FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5009 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Nawet nie spodziewałem się, że będzie tak trudno 
[powiadom znajomego]    
Autor "Nawet nie spodziewałem się, że będzie tak trudno"   

maximus_pl
 Wysłana - 2 styczeń 2011 12:00        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Historia jak tysiące tutaj

byłem z Panna ponad 2 lata, mieszkamy daleko od siebie ale kurva widzielismy sie w sumie wiecej pewnie niz niejedna para. szczesliwie sie po prostu układało. dziewczyna w sumie jak z bajki i z wygladu i z charakteru. kazdy dookoła ja uwielbial, matka, bracia, znajomi...kazdy malo co sie nie posikał jak sie dowiedzial ze zerwalismy

a ona zadzwonila ktoregos dnia i powiedziala ze lepiej jak sie rozstaniemy. wczesniej juz sie przestalo ukladac, glownie przez to ze zaczalem normalnie pracowac na etat i nie moglem przeciez w pierwzych miesiacach wziac wolnego i gdy powiedzialem ze ani w swieta ani w sylwestra nie bede mogl do niej przyjechac to smutniala i to bardzo bardzo...i postanowila mnie widocznie kopnac w dupe.

nie wiem czy miala juz wtedy innego czy moze ktos sie kolo niej krecil. podejrzewam ze krecil na pewno bo wiecznie jakas menda sie kolo niej kreciła.

na poczatku sie nawet cieszylem. pomyslalem...ile dupeczek mnie czeka nie mialem nigdy problemow z laskami wiec nie martwilem sie. i na poczatku szalalem, spotykalem sie ze wszystkim co ładne.

ale teraz po wielu imprezach w ciagu tych 3 miesiecy, po kolo 10 lasek z ktorymi sie spotykalem to mam ich dosc wiekszosc to takie tepe strzaly ze szok. rozmowy glownie polegaly na tym jak to one sie nie na***aaały i jakiego zgona nie zaliczyly.

jedna ostatnio gdzies tam zabralem, bylismy pod jej domem i powiedzialem ze licze na jakis prezent. a ta do mnie ze kurva sorry, ale ona nigdy nie robila loda i nei wie jak to sie robi i ze mi kurva nie zrobi

moja byla pnna przy tych laskach to jak postawic ferrari kolo fabi

i tak leze po tym zwalonym sylwestrze na ktorym oczywiscie wszytskie laski nawalone, dziewczyny moich kolegow przystawialy sie do wszystkich chlopakow i widac ze swedzi ich konkretnie na inne pały, gdzie kolezanka 19 letnia opowiadala ze ma szefa 34 lata, zaprasza ja do krakowa, wiednia, chce jej dac volvo jakies terenowe a ona mowi ze sie z nim nie dymala i jest dumna kurva

nie wiem, leze i mysle czy by nie napisac jakiegos smsa do byłej...zebym wiedzial ze nei rzucila mnie dla innego fagasa to na pewno bym napisał. wiem ze to najgorszy pomysl w zyciu ale nie kosztuje mnie dokladnie nic. nie mamy w zasadzie wspolnych znajomych, nie osmieszy mnie na dzielni sprobowac moze warto. tylko co tam napisac...?

wiem, zenada kurva. panna mnie rzuca a ja jeszcze chce pisac do niej. łatwo to mowic, ciezej zrobic...

Malevin
 Wysłana - 2 styczeń 2011 12:05      [zgłoszenie naruszenia]

nie pisz
walcze z tym samym, trzymaj sie bracie
ona w koncu sie odezwie

Specjalista -

metro90
 Wysłana - 2 styczeń 2011 12:15      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wróci. Napewno ma Cie za prostaka jak ja po tym poście.

Jesus died for somebody's sins but not mine. My sins - my own - they belong to me.

Znawca -

Andromedaa
 Wysłana - 2 styczeń 2011 12:29      [zgłoszenie naruszenia]

Życie i na pewno nie skończyła związku, bo poporstu tak uznała
Na pewno jest/był ktoś trzeci, bo nie wierzę w to, że sama praca spowodowała, że z Tobą zerwała.

