FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5545 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Naprawa Alfy Romeo. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Naprawa Alfy Romeo."   

LBC17
 Wysłana - 9 sierpień 2008 13:17       

Przeniesiona przez DUDA_ z działu 'Garaż'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam,
Posiadam Alfe Romeo 146 z 2000 roku. Samochod ma przebieg ok 250 tys km i od ponad roku niedomaga Alfa jest przerobiona na gaz jednak ten jakis czas temu przestal dzialac. Samochod przez jakis czas po odpaleniu jedzie strasznie nierowno. Przez okolo 5 min od ruszenia jest w stanie rozpedzic sie do max 40 km h. Do tego pracuje nierowno, spod maski slychac jakies wybuchy, wydech sie trzesie. ogolnie nie jest w najlepszej kondycji. Żaden nieudolny mechanik nie potafi jej naprawic. Niektorzy podejzewają wycieki oleju ale nie umieja tego naprawic. Czy wie ktos gdzie jest w Poznaniu albo ogolnie w Wielkopolsce jakis DOBRY serwis zdolny naprawic moja skatowana Alfe?

Z gory dzieki za pomoc.

mm2006
 Wysłana - 9 sierpień 2008 16:47      [zgłoszenie naruszenia]

Polecam stronę Alfaholików, wpisz w google. Napisz im to a na pewno doradzą co to może być i gdzie szukać PORZĄDNEGO mechaniora. Do Alfy potrzeba wirtuoza klucza nasadowego, a nie kowala.

Neo3
 Wysłana - 9 sierpień 2008 19:26      [zgłoszenie naruszenia]

ja nie wiem jakim ty to "mechanikom" oddawales, ale kazdy jeden prawdziwy mechanik powinien to zrobic, i nie chodzi o pisanie n a forum jakie sa objawy i co to moze byc bo to nie tedy droga, zwlaszcza jak gdzies tam cieknie gdzies tam strzela, to trzeba widziec i "czuc" wtedy mozna zaczac napraw (a wrecz wymiane czesci)

MotorSport Technology.

Specjalista -

LBC17
 Wysłana - 9 sierpień 2008 19:35      [zgłoszenie naruszenia]

Alfa byla u kilku mechanikow. Wiekszosc chce wymieniac swiece. jeden zazyczyl sobie za ta usluge kilkaset zlotych a inny 50 zł Po licznych doswiadczeniach z samymi niudolnymi "fachowcami" zakładam temat na forum wlasnie poto aby ktos kto moze mial podobne doswiadczenia lub zna jakiegos dobrego specjaliste od tej marki mi pomogl.

Pzdr.

paker83
 Wysłana - 9 sierpień 2008 21:14      [zgłoszenie naruszenia]

masz polcar w poznaniu.

mm2006
 Wysłana - 9 sierpień 2008 21:52      [zgłoszenie naruszenia]

Neo3 - nie miałeś nigdy Alfy to nie mów. Tego samochodu nie da się naprawić w każdym warsztacie bo nie każdy wie "czym to się je". Niektórzy mechanicy do tej pory jak usłyszą, że np. ktoś przyjechał Alfą z boxerem to od razu mówią do widzenia.

LBC17
 Wysłana - 9 sierpień 2008 22:49      [zgłoszenie naruszenia]

Ta akurat ma silnik Twin Spark 1.4. Ten Polcar sprawdzony? Dobrych mają mechanikow?

paker83
 Wysłana - 10 sierpień 2008 00:12      [zgłoszenie naruszenia]

to chyba dealer alfy z tego co się orientuję więc powinni być ok.

poza tym możesz spróbować znaleźć jakieś info na forum dyskusyjnym [www.couresportivo.pl]

swoją drogą potraktować alfe gazem nieładnie. dobrze Ci tak

Zmieniony przez - paker83 w dniu 2008-08-10 00:13:37

Neo3
 Wysłana - 10 sierpień 2008 00:37      [zgłoszenie naruszenia]

mm... smieszny jestes. samochod czy to alfa czy to ford czy inne gowno nie jest nie do naprawienia... nie jest na tym swiecie 3 tyg zeby mial byc dla mechanika czarna magia

jak nie mozesz znalezc odpowiedniego to jedz do aso..
chyba nie powiesz ze tam tez sie nie znaja

MotorSport Technology.

Specjalista -

LBC17
 Wysłana - 10 sierpień 2008 11:01      [zgłoszenie naruszenia]

ok, dzieki za odpowiedzi.

mm2006
 Wysłana - 10 sierpień 2008 13:35      [zgłoszenie naruszenia]

W ASO go skasują na połowę wartości samochodu. Czy to takie trudne wejść na [www.alfaholicy.net] i sprawdzić polecane warsztaty? Nic dziwnego że samochód niedomaga jak się go naprawia po szopach! Neo - mówiłem, nie miałeś alfy to nie gadaj.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Naprawa Alfy Romeo.

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: Fiat Ducato 14 | Autodata wersja niemiecka lub polska | MANDATY | Przerywające kierunkowskazy-golf III | Zabytek - niech mi ktoś doradzi ;] | mała dziura w tłumiku | Golf 3 Co to za element silnika i do czego służy | poesche 911 vs chevrolet corvette | Więcej mocy !!!!!!!!!! | Golf 3 przydusza się | Szarpanie na zimnym silniku. | zgrzytanie przy zmianie biegu | problem z autem [skrzynia][sprzegło] czy uj wie co | Dane Techniczne do Opla Corsa "B" 1.7D 1998r. | Hamulce bębnowe | skrzynia biegów | pralnia leków | pieszczenie stop dziadek opowiadanie | co zabrać do | okreslenie SC | Quant | destiny | szpagat w miesiac | krainagrzybów | smalcerz rafał | windows phone gry | OPIS KONTROLEK BMW E36 | ford mondeo st | puszczała się | polskie znane | odezwała sie | pół roku | laska nie ma czasu | suwała | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.