FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2998 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Nauczymy mlodziez sexu ... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Nauczymy mlodziez sexu ..."   

enwu
 Wysłana - 23 styczeń 2005 02:50        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Środa, 19 stycznia 2005, Nr 15 (2120)

Promocja niemoralności?

Rzecznik Praw Dziecka ostrzega przed kierowaną do młodzieży billboardową akcją "Jesteś sobą? Masz 10 przykazań i 12 praw", prowadzoną pod patronatem Magdaleny Środy, pełnomocnik rządu ds. równego statusu kobiet i mężczyzn. Zdaniem RPD, akcja ingeruje w sferę wolności rodziców i ich dzieci oraz praw rodziny, promując swobodę zachowań seksualnych w oderwaniu od norm etycznych - pisze "Nasz Dziennik".

Kampania "Jesteś sobą? Masz 10 przykazań i 12 praw" jest prowadzona przy wykorzystaniu wielkoformatowych plakatów, na których zamieszczono wizerunek dwojga nastolatków oraz listę ich rzekomych praw, spośród których wyróżniono te odnoszące się do sfery seksualnej człowieka, m.in. "prawo do informacji i edukacji seksualnej", "prawo do decydowania, czy i kiedy mieć dzieci", "prawo do planowania życia". Obok pełnomocnik rządu ds. równego statusu kobiet i mężczyzn akcję firmują m.in. producent prezerwatyw oraz proaborcyjna Międzynarodowa Federacja Planowanego Rodzicielstwa.

W opinii rzecznika Pawła Jarosa, zarówno treść plakatów, jak i wybór współorganizatorów akcji, jednoznacznie wskazują na to, iż jest ona środkiem do osiągnięcia zamierzonego celu, jakim jest propagowanie określonych koncepcji życia seksualnego, a nie przekazywanie obiektywnych wiadomości o prawach człowieka, podkreśla "Nasz Dziennik". (PAP)

Co Wy na to .. ???

Tylko idioci i geniusze maja prawo do rozumienia dowcipow ...

Znawca -

wodór
 Wysłana - 23 styczeń 2005 11:12      [zgłoszenie naruszenia]

Prawde mówiąc, nie widziałem jeszcze takiego plakatu.

Żyjemy nie tak, jak chcemy, lecz tak, jak potrafimy. Demokryt z Abdery (ok. 460 - 370 p.n.e.)

Specjalista -

anc_kozak
 Wysłana - 23 styczeń 2005 11:26      [zgłoszenie naruszenia]

tez nie widzialem :( ale kto by tam sie sluchal naszego dziennika, oni by najchetniej mowili ludziom do 18 roku zycia ze dzieci biora sie z kapusty, a za inna pozycje w lozku niz klasyczna karali by wiezieniem... przyda sie edukacja sexualna na przyzwoitym opziomie w szkolach

[http://www.theanimalrescuesite.com/]
Pomóż zwierzakom !
"Od tego co masz chciej jeszcze więcej"

Jonks
 Wysłana - 23 styczeń 2005 12:59      [zgłoszenie naruszenia]

zdecydowanie mzoe to pozowli ograniczac posty typu moja kobieta w caizy ja mam 18 lat a ona 16 powiedzicie niemoge dostac ru48 czy jak tam ta nazwa leciala

SORRY ZA LITEROWY ALE NIGDY MI SIE NIE CHCE ICH POPRAWIAC :)

[http://www.sfd.pl/temat134812/]

Specjalista -

Helevorn
 Wysłana - 23 styczeń 2005 16:11      [zgłoszenie naruszenia]

Smieszna akcja i tyle. A wbrew pozorom wcale im nie zalezy zeby nauczyc mlodziez seksu... chodzi o cos zupelnie innego (kumatym nie musze tlumaczyc ).

Były moderator Polityki i Seksu

Ekspert -

enwu
 Wysłana - 23 styczeń 2005 17:55      [zgłoszenie naruszenia]

Coca - Cola TO JEST TO .. !! rzekl ktos ... :) ,..

Tylko idioci i geniusze maja prawo do rozumienia dowcipow ...

Znawca -

marthullka
 Wysłana - 23 styczeń 2005 17:57      [zgłoszenie naruszenia]

Sorry, że się wtrącę nie na temat...co stało sie z postem "moja kobieta w ciąży"??Jakoś go nie widzę na tym forum, czyżby skasowany?Co się wydarzyło?
He,w sumie dobrze, że już go tu nie ma..!!

MałyWaldus
 Wysłana - 23 styczeń 2005 20:01      [zgłoszenie naruszenia]

A [red]ŚWIAT SKOŃCZY SIE W OGNIU[/RED] więc to i tak nieważne.

Eee... Dupa?

Helevorn
 Wysłana - 23 styczeń 2005 20:19      [zgłoszenie naruszenia]

"co stało sie z postem "moja kobieta w ciąży"??Jakoś go nie widzę na tym forum, czyżby skasowany?Co się wydarzyło?"

Tak, z paru powodow zostal skasowany.

Były moderator Polityki i Seksu

Ekspert -

rafee
 Wysłana - 24 styczeń 2005 00:09      [zgłoszenie naruszenia]

Ja prosilem majme zeby skasowal bo sie bajzel robil. Panna i tak wziela te tabletki wiec juz po fakcie a jezdzenie po nim i riposty jego do niczego nie prowadzily. Helevorn luzik nic na ciebie nie bylo

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

marthullka
 Wysłana - 24 styczeń 2005 07:53       [zgłoszenie naruszenia]

Racja! Pozdrawiam!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Nauczymy mlodziez sexu ...