FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5682 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Naprawa Alfy Romeo. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Naprawa Alfy Romeo."   

mm2006
 Wysłana - 21 październik 2008 14:30      [zgłoszenie naruszenia]

booe, jechałeś kiedyś Alfą? Jako kierowca, nie pasażer. Nie mówię tutaj o rozlatującym się trupie tylko Alfie z mocnym silnikiem, zadbanej. Są osoby, które nie patrzą na jakieś tam TUV'y, Dekry itp. itd. Dla nic liczy się styl, włoska finezja i to, że Alfa ma duszę. W dupie mają rankingi niezawodności. Jak dbasz tak masz i to się odnosi do każdego samochodu. Co do linku, który podałeś to w pierwszej dziesiątce też nie ma BMW oprócz X5 więc nie wiem czym się tu szczycić

Zmieniony przez - mm2006 w dniu 2008-10-21 14:41:00

Zmieniony przez - mm2006 w dniu 2008-10-21 14:41:11

paker83
 Wysłana - 21 październik 2008 15:00      [zgłoszenie naruszenia]

nie wiem jakiego prestiżu dodaje właścicielowi rozklekotane e30

mm2006
 Wysłana - 21 październik 2008 15:06      [zgłoszenie naruszenia]

Jak powyżej

Bajciejek
 Wysłana - 21 październik 2008 15:23      [zgłoszenie naruszenia]

Czy co niektórzy nie rozróżniają pojęcia zadbana - rozklekotana? e30 powoli staje się klasykiem. Ja już nie pisze więcej bo patrze że dla was im nowsze i droższe auto tym fajniejsze.

uczyc sie chlopaki i ksiazki czytac

mm2006
 Wysłana - 21 październik 2008 15:34      [zgłoszenie naruszenia]

Tak samo jak Alfa 75. Nie Kolego, nie chodzi o to, że im droższe i nowsze, tym lepsze. Każda Alfa ma duszę, a zadbane modele sprzed 20, 30 lat przyprawiają o dreszcze. Tego nie da żadna inna marka. Mówię oczywiście o rozsądnych pieniądzach. Poza tym Henry Ford nie zdejmował kapelusza z szacunku kiedy przejeżdżało obok niego BMW, tylko Alfa

zrk
 Wysłana - 21 październik 2008 16:03      [zgłoszenie naruszenia]

booe no jak to czym, swiatowym kryzysem ekonomicznym

a1a1a1
 Wysłana - 21 październik 2008 17:58      [zgłoszenie naruszenia]

woja droga jesli chodzio rankingi bezawaryjnosci trzeba brac pod uwage kilka czynnikow:

ilosc czesci do popsucia - tu zdecydowanie "wygrywaja" 3niemieckie marki jako, ze listy ich wyposazenia sa zwykle bardzo dlugie

ilosc zglaszanych usterek - klient BMW zglosi sie prawdopodobnie z przepalona zarowka nad tylnym prawym siedzeniem, klient np fiata zglosi sie, jak ten przestanie jezdzic

ilosc usterek zglaszanych do rankingu - wlasciciel Merca raczej serwusuje go w ASO, gdzie usterki sa zglaszane, wlasciciel skody bedzia ja naprawial u "pana Henia" w garazu na zatorzu, tory raczej nie zanotuje gdziekolwiek ani usterki ani uslugi

taze mnie nie dziwi tak niska(w wiekszasci) pozaycja Merca Audi i BMW

mm2006
 Wysłana - 21 październik 2008 18:11      [zgłoszenie naruszenia]

Tłumacz sobie to jak chcesz - uwierz mi, że niektórzy ludzie serwisują także swoje Alfy/Fiat i inne samochody poza ASO. Wśród większości ASO to już nie synonim luksusu tylko badziewia gdzie młokosy na niczym się nie znają. Wszystkie kluby samochodowe mają własne, polecane serwisy i sikają na ASO. Skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać?

a1a1a1
 Wysłana - 21 październik 2008 19:36      [zgłoszenie naruszenia]

ja doskonale to rozumiem, jednak 50letni prykobsrany kasa, ktory kupuje merca S z salonu raczej sie nie zastanawia nad innym punktem obslugi niz aso i malo go interesuja fankluby jego samochodu

mm2006
 Wysłana - 21 październik 2008 19:41      [zgłoszenie naruszenia]

No raczej tak, tylko powiedzmy sobie szczerze - jak ktoś nie umie się obchodzić z samochodem to nawet mu najlepsze ASO nie pomoże Znam wielu ludzi z Alfami (w rodzinie mam 2), które nie były serwisowane w ASO, a śmigają aż miło. No, ale cóż - autor postu już dawno przestał się odzywać a tu taaaaki offtopic sie rozrósł

Zmieniony przez - mm2006 w dniu 2008-10-21 19:41:39

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Naprawa Alfy Romeo.

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: Głośniczki w Cytrynie c5 | kto spropwadzi motocykl | Dlaczego przy przyspieszeniu na zakręcie odkręcają się koła? | W d....e se wsadzcie te 4 kolka %-) vol. 2 | Łożyska firmy SKF czy FAG do golfa IV. | Radio samochodowe z biedronki... | Kia sportage kopci jak lokomotywa | skuter Malatti City Star - opinie | brak zapalniczki | gdzie serwisujecie swoje fury? | Czasem nie pali, pomocy | JAZDA W TRUDNYCH WARUNKACH | sprzedac auto bez wlasciciela | fiat punto - mocy wróć ! | [art]Najszybszy w powiecie | Auto ściąga na prawo | ojciec hrzestny | tel komórkowe | jaką nokie rozsuwaną kupić | sasiad pali | jak skasować post | jak skasować posta | matura to bzdura | problem spoconych dłoni | jak się uprawia seks | urolog | dobra perfuma damska | gruba dziewczyna | simon mol | łaskotki | magic | architektura | socjopata | bmw e46 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.