na gg niestety sie dzis nie pojawie juz,

XXX

Specjalista -

Dorcia6
 Wysłana - 11 grudzień 2006 22:19      [zgłoszenie naruszenia]

Dzięki za rady...będę czekać na cud ;)może sie znajdzie..:)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Namierzyc telefon

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Doładowanie w plej | Laptop do max 2000zl | Karta dzwiekowa | CO mam zrobić z tym fantem ? | Dysk Zewnętrzny | CB RADIO które lepsze | sony ericsson w100i zerwanie blokady sil lock | diablo 2 lod 1.13c | Porównanie Dekoderów Platform Cyfrowych - N tv vs Cyfra+ vs Polsat | Problem z myszką | Windows 7 Problem %-) | Telewizja cyfrowa + kanały sportowe | Amplituner + wzmacniacz | Słuchawki Hi-Fi Sennheiser etc. | Czy byłoby zainteresowanie laptopem? | szybko szybko excel szybko pls | szukam fryzury | Kaczoroski | czarny humor | śmieszne zdjęcia vol 1 | benzodiazepina | benzo | ketrel | lamotrygina | mam problem z amfetaminą | przegibon | sjarme | londyn | katarzyna janasik | konafka | sexy | euro 2012 | przedsiebiorczosc | przedsiębiorczość | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.