FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6725 razy ¬

ROZRYWKA | Pasje i podróże - małe i duże
Narty w Polsce 
[powiadom znajomego]    
Autor "Narty w Polsce"   

resigew
 Wysłana - 10 październik 2014 15:16        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

jakie polecacie miejsca w Polskich górach, gdzie warto pojechać z dzieciakami. Zależy mi tam, aby można było zarówno pojeździć na nartach jak i pozwiedzać.

Andromedaa
 Wysłana - 10 październik 2014 18:39      [zgłoszenie naruszenia]

Z dziećmi, pozwiedzać ?
Wydaje mi się, że najlepiej to Białka, Bukowina, Małe Ciche, Szczyrk (ale tutaj macie infrastrukturę z czasów Gierka).

Znawca -

hulahop
 Wysłana - 12 październik 2014 20:51      [zgłoszenie naruszenia]

Najlepsze miejsce na narty z dziećmi to [www.google.pl] i trochę własnego wysiłku

resigew
 Wysłana - 15 październik 2014 12:08      [zgłoszenie naruszenia]

@Andromedaa dzięki za podpowiedzi

@hulahop pod twoim linkiem nic nie ma, sprawdzisz czy jest poprawny?

Revell
 Wysłana - 28 wrzesień 2015 10:43      [zgłoszenie naruszenia]

Do zimy zostało jeszcze sporo czasu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby już teraz zaplanować rodzinny wyjazd na narty. Jednym z popularniejszych miejsc jest Białka Tatrzańska, ale warto także brać pod uwagę kompleks narciarski we wsi Kluszkowce, czy inne mniejsze górskie miejscowości, które w zimie również są dobrze przygotowane na sezon narciarski.

Revell - sklep modelarski

Andromedaa
 Wysłana - 28 wrzesień 2015 17:53      [zgłoszenie naruszenia]

Teraz wyciągów przybywa, inwestorów stać na nowości, nowe miejsca

Znawca -

mistrzul
 Wysłana - 30 wrzesień 2015 21:34      [zgłoszenie naruszenia]

Lepiej trochę dołożyć i wyjechać za granicę gdzie są lepsze stoki. W itace są oferty na narty we Włoszech, Hiszpanii i Turcji. Wiadomo że ceny są wyższe z resztą na niektóre hotele nie są aż tak wysokie a komfort jest lepszy niż w naszym kraju.

Andromedaa
 Wysłana - 1 październik 2015 18:43      [zgłoszenie naruszenia]

Nie każdy ma czas i kasę
Swoich też trzeba wspierać

Znawca -

Preskaler
 Wysłana - 23 październik 2015 07:38      [zgłoszenie naruszenia]

Przez kilkadziesiąt lat jeździłem po stokach południowo-wschodniej Polski i płn.-wsch. Słowacji. Byłem też raz w Alpach. Alpejskie stoki są poza wszelką konkurencją ale ceny też. U nas najchętniej wybrał bym sie do Krynicy lub właśnie do Kluszkowców. Jeśli jednak ktoś szuka bardziej ekonomicznych stoków to polecam Chyrową (k. Dukli - niedaleko przejścia w Barwinku) lub nieco dalej na Słowacji w Miedwiedie'ach lub Poliance. Stoki bardzo amatorskie ale można pozjeżdżać. Szczególnie dla początkujących dobre do nauki. Jeszcze kilka lat temu stoki słowckie były tańsze od naszych. Aktualnie nie znam cen bo miałem przymusową przerwę w tym zakresie.

Andromedaa
 Wysłana - 23 październik 2015 19:21      [zgłoszenie naruszenia]

Ceny ?
Karnety na cały dzień 60-80 zł, zależy gdzie
Trochę drogo zwłaszcza jak ktoś chce tylko tak na jeden dzień pomiędzy tygodniami pracy wyskoczyć.
Czasami lepiej jechać na kilka dni gdzieś zagranicę, kupić karnet i jeździć do upadłego

Znawca -

bobik90
 Wysłana - 21 grudzień 2015 14:20      [zgłoszenie naruszenia]

Hej,

dołączam swoje pytanie. Chcę jechać na narty pod koniec stycznia. Czy zna ktoś konkretne kwatery/hostele/pensjonaty w miejscowościach narciarskich, gdzie nie zostawię góry kasy za noclegi?

Jakaś szklarska Poręba/Karpacz? czy może gdzieś indziej?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Narty w Polsce

Strony: 1 2