FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4767 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Języki Obce
Napisz recenzję swojego podręcznika do ang POMOCY! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Napisz recenzję swojego podręcznika do ang POMOCY!"   

Lancknecht
 Wysłana - 24 październik 2010 12:09        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam
Mam dość nietypowe zadanie - napisz recenzję swojego podręcznika do angielskiego. Pomoże ktoś? Chociaż jakiś wstęp, szkic, bo nie mam pojęcia jak sie za takie chvjstwo zabrać.
Beda sogi oczywiscie.
!

siwko
 Wysłana - 13 marzec 2011 20:34       [zgłoszenie naruszenia]

pierwszy

Administratorem danych osobowych jest: SFD Spółka Akcyjna, ul. Głogowska 23C, 45-315 Opole

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Napisz recenzję swojego podręcznika do ang POMOCY!

Warto przeczytać: [ANG] Pytanie, jak jest poprawnie? | Testy z angielskiego ForMat vol2 | [ANG] pomoc z przetłumaczeniem CV - górnictwo | sprawdzenie (ang) | ANGOL list formalny | [niem] przetłumaczenie opowiadania..sogi | Testy horizons 3 razem z kluczem | [ANG]PROBLEM> | [Niemiecki] Proszę o przetłumaczenie kilku zdań! | ang tłumaczenie przepisu | [Niemiecki] Kilka zdań | [Angielski] Proszę o przetłumaczenie. | [niemiecki] Prosze o sprawdzenie poprawnosci zdan | jak jest po ang operator wozka widlowego | [ang]List | [ANG]Modifiers and intensifiers | Shakur23 | koczelada | pafiel_008 | skowyr | s600 | luckyfreak | g shock | Werner | kawały o polakach | xnxx | prawko | wołomin | granit | kupi e | ochrona | przemyt ludzi | teściowa | family | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.