FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemylenia seks

∑ temat zosta odczytany 23659 razy ¬

ROZRYWKA | Pasje i podre - mae i due
Nasze rowerowe wyprawy 
[powiadom znajomego]    
Autor "Nasze rowerowe wyprawy"   

ALAN__
 Wysana - 27 wrzesie 2012 21:10      [zgoszenie naruszenia]

wodazkranu ,widze e sie w szosie orientujesz. Za ile mniej wicej mona dosta solidn szoswk, ok 3k wystarczy? Lepiej za t kas samemu skada czy kupi ju w komplecie?

wodazkranu
 Wysana - 28 wrzesie 2012 14:11      [zgoszenie naruszenia]

Zaley do czego ta szosa ma ci suy? Rekreacyjna jazda czy trening i amatorskiej ciganie. Generalnie za 3k mona kupi solidny uywany sprzt. Nowy kupisz, ale bez rewelacji. Co do skadania, to te by dao rad. Trzeba tylko troche czasu i wiedzy w wertowaniu allegro czy ebaya.
Podstawa to rama i koa. Reszt osprztu w miar uytkowania mona modyfikowa.

cycling master

phimosis est a victo

ALAN__
 Wysana - 29 wrzesie 2012 19:21      [zgoszenie naruszenia]

Raczej byoby to co wicej ni rekreacyjna jazda. W przyszoci mysl tez o jakims traithlonie ( ale nie ironmanie ). Pewnie wiksza frajda jest jeeli samemu si zozy tak maszynk, ale nie wiem czy podoam, chocia od czego jest internet. Sporo czasu jest do nastepnego roku. Na pocztek najbardziej chciabym si skupi na dobrej ramie, koach, widelcu - jako podstawie do pniejszych sukcesywnych zmian poszczeglnych elementw.

Wpada mi w oko ta rama [http://www.chainreactioncycles.com/Models.aspx?ModelID=28791] , dobre opinie ma na forach. Tu przykadowy set [weightweenies.starbike.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=100671]

Tylko nie wiem czy na 181cm wzrostu bdzie pasowac dugo grnej rury 56cm, wiadomo jak to z zakupami przez internet.

wodazkranu
 Wysana - 30 wrzesie 2012 10:29      [zgoszenie naruszenia]

Szczerze mwic to ta rama to adna rewelacja. Tym bardziej jak chcesz wyda 3k na rower. Rama wyjdzie cie z przesyk ponad 1k., Za 2k ciko bdzie znale widelec, dobre koa i reszt osprztu. Osobicie to polecibym ci skadanie na czciowo uywanych gratach, ewentualnie kupno jakiej porzdnej, niewytyranej uywki.

[allegro.pl/focus-cayo-2-0-full-] href="http://www.insomnia.pl/sklep/Olimp_Carbo-opis749.html" style="text-decoration:none;color:003366" >carbon-i2667958557.html

Tu do ciekawa opcja. Rama full carbon, osprzt ultegry. Koa najprostszy model mavica,ale potrenowa na nich mona. Przypuszczam, e kaset i acuch trzeba bdzie wymieni. Oczywicie w miar moliwoci warto byo by go obejrze osobicie, sprawdzi dokadnie ram itp.

Z drugiej strony jeeli ci si bardzo nie spieszy to poczekaj do zimy. W zim zazwyczaj cae rowery s duo tasze, sporo zawodnikw zmienia te cae rowery albo osprzt. Przegldaj regularnie allegro, bo okazje wyskakuj w kadej chwili.

Zmieniony przez - wodazkranu w dniu 2012-09-30 10:33:40

cycling master

phimosis est a victo

tabcin
 Wysana - 14 padziernik 2012 18:44      [zgoszenie naruszenia]

Znawca -

INSOMNIA
 Wysana - 15 padziernik 2012 00:06      [zgoszenie naruszenia]

Tabcin, w temacie z lapem pisae, e bdziesz zmienia rower. Widz, e jeste ze lskiego. Napisz na pw ile bdziesz woa za ten rowerek bo podoba mi si.

tabcin
 Wysana - 15 padziernik 2012 22:30      [zgoszenie naruszenia]

Wydaem hajsiwo u weterynarza, take na razie nie zmieniam koa.

Zmieniony przez - tabcin w dniu 2012-10-15 22:31:26

Znawca -

Moderat
 Wysana - 16 padziernik 2012 13:11      [zgoszenie naruszenia]

miga kto na ostrym kole?

tabcin
 Wysana - 17 padziernik 2012 11:34      [zgoszenie naruszenia]

takie pytania to raczej w MiU

Znawca -

Moderat
 Wysana - 17 padziernik 2012 11:43      [zgoszenie naruszenia]

nastpny

wiem, e teraz peday/hipsterzy masowo jed na ostrym w duych miastach ale taka forma roweru bardzo mi si podoba.

do jazdy po miecie bardzo dobra opcja, na trening rwnie.

[Powiadom mnie, jeli kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 18 stron.   poprzednia | nastpn

Wybierz stron:  
Przegld tygodnia

Nasze rowerowe wyprawy

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18