FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1430 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Naprawy gwarancyjne 
[powiadom znajomego]    
Autor "Naprawy gwarancyjne"   

Boriakow
 Wysłana - 9 czerwiec 2009 10:50        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Kupiłem telewizor marki Toshiba. Po kilku miesiącach na ekranie pojawiły się pionowe paski. Telewizor oddałem do naprawy gwarancyjnej, która trwa już 2 miesiące. Pytanie ile czasu ma gwarant na naprawę gwarancyjną.

Boria

siwex19
 Wysłana - 9 czerwiec 2009 11:18      [zgłoszenie naruszenia]

Aż naprawią

Boga nie ma...:(
Jest Motór!!

piotrusxtc
 Wysłana - 9 czerwiec 2009 17:42      [zgłoszenie naruszenia]

tyle ile zastrzegl w dokumencie gwarancyjnym. Generalnie wiaze tutaj wlasnie ten dokument a ze gwarancja jest dobrowolnie udzielona przez gwaranta to warunki sa jakie sa. Trza bylo korzystac z niezgodnosci towaru konsumpcyjnego z umowa, lepsze warunki daje (odpowiednik rekojmi w obrocie konsumenckim).

seks, alkohol, mordobicie...

kocham konie... - mechaniczne !!

Znawca -

Boriakow
 Wysłana - 10 czerwiec 2009 08:37      [zgłoszenie naruszenia]

W gwarancji sprytnie wpisano w jak najkrótszym czasie.

Boria

piotrusxtc
 Wysłana - 10 czerwiec 2009 08:49       [zgłoszenie naruszenia]

standard.. "najkrótszym czasie", "niezbędnym czasie" itd. Kiedy mnie przedluzano naprawe laptopa dzwonilem dwa razy dziennie i chyba jakis skutek byl bo wkrotce oddali...

seks, alkohol, mordobicie...

kocham konie... - mechaniczne !!

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Naprawy gwarancyjne

Warto przeczytać: stypendium | Ile dorobić może emeryt? | Odchodzący Ilight, czy jak mu tam | Konto bankowe - tanie przelewy zagraniczne | mandat drogowy | Pobilysmy Dziewczyne | Prawa Człowieka - drobna pomoc. | Odsetki za prąd | Dwukrotność zadatku - Co tytułem przelewu ? | prawo do prywatności | Kupić czy nie kupić oto jest pytanie | Rynek pierwotny emitentów | Allegro- zwlekajacy sprzedawca | art 92 KC | mandaty od strazy miejskiej | TV wprowadza w blad klientow - co mozna im zrobic? | hydrobiologia | płodne | smile mdma opis tabletki | KRISWELL 15 tracks 16mins VIDEO MiX FIDGET Electro Attack 720HD | KRISWELL 15 tracks 16mins VIDEO MiX FIDGET Electro Attack 720HD | krzy5iekk | pierś | słaba erekcja | strony z autami używanymi niemcy | kagero | pompka penis | chritianie | kawaler87 | w rajstopach | nagrywanie płyt do auta | woodstock | porwania ufo | prince lion | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.