FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5649 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Naprawa Alfy Romeo. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Naprawa Alfy Romeo."   

a1a1a1
 Wysłana - 21 październik 2008 00:49      [zgłoszenie naruszenia]

no to jak ludzie konczacy wiecej niz podstawowke kupuja worek czesci o nazwie alfa romeo jest to argument szczegolnie przemawiajacy za wyzszoscia wyksztalcenia

mm2006
 Wysłana - 21 październik 2008 04:24      [zgłoszenie naruszenia]

Alfe z bmw porównują, no dajcie spokój.

Bajciejek
 Wysłana - 21 październik 2008 08:13      [zgłoszenie naruszenia]

Ja widząc zadbane e30 zatrzymał bym się przy niej i obejrzał z każdej strony, pozachwycał się z 15 minut jakie to zadbane i poszedł. Widząc zadbaną nowiutką alfę nawet bym nie zwrócił uwagi.

uczyc sie chlopaki i ksiazki czytac

booe
biały miś
 Wysłana - 21 październik 2008 12:45      [zgłoszenie naruszenia]

alfy niestety nie maja opini samochodów bezawaryjnych, nie mają równiez prestizu na tyle wielkiego, aby tej awaryjnosci niezauwazać.
mimo ze bmw wielu osobom kojarzy sie z dresem (chociaz takie skojarzenia maja czesto mniej inteligentni ludzi, niz ci własnie dresiarze)to jest to marka cieszaca sie duzo wiekszym uznaniem niz alfy. zdecydowanie jezeli chodzi o usterkowosc, jak i o prestiz

zrk
 Wysłana - 21 październik 2008 12:51      [zgłoszenie naruszenia]

ceny czesci mysle ze porownywalne tylko na bmw zna sie troszke wieksza ilosc naszych mechanikow i sa troszke prostsze dlatego robocizna wychodzi taniej na korzysc bmw.
alfy sa za to ladniejsze i stosunek cena / rocznik na pewno jest po ich stronie

LepszyBrat
 Wysłana - 21 październik 2008 12:51      [zgłoszenie naruszenia]

Piszac zadbane BMW, nikt nie ma na mysli wiejskiego tuningu.

marcin-ek
 Wysłana - 21 październik 2008 13:00      [zgłoszenie naruszenia]

ja zauważyłem ze duzo ludzi zahcwyca się wyglądem ALF , nie mówie że są brzydkie , ale IMO BMW wyglądają lepiej , poprostu taki mam gust .
Żeby nie było to dodam ze wkurza mnie troche te gadanie o tej awaryjności i jakie to alfy sa złe , bo większość usłyszała to gdzieś na forum i pierdvoli głupoty jakie to one są złe . A ze budowe mają skomplikowaną to inna sprawa .

zrk
 Wysłana - 21 październik 2008 13:17      [zgłoszenie naruszenia]

zeby wyciagnac akumulator z alfy 155 palowalem sie dobra godzine zeby odkrecic jedna ******lona srubke

a jutro jade ogladac 145 oby znowu nie spotkala sie z latarnia

Zmieniony przez - zrk w dniu 2008-10-21 13:17:54

mm2006
 Wysłana - 21 październik 2008 13:57      [zgłoszenie naruszenia]

A mnie to pierdzieli kto co sądzi o Alfie, każdy ma swoje priorytety, które go interesują w samochodach. Gdyby nie włoska motoryzacja dalej wszyscy zadupcaliby na pompowtryskach w dieslach bo to wlaśnie Alfa jako pierwsza zaczęła stosować wtrysk CR, jako jedna z pierwszych zaczęła stosować zawieszenie wielowahaczowe. Kiedy Alfy ścigały się w wyścigach, w bmw nawet nie wiedzieli co to jest samochód. Tak więc, krótko mówiąc - mam gdzieś zdanie innych o włoskich samochodach, niech każdy sobie popindala czym chce.

booe
biały miś
 Wysłana - 21 październik 2008 14:17      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.samar.pl/index.html?__lang=pl&__action=sec,4&new=10929]
widzisz gdzies w pierwszej 10 alfe?
kazdy ma swój gust i kupuje co chce.
"stosunek cena / rocznik na pewno jest po ich stronie" nie zastanawia cie czym to jest spowodowane?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Naprawa Alfy Romeo.

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: Spalanie | a3 ? | BMW E36 do naprawy jakie koszty | e36 naprawa przodu | Jak kurva otworzyć zatrzasnięty bagażnik !! ? | ciekawa zagadka otworzenie bagażnika %-) | Nowy "motor" na na lato | seat toledo nie chce zapalić | zawieszenie auto na polskie drogi | Problem rozładowywania aku | lakiernik | Restauracja starego merca | nie ustawiona zbieżność | jaki ON lejecie zimą? | Volkswagen Green Supercar | Chiptuning 105hp 1.9 tdi Leon 1p | praca jako | 3 wojna | kanar i bledny adres | lord of the rings | little devil | rozstepy | roksa niemcy | segda | chyba sie odchudze | oryginalny windows | motyw raju w literaturze i sztuce | włochy | za ile wynajac lokal pod gry hazardowe o niskiej wygranej | automaty do gier | adamek | adamek stream | kwalifiacja wojskowa | jay z | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.