FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6549 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
Następca Beryla 
[powiadom znajomego]    
Autor "Następca Beryla"   

M4k5
 Wysłana - 4 marzec 2006 19:43        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam. Ostatnio znalazłem w internecie troche zdjęć ewentualnego następcy beryla w układzie bezkolbowym czyli Jantara ale żadnym o nich informacji. Może wy wiecie co nieco o nim i co o nim sądzicie.

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 5 marzec 2006 09:02      [zgłoszenie naruszenia]

Jantar...
Co ja o nim sądze?
Taki sam niewypał jak beryl...wogóle te Polskie prototypy to wglądają jak trąbka z koziej dupy...
Postarali by sie a nie takie syfy ochydne robią.
Niby broń nie ma być ładna tylko skuteczna, prosta i funkcjonalna...ale to nie jest ani ładne, ani funkcjonalna, ciekawe co na to leworęcznie żołnierze
To ciągłe bazowanie na kałachu i robienie na siłę nieco nowocześniejszego wyglądu...
Trochę to WEPR'a przypomina

Ja chcę karabin taki, którego lśniąca stal ogniste śle zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chcę karabin taki, co ciska śmierci grom, by wraże tłuc żołdaki , za Polskę,......

Specjalista -

welder
 Wysłana - 5 marzec 2006 11:46      [zgłoszenie naruszenia]

ach, ten przelacznik rodzaju ognia

login1901
 Wysłana - 8 marzec 2006 19:21      [zgłoszenie naruszenia]

z tego to mi sie tylko magazynek podoba a jak to naprawde ma byc nastepca beryla to
kolejna nieudana konstrukcja, cos nie lubie bezkolbowcow, chociaz nie mowie ze to nieudana bron. Ale polskie bezkolbowce... eeh i jeszcze brzydkie jak noc listopadowa :P
a co do leworecznych zolnierzy, to tak beldzior pasuje tu tylko to

Zmieniony przez - login1901 w dniu 2006-03-08 19:22:32

Kto pyta, nie błądzi

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 8 marzec 2006 20:25      [zgłoszenie naruszenia]

w dodatku brak otwartych Tylko kolimator albo optyka
Leworęczny żołnierz troche się namęczy zanim zmieni ten magazynek, chyba że jest człowiek guma i ma wymgimnastykowane łapy

Ja chcę karabin taki, którego lśniąca stal ogniste śle zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chcę karabin taki, co ciska śmierci grom, by wraże tłuc żołdaki , za Polskę,......

Specjalista -

minner
SZPIEG
 Wysłana - 10 marzec 2006 00:07      [zgłoszenie naruszenia]

nie mówiąc o tym , że leworęczny ma tu ryzyko oberwania gorącą łuska w oko :) bo tu ani kolby nie ma ani nic, i komora nabojowa jest dosyć blisko glowy

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Ekspert -

welder
 Wysłana - 10 marzec 2006 14:42      [zgłoszenie naruszenia]

a moze idzie zmienic zamek jak np w AUG-u? heh <lol>

login1901
 Wysłana - 10 marzec 2006 16:23      [zgłoszenie naruszenia]

AUG?? AUG STEYR? tam nie jest taka dzwignia wielka do przeladowywania?? i wogole na jakiej zasadzie TO dziala (steyr aug)

Kto pyta, nie błądzi

welder
 Wysłana - 10 marzec 2006 18:41      [zgłoszenie naruszenia]

T80
 Wysłana - 14 marzec 2006 19:34      [zgłoszenie naruszenia]

Sluchajcie pojawilo sie jakis czas temu kilka bradni na ten temat w necie.Bron ta to nie jest zaden nastepca kb Beryl.Jest to praca dyplomowa.Poprostu prfojekt na zaliczenie uczelni i nic wiecej.

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 15 marzec 2006 08:35      [zgłoszenie naruszenia]

login!
Mam se pomysła cycu jak by to ferduś kiepski powiedział...
Projekt na zaliczenie uczelni....mhm..
Choć sprzedamy łudznikowi nasze projekty

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Następca Beryla

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Zaswiadczenie do WKU ze Studium? | Wykrywacz wp3 | sprawdzenie przydziału | Kawaleria Konna | Studia cywilne a studia wojskowe. | OLL w Dęblinie | Powołanie do czynnej służby wojskowej? :o | policja/ SG za rok | do kiedy kampania | Lotnisko w Białymstoku | Policja | Wojsko a szkola policealna. | POLICJA: REKRUTACJA (BEZ PYTAŃ O TESTY) | 6bdsz gliwice | zna sie ktos na tym? militaria | Chce sie zaciagnac do wojska! jakies poorady. | pachy | milf | sqzi | moda | szwed | antoni | fryzjer kraków | fryzjer | playboy | sylwester | sylwek | hyde | hydepark | spam | chamskie | kremlin | baruch | kurestwo | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.