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 2 styczeń 2011 12:34      [zgłoszenie naruszenia]

Widać, że jakoś specjalnie Ci nie zależało na tej Twojej pannie skoro nie walczyłeś o nią tylko myślałeś o innych dupkach.

Ogólnie to j/metro90

Zmieniony przez - Przymszyk w dniu 2011-01-02 12:34:48

maximus_pl
 Wysłana - 2 styczeń 2011 12:36      [zgłoszenie naruszenia]

Nie odezwie sie, tyle czasu sie nie odezwala to sama sie nie odezwie, zreszta nie ten typ człowieka

to że ktoś trzeci...tak mysle. z tym ze na tyle na ile ja znam, jej matke, ich podejscie to najpierw ze mna zerwala zeby dymac sie z tym nastepnym. nie sadze zeby ona, akurat ona byla taka ze dzialalby na dwa fronty w tym samym czasie. jesli tak jest to naprawde nie ma normalnych dziewcyzn na tym swiecie.

wiem ze jestem cebulakiem, ale co zrobic..

Akacjowy
 Wysłana - 2 styczeń 2011 12:37      [zgłoszenie naruszenia]

Ty serio jesteś głupi ? Mieszkacie daleko od siebie,znalazła innego i tyle...
Na dodatek nie jesteś taki fajny jak myślisz skoro tyle lasek obskakujesz i żadna ci nie daje chociaż z opisu wynika,że podbijasz do imprezowiczek.

przecież nie śpię...

maximus_pl
 Wysłana - 2 styczeń 2011 12:42      [zgłoszenie naruszenia]

latałem po imprezach, spotykałem sie z roznymi dupami po to zeby zapomniec...wiadomo, nic odkrywczego

nie wiem co tu zrobic, probowac czy nie

tisu
 Wysłana - 2 styczeń 2011 13:05      [zgłoszenie naruszenia]

Nie chcę Cię o nic posądzać , ale może już wcześniej coś od******lałeś , a praca /brak wolnego czasu dla niej , było tym co przeważyło i dlatego zerwała z tobą.
Bo jeżeli zerwała tylko dlatego że znalazłeś pracę , to jak dla mnie bardzo błahy powód.

Czasami jest tak , że w związku kobieta czuje się źle ,ale nic nie mówi ,skoro nic nie mówi, facet myśli że jest dobrze , a tu nagle boom i zerwanie związku przez kobietę.

Zmieniony przez - tisu w dniu 2011-01-02 13:09:40

Nie ma tego złego, co na dobre by nie wyszło
Umiem zjebać wszystko i na zgliszczach od początku
Zbudować nowy dom

Znawca -

metro90
 Wysłana - 2 styczeń 2011 13:15      [zgłoszenie naruszenia]

Jeśli masz rozterkę typu działać bądź nie, to bierz się do roboty, żebyś nie żałował kiedyś zaniechania.

Zmieniony przez - metro90 w dniu 2011-01-02 13:16:01

Jesus died for somebody's sins but not mine. My sins - my own - they belong to me.

Znawca -

fredens
 Wysłana - 2 styczeń 2011 13:22      [zgłoszenie naruszenia]

pjerdol. nie próbuj. Napiszesz, ona cie zleje i sie jeszcze gorzej poczujesz

Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.!;)

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Nawet nie spodziewałem się, że będzie tak trudno

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: zdradziłam, jak ratować związek??? | Wielki problem i nie wiem jak go rozwiązać | Ciągłe problemy | Dziwne? | ? | Zczaj to | urodziny chłopaka | Lunarek :* | ej wypada sie spotykac z była kumpla? | przeczytajcie;) ostrzezenie dla reszty;) | problem z dziewczyną | Aaa! Chce uciekać! | Jak zmienic jego zachowanie???? :( | co zrobic | mam głupi problem... | Jakie to laski sa dziwne- part [kolejny] | Ibanez | w nowym sączu obok młenu | ZSM | obraz płyty | erasmus | erazmus | slaweh | praca | szukam pracy | POMOCY! | pomocy | MIRANDA007 | cicha woda | sgsp | rozmowy CB | CB radio | dokumenty warte | adixons | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.