FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2542 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Naruszenie nietykalności cielesnej. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Naruszenie nietykalności cielesnej."   

kuba.s
 Wysłana - 28 grudzień 2009 00:20        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam.
Dostałem dwa razy w twarz za darmo i kwestia jest tego typu: czy warto robić obdukcje (twarz jest opuchnięta) czy lepiej dać sobie spokój. Mam świadków itp. więc kwestia typowo procesowa może być rozważana. Czy dać sobie spokój i szukać sprawiedliwości na własną rękę. Znam typa: imię i nazwisko, miejscowość, więc moge odrazu robić mu gnój (a dodam że jest niepełnoletni). Jak doradzacie: czy lepiej próbować się dogadać czy siup na policje i mieć święty spokój. Odpowiedzi typu "chudo", "masuj" itp mam w h.... więc prosze o rzeczowe podejście do sprawy.

Nie jestem typem, który mówi do świni kotku. Kopne Cie tak mocno w pi%de, że but zostanie w śro

UgaBuga42
 Wysłana - 28 grudzień 2009 00:30      [zgłoszenie naruszenia]

Nie bądź konfidentem.Znajdź i go dopvierdol.

kuba.s
 Wysłana - 28 grudzień 2009 00:35      [zgłoszenie naruszenia]

kwestia tego typu że mogę to na lajcie zrobić ale nie chce mieć lipy zw. na różne sprawy. Chodzi o to czy nie lepiej zrobić obdukcje i mieć "ASA W RĘKAWIE"?

Nie jestem typem, który mówi do świni kotku. Kopne Cie tak mocno w pi%de, że but zostanie w śro

iLight
świetlisty
 Wysłana - 28 grudzień 2009 00:36      [zgłoszenie naruszenia]

Zrób obdukcje. Powiadom go, ze chcesz się z nim dogadać poza policja.
Zmięknie mu faja.

INSOMNIA
 Wysłana - 28 grudzień 2009 00:36      [zgłoszenie naruszenia]

Kuba w Zyrardowie nie powojujesz

odpusc sobie i nie daj sie na drugi raz

kuba.s
 Wysłana - 28 grudzień 2009 00:38      [zgłoszenie naruszenia]

Nie kwestia Żyrardowa . No ale wiesz powiem że jest obdukcja i co wtedy moge żądać od typa?

kuba.s
 Wysłana - 28 grudzień 2009 00:39      [zgłoszenie naruszenia]

A zresztą jak podbiega typ i bije dwa partyzanty to nie wiem co można zrobić żeby się nie dać. Chyba trzeba wyprowadzać ciosy jak Najman :(

UgaBuga42
 Wysłana - 28 grudzień 2009 00:40      [zgłoszenie naruszenia]

No ewentualnie możesz zrobić obdukcje i go postraszyć psiarnią i wycisnąć od niego hajs.Ale na policje tak czy inaczej nie idź - nie warto.Jak dostałeś partyzanty to znaczy że moze nie jesteś od niego słabszy tylko byłeś zaskoczony,w takim przypadku ja bym mu napvierdolił i tyle

Zmieniony przez - UgaBuga42 w dniu 2009-12-28 00:41:33

kuba.s
 Wysłana - 28 grudzień 2009 00:41      [zgłoszenie naruszenia]

Ale oficjalną drogą jakie posunięcie byłoby najlepsze?

iLight
świetlisty
 Wysłana - 28 grudzień 2009 00:44      [zgłoszenie naruszenia]

To zależy od kolesia. Pan Nikt za głupie 3 szwy wyłudził od kolesia 1000 złotych

iLight
świetlisty
 Wysłana - 28 grudzień 2009 00:45      [zgłoszenie naruszenia]

Ale oficjalną drogą jakie posunięcie byłoby najlepsze?
To zależy. Sam zadaj sobie to pytanie.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Naruszenie nietykalności cielesnej.

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: kradzony telefon | Podatek gieldowy w USA | sklep internetowy - pytania | reklamacja -przepisy | Złoto-ceny | co by tu... | ACCA!!! | Prawo prasowe | Samochody z zagranicy?? | Rynek ISP w Polsce | Atak psa-prosze o szybka odpowiedz. | mikroekonomia | halasliwy sasiad | praca semestralna z ekonomii | Pomocy! | Białystok | Cp131192745pl | diya www | połykanie | zetsu | alicja walczak | analna gra | maturez | mamuśki | kefir | vckm | chamskie antysemickie i rasistowskie | wszystko czerwone | stalowy szczur | teoria ram relacyjnych | sierra | maciek i rysiek | dziefcynka | yerba mate | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.