FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 725 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Następująca sytuacja. 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Następująca sytuacja."   

Cyderr
 Wysłana - 13 sierpień 2016 23:52        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam forumowiczów.

Sytuacja jest następująca , mam 27 lat , siedze za granicą już prawie rok,wyjechałem bo rozstałem się z kobietą , miałęm też problemy w pracy więć chciałem pobyć troche sam , i tak sobie ułożyłem jako tako wszystko tutaj poza Polską.
Generalnie fajnie , co jakiś czas jakiś seks , wyjście na piwo itd., ale bez żadnego angażowania.

Ostatnio stwierdziłęm , że potrzebuje osoby na coś więcej niż seks, poznałem pewną małolatę ( 20), p ierwsze spotkanie ze znajomymi , drugie już ją zaprosiłem do siebie, skończyło się na seksie,odprowadzając ją do domu , mówiłą , że fajny gośc ze mnie , sympatyczny itd ( generalnie jakieś pier.. gdzie tylko potakiwałęm).

No i tu mnie naszła pewna refleksja, z jednej strony dziewczyna jest młoda, ale ma w miare poukładane w głowie, można na normalne tematy z nia porozmawiać, ale z drugiej strony , nigdy nie myślałem o tworzeniu związku z kimś kto mi daje du.. na 1 spotkaniu.

Od tamtego spotkania( 3 dni temu) zamieniliśmy parę zdań, i generalnie kontakt się urwał,zlewam cała tą sytuację , choć czasami myślę aby napisać, choć nauczony poprzednimi latami doświadczenia tego nie robię i narazie przeczekam sytaucję.

Podsumowując , mam zamiar przeczekać sytuację, zobaczę co nastąpi, myślę, że sie odezwie bo było bardzo miło, ale boje się , że skończy się na seksie , mi coś odpier.. i się zakocham ,nic z tego nie wyjdzie i duma mocno ucierpi.

Co sądzicie?

Zmieniony przez - Cyderr w dniu 2016-08-14 00:01:57

shineonyou
 Wysłana - 14 sierpień 2016 10:48      [zgłoszenie naruszenia]

Ja tez nie chcialabym być z gosciem
Co mnie rucha na pierwszej randce

m,,m

Tex31
 Wysłana - 16 sierpień 2016 15:42      [zgłoszenie naruszenia]

Nie ma sie co martwic, czasem te co dają na pietrwszej sa najlepsze w zwiazku;) a czasem nie, reguły nie ma. Jak ci sie podoba i jest spoko to napisz, lepiej se zabujac i dopstac w dvpe ale cos przezyc niz męczyc si.e mysleniem co by bylo gdyby.

Jeszcze mi tu niegrzeczny żółwik potrzebny

Ekspert -

Cyderr
 Wysłana - 16 sierpień 2016 23:36      [zgłoszenie naruszenia]

Dobra, odezwałem się dzisiaj przed południem , krótka wymiana zdań jak minął dzień, po czym ładnie sie pożegnałem jako, że musiałem coś załatwić.
Nie probooponowałem zadnego spotkania w tej rozmowie.
Inicjatywa podjęta dwukrotnie z mojej strony , z jej żadna.

Narazie cisza , zobaczymy , generalnie zrobiłem swoje.

ps. nie polecam nikomu przyjeżdzać na północ Szkocji, taki offtop.

Zmieniony przez - Cyderr w dniu 2016-08-16 23:39:12

Zmieniony przez - Cyderr w dniu 2016-08-16 23:43:10

LPC
 Wysłana - 27 sierpień 2016 22:41      [zgłoszenie naruszenia]

Nie chciałbym być z laską co się rvcha na pierwszej randce :) Taką na raz ok, ale nie zaufałbym.

"Po co gonic zajączka skoro tak fajnie sie za nim biegnie"

Znawca -

q2w
 Wysłana - 27 sierpień 2016 22:44       [zgłoszenie naruszenia]

słąbo ją puknąłeś i ma cie w dupie

Z małej iskry wybuchnie wielki pożar,
odwieczny głos, który nigdy nie zginie.

Wolność lub śmierć!

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Następująca sytuacja.

Warto przeczytać: pierwszy letni spampost singli %-) | PROBLEM | co zrobić żeby mnie rzuciła? | Kłamstwa | za bardzo przywiązuję się do kobiet | pomocy prosze!!!!!!!!!!!! | jak poderwac--- pomozcie | dziewczyny jak to jest??? | Kiedy pisać ? Co pisać , czyli utrzymywanie znajomości ... | idealny facet | Chce cos do mnie czuje?/ | Singelring - obrączka dla singla | myśleliście kiedyś że... | Czy moja laska coś kręci? Oceńcie | co dyskwalifikuje? | Zostałem zdradzony-jak o niej zapomnieć????? | say i love you | ewcia | poradnia zdrowia psychicznego | czarne rytymt do kosza | 10000 auto | auto do 10000 | jakie auto do 10000 | auto za 10 tyś | auto do 10 tyś | luhan | policja gdynia | wzor listu motywacyjnego na roznoszenie ulotek | PUA | httpwwwyoutubecomwatchv=4n1e74zz044 | tetris | jak napisać ugodę | miss mokrega podkoszulka | mokrego podkoszulka | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.