FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3362 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Nauczka dla dziewczyny 
[powiadom znajomego]    
Autor "Nauczka dla dziewczyny"   

scobry
 Wysłana - 18 kwiecień 2005 07:54        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Elo pomóźcie mi.otóz moja laska jest w Angli z swoim byłym chłopakiem spią nawet razem w jednym pokoju!! wiem że nie robią nic wiecej ale przytula sie do niego i takie tam głupoty jest tam dopiero 3 tydzien lecz co tydzien jak z nią rozmawiam widze że jej coraz mniej na mnie zalezy .Chce z nią zerwac ale tak żeby miała nauczke na cale życie pomóźcie!!

>>>>>>>

Scorpion17
 Wysłana - 18 kwiecień 2005 08:29      [zgłoszenie naruszenia]

A jaką masz pewność, że nic nie robią? Tak Ci powiedziała? Powiedz jej, że się na niej zawiodłeś i nie chcesz się nią dzielić z innymi. Nie rób nic więcej, ponieważ w przyszłości wasze drogi mogą się jeszcze skrzyżować, a po co robić sobie śmiertelnych wrogów, którzy mogą negatywnie wpłynąć choćby na Twoją opinię. Pozdro.

Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.

scobry
 Wysłana - 18 kwiecień 2005 08:33      [zgłoszenie naruszenia]

wiem że moga sie skrzyżować bo sie na serio dobralismy w 100% a ona nic mi takiego nie powiedziała ale jest ktos z nimi ale nie wiedzą ze to ój bardzo dobry qpmepl

>>>>>>>

Scorpion17
 Wysłana - 18 kwiecień 2005 08:48      [zgłoszenie naruszenia]

Przecież oczywistą rzeczą w tej sytuacji jest to, że Cię robi w balona. Z drugiej jednak strony musisz brać pod uwagę fakt, iż Twój ów kolega również może kłamać. Jaki masz do niej stosunek? Jeśli ją kochasz, w co wątpię skoro zamierzasz się rozejść - porozmawiaj z nią poważnie. Jeśli służy Ci tylko jako bank spermy zachowaj bliższą znajomość, ale spotykaj się też z innymi laskami. Jeśli nie chcesz już dłużej na nią patrzeć, czujesz się zdradzony itd. olej ją, nie odbieraj telefonów, nie kontaktuj się z nią w żaden inny sposób. Kiedy wróci do Polski, powiedz że od dłuższego czasu spotykasz się z fajną dziewczyną i nie chcesz jej już dłużej oszukiwać. Poczuje sie zdradzona i oszukana i zapewne zrewanżuje się tym samym, jednak ty zaznaczysz że o wszystkim wiedziałeś i to bez znaczenia, ponieważ nie zależy Ci na niej. Osiągniesz to co zamierzasz. Wybór należy do Ciebie, jednak najlepszym wyjściem z tej sytuacji będzie zwykłe zerwanie i poszukanie innej laski. Mniej problemów. Pozdro.

Zmieniony przez - Scorpion17 w dniu 2005-04-18 08:53:04

Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.

jakryc
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 18 kwiecień 2005 08:58      [zgłoszenie naruszenia]

scobry po prostu ją zignoruj. zadnej nauczki, zadnej zemsty...po prostu ignorancja. totalna olewka. zero tel, zero sms, mail. nic, jakbyś sie pod ziemie zapadł.

Zawodny
 Wysłana - 18 kwiecień 2005 10:37      [zgłoszenie naruszenia]

ile kosztuje sms jak jej do Anglii wysylasz z Polski?? Bo ja mozliwe ze wyjade do Anglii a laska zostanie w Polsce a jakaos musze sie z nia kontaktowac.

A jak chcesz z nia zerwaz to zrob totalna olewke one tego nie lubia

wixa:-}

Znawca -

M-F
 Wysłana - 18 kwiecień 2005 11:03      [zgłoszenie naruszenia]

jak ci ba niej zalezy to chyba lepiej zebys zadzwonil i powiedzial ze wiesz o wszystkim, ze razem spia itd i zarzucil grubym fochem he

jak jej na tobie zalezy jeszcze to mysle ze bedzie siw tlumaczyla, wydzwaniala itd jak cie kocha to powinna nawet wrocic do ciebie do pl (imo)

zreszta wyczujesz po jej zachowaniu czy powinienes w nia wbic czy nie. ale nie tlum tego w sobie i nie rob soie chorych rozkmin tylko jej powiedz i pocisnij

Zawodny
 Wysłana - 18 kwiecień 2005 11:09      [zgłoszenie naruszenia]

latwo powiedziec, jemu bedzie trudniej bo to on moze laske stracic (chyba juz stracil:/)

Znawca -

M-F
 Wysłana - 18 kwiecień 2005 11:15      [zgłoszenie naruszenia]

lepsze to niz siedzenie w domu i zamulanie czekajac na telefon

i wypelnianie wolnego czasu rozkminkami typu czy byly chlopak juz ja puknal czy zrobi to za 2 tygodnie

Zawodny
 Wysłana - 18 kwiecień 2005 11:18      [zgłoszenie naruszenia]

za 2 tygodnie to jest wersja optymistyczna

Znawca -

scobry
 Wysłana - 18 kwiecień 2005 11:32      [zgłoszenie naruszenia]

siemka zawodny sms normalnie kosztuje ale z angli do polski cos 2zł kosztuje albo i wiecej !!

>>>>>>>

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Nauczka dla dziewczyny

Strony: 1 2 3