FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5651 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Naprawa Alfy Romeo. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Naprawa Alfy Romeo."   

paker83
 Wysłana - 10 sierpień 2008 14:06      [zgłoszenie naruszenia]

fakt faktem, że rozwiązania techniczne stosowane w ar często przyprawiają mechaników o zawroty głowy, o ile przy silnikach ts nie jest jeszcze tak źle, bo chyba jedyna różnica to zastosowanie 2 świec w każdym cylindrze, to przy boxerach sama wymiana świec stanowiła nie lada wyzwanie i wymagała specjalnego, jakoś dziwnie pokrzywionego klucza.

NaDiR2
 Wysłana - 15 październik 2008 16:13      [zgłoszenie naruszenia]

witam, z tego co piszesz to masz gaz do regulacji i musisz uszczelnic cały dolot, miałem to samo w swojej 164 2.0 ts, i prawda mało jest mechaników którzy znają sie na tych samochodach, ostatnio dzwoniłem do mechanika zeby uszczelnił mi miske olejową a jak powiedziałem jaki samochód to powiedział ze "czegoś takiego nie robi"

whego
 Wysłana - 15 październik 2008 19:21      [zgłoszenie naruszenia]

sprawdz czujnik polozenia walu, czy pasek nie przeskoczyl, zobacz czy pali na wszystkich cylindrach.

a1a1a1
 Wysłana - 20 październik 2008 02:16      [zgłoszenie naruszenia]

dlaczego kierowcy Alfy nie witaja sie na miescie?
Bo juz to zrobili rano w serwisie

a teraz rada: doklej jakis spoiler, podczysc, wsadz do bagaznika jakas tube magnata i opchnij komus jako wersje z tuningiem silnika i wogole lepsze od wszystkich BMW

mm2006
 Wysłana - 20 październik 2008 10:23      [zgłoszenie naruszenia]

a1a1a1 - hahah, gdyby nie regulamin to bym napisal za kogo cie uwazam. Zalosny jestes chlopie, jedz pod remize swoim e30 z '89 i poszalej.

Bajciejek
 Wysłana - 20 październik 2008 19:48      [zgłoszenie naruszenia]

E30 zrobi na niejednym dużo większe wrażenie niż alfa.

uczyc sie chlopaki i ksiazki czytac

paker83
 Wysłana - 20 październik 2008 21:34      [zgłoszenie naruszenia]

niejeden również nie kończy podstawówki, ale czy to powód do dumy ?

whego
 Wysłana - 20 październik 2008 21:53      [zgłoszenie naruszenia]

Oczywiście, że na wielu E30 zrobi wrażenie...do momentu kiedy jakaś zadbana alfa nie zaparkuje obok

LepszyBrat
 Wysłana - 20 październik 2008 22:11      [zgłoszenie naruszenia]

Chyba raczej zadbane E30 zrobi wrazenie, kiedy ustanie przy nowiutkiej Alfie.

paker83
 Wysłana - 20 październik 2008 22:20      [zgłoszenie naruszenia]

wrażenie, że jesteśmy pod wiejską dyskoteką

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Naprawa Alfy Romeo.

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: likwidacja AC HESTIA | Gdzie ubezpieczacie swoje furki? | diesel? | Chce kupic ale nie wiem czy warto?! | Co z tym zrobic ? | Regulacja gaźnika w Cinquecento | Terenowy maluch... | Szybkie pytanie co do oleju | Cagiva mito | Mazda Cx-7 + GAZ ? | Pytanie do tankjących LPG | Jakiego kupić Quada??? | Japończycy skonstruowali samochód na wodę | Białe kierunki. | Rage-Race 2008 Zapraszamy Cię już TERAZ! | TRANSPORT | vodicque | hasla | hasła | cebularz | pęknięty ząb | shimajiro | rosja | rosja stan umysłu | eripe | ola-szwed-playboy | śmieszne fotki | co zrobic zeby anal nie bolal | ckm | szwed playboy | galeria fryzur | galeria | Dokumentalne | Filmy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.