FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1745 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zakup kontrolowany
Navi do A4 B7. 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Navi do A4 B7."   

siemamumin
 Wysłana - 16 lipiec 2016 06:20        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Siema! Mojemu tacie szykują się okrągłe urodziny i chciałem mu zrobić prezent. Ma AUDI A4 B7 i wbudaowaną NAVI RNS-E, która niedługo wyzionie ducha (już są problemy z nawigacją). Chciałbym w ramach urodzinowej niespodzianki pożyczyć jego auto i zamienić to zyebane RNS-E na coś fajnego. Warunek jest taki, że musi za***iście pasować. Navi PL i współpraca ze sterowaniem z kiery i ekranem między zegarami. Budżet do 2000zł. Jest coś takiego?

Dobra coś znalazłem
[allegro.pl/v-s-nawigacja-audi-a4-b6-b7-android-4-4-4-pl-i5979136941.html] co sądzicie?

Zmieniony przez - siemamumin w dniu 2016-07-16 07:35:50

Podobno pogodność jak mądrość walorem.

Neptas
 Wysłana - 16 lipiec 2016 10:44      [zgłoszenie naruszenia]

Poszukaj bezpośrednio na aliexpress, jeśli masz oczywiście czas na wysyłkę (około miesiąca +. Będzie zdecydowanie taniej.
Co do samej nawigacji - zamówiłem podobną stację multimedialną do Insigni (quad + 1gb ram itd.), w miejsce oryginalnego radia i wyświetlacza w cenie $390. Kilku koleżków ma i powiem Ci, że działa to fenomenalnie jak dla mnie, bez żartów Podpinasz jakiś internet (aero2 śmiga) i masz w zasadzie smartfona wbudowanego w auto

Specjalista -

Thomy20
 Wysłana - 16 lipiec 2016 18:07     
 Usunięta przez playman za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Neptas
 Wysłana - 16 lipiec 2016 18:09      [zgłoszenie naruszenia]

wypjerdalaj kórwiu

Specjalista -

Thomy20
 Wysłana - 16 lipiec 2016 18:35     
 Usunięta przez playman za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

siemamumin
 Wysłana - 16 lipiec 2016 22:39      [zgłoszenie naruszenia]

Serce mi krwawi, że nie mogę zobaczyć wiadomości od naszego uber speca co tam Tomuś doradzał?

INSOMNIA
 Wysłana - 17 lipiec 2016 01:59      [zgłoszenie naruszenia]

navi larka za 300 zl na szybe

czescmumin
 Wysłana - 17 lipiec 2016 02:35      [zgłoszenie naruszenia]

Petarda! Tomek masz soga z hawaja!

siemamumin
 Wysłana - 17 lipiec 2016 02:47      [zgłoszenie naruszenia]

Neptas, a to co masz w opelku to ten model, który ja wysłałem czy coś innego? Jeżeli inne to daj linka.

Thomy20
 Wysłana - 17 lipiec 2016 08:36      [zgłoszenie naruszenia]

Podałem tylko tańszą alternatywę a jak masz bardzo dużo kasy i nie masz co robić z nią to jedź do ASO tam ci zamontują oryginalną nawigację przy zakupie auta dopłata ok 10 tys.zł

Auto z silnikiem diesla a kierowca pizda

matand
 Wysłana - 17 lipiec 2016 11:44      [zgłoszenie naruszenia]

a co jeśli sam kupi i sam podłączy bo umie. albo podjedzie 4 skrzyżowania i podłączy mu firma co umie za 200 zł. tyle to kosztuje.
wiem bo wzmaka mi podlaczali a nie robilem przy fabrycznym to nie umiem choc nascie radii podlaczelem i wzmacniaczy.

po co ma do aso jechac?

Zmieniony przez - matand w dniu 2016-07-17 11:44:52

Gdy puścisz 3-4 utworki nieznane, ludzie uciekają na małą salę...
wszyscy mówia nie nie, ja nie słucham disco-polo,
a znają słowa. Ja sie pytam skąd?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Navi do A4 B7.

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: Pierwsze autko! - Peugeot 106? | sprzedam peugeot 206 99 rok 5 drzwi 1.1 | tanio ale czy dobrze? | jaki cross... | e39 2.5tds opinie | Diesel z "kopem" do 25 K zł | Honda Civic albo? | Moto do 2,5-3 k :) | Jak dobrze Kupić BMW E30? | CROS DO 2000 Z NIEMIEC | Jak dobrze kupić Forda Focusa? | Cabriolet | autko za 6-7 tyś | ładny diesel dla młodzika do 23 .000 | Mitsubishi Carisma | co lepsze? | ida | wredna suka | zadanie na dziś | pocisk spada z wysokości na odległość | irokezy | facet zainteresowany | wtc | patrycja kilian | playboy 2015 | poznam | Męski seks | celebrites | kaczor | sex gry dla par | jak przebudować drzwi w budynku | mystery | PAMIETNIK KRYŚKI | mokra | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.