FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1953 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Naprawa dekodera telewizji satelitarnej 
[powiadom znajomego]    
Autor "Naprawa dekodera telewizji satelitarnej"   

24monia
 Wysłana - 7 wrzesień 2008 21:03        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

17 lipca br. oddałem do naprawy dekoder (na gwarancji) telewizji satelitarnej (nie podaję,o którą chodzi) do punktu sprzedaży i jednocześnie lokalnego przedstawiciela tejże telewizji. Dzisiaj jest 7 września, a ja nie mam ani dekodera ani telewizji. Zniecierpliwiony wykonałem parę telefonów:
1. konsultant tejże telewizji trochę się zdziwił,że nie dostałem dekodera zastępczego,ale właściwie będę mógł się ubiegać o przeniesienie zapłaconego abonamentu na kolejny okres i mam naciskać punkt sprzedaży odnośnie dekodera
2. po wykonaniu telefonu do punktu serwisowego dekodera z kolei dowiedziałem się,że dekoder przyjęli 2 sierpnia (przypominam,że oddany został do naprawy w punkcie sprzedaży 17 lipca),ale teraz nie mają na stanie nowych dekoderów i znowu trzeba czekać.
Tylko jak długo można czekać. Mamy XXI wiek,a ja jestem bez telewizji od 17 lipca.
W jaki sposób mogę (jeśli mogę) wyegzekwować dekoder,gdyż nikt nie udziela konkretnych odpowiedzi kiedy wreszcie będę mógł obejrzeć telewizję? Z góry dziękuję za odpowiedzi i porady.

ogarniSIE
 Wysłana - 7 wrzesień 2008 22:00      [zgłoszenie naruszenia]

telewizja nowej generacji ?

prezes85
 Wysłana - 8 wrzesień 2008 10:29       [zgłoszenie naruszenia]

moj ojciec tez ma nieprzyjemnosci z telewizja cyfrowa

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Naprawa dekodera telewizji satelitarnej

Warto przeczytać: szkola i problem | prawo spadkowe - mieszkanie w spadku.. | gwarancja | Zakup firmowy za granica. VAT UE, vat reversed... ktos sie orientuje? | Giełda | Przesyłka z numerem NIP | rachunek przez internet | Zakup samochodu | Mikroekonomia-funkcja użyteczności | wyłudzenie | Konto w EUR - gdzie? | Szkoda komunikacyjna | Sprawa w Sądzie dla nieletnich - co mi może za to grozić. | umowa zlecenie,wypowiedzenie umowy | Zakup przez internet - Zwrot towaru do sprzedającego. | Umowa o prace. Problem + fałszerstwo podpisow? :) | sex historie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.