FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 99810 razy ¬

ROZRYWKA | Zjawiska niewyjaśnione, nauka i historia
Nawiedzone miejsca w Polsce 
[powiadom znajomego]    
Autor "Nawiedzone miejsca w Polsce"   

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 6 maj 2007 19:31      [zgłoszenie naruszenia]

dacie mi kazdy po 100 zl i do kazdego z tych miejsc pojde o polnocy.

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Eclipse21
PELEMELE
 Wysłana - 6 maj 2007 19:57      [zgłoszenie naruszenia]

Podobno u nas w Krakowie na Woli Just. jest nawiedzony dom, miał już 10 właścicieli, żaden nie wytrzymał więcej niż rok.

XXX

areck
 Wysłana - 6 maj 2007 19:58      [zgłoszenie naruszenia]

Nie wiem czy mówisz o tym co myśle, ale planujemy tam impreze zrobić ze znajomymi

czaisz tak zjarać się wieczorową porą w środku ?

Zmieniony przez - areck w dniu 2007-05-06 19:59:15

Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie dostarcza dowodu tego w słowach

Lis3K
 Wysłana - 6 maj 2007 20:16      [zgłoszenie naruszenia]

Baszta w Boleslawcu (kolo Wieruszowa )
Mowia, ze nocami slychac szczek lancuchow i oglos chodzacego po schodach rycerza w zbroi nie sprawdzalem

W lasku okolo 3km od Wieruszowa jest spalona stodola(przyczyn nie znam). Podobno nawet w bezwietrzna noc jej wrota sie chwieja. Pojechalismy z kumplami sie zmahuac i to sprawdzic, ale akurat wialo mimo to klimat masakryczny, do srodka nie wchodzilismy, bo ta konstrukcja taka niepewna sie wydaje

Eclipse21
PELEMELE
 Wysłana - 6 maj 2007 20:20      [zgłoszenie naruszenia]

areck pokaz fote, moze skojarze ;]

XXX

Dzudi90
 Wysłana - 6 maj 2007 20:35      [zgłoszenie naruszenia]

Eclipse

Mowisz o tym domu jak sie wyjezdza z Krakowa na wschodkierunek Kazimierza Wielka.Jak sie jedzie z Krakowa to po lewej stronie za "nowa" stacja benzynowa.dom bialy 2 pietrowy chyba.z przodu kaplica

?

Jesli będziecie się lekac,nigdy nie poznacie bohatera którym było pisane wam się stac.

Kim jesteśmy, dokąd zmierzamy etc ®®

Golgocjusz
 Wysłana - 23 październik 2007 11:24      [zgłoszenie naruszenia]

dzudi chyba wiem o ktorym mowisz, na FZN bylo o tym sporo, zdaje sie w tym domu mordowano kiedys zydow, ale nie jestem pewien czy to dokladnie ten sam dom. A ktos moze slyszal o czestochowskim cmentarzy zydowskim? tez mocne miejsce, albo jak jest cmentarz na stradomiu (tez w czestochowie) to za tym cmentarzem jest jakby taki maly lasek/cmentarzysko w ktorym kiedys grzebano ludzi chorych na cholere (podobno hakiem pod zebro i nazywca do rowu). W kazdym razie miejsce ma taki klimat, ze sie chce jak najszybciej uciekac...

Cause I'm hot, young, running free
A little bit better than I use to be

hulk997
 Wysłana - 20 listopad 2007 23:04      [zgłoszenie naruszenia]

Fajny temat. Troche odświerze

Angel - tam nad czorsztynem rzeczywiście jest fajnie. Ten zamek robi spore wrażenie (mówie o tym starym, rozwalonym, nie tym w niedzicy)

W krakowie słyszłem o takim miejscu jak dom w bierzanowie (bieżanowie?).

A mam taką swoja "historyjke".

Znajoma jest aktorką, gra w serialu.
W tym serialu pracuje pewna charakteryzatorka (nie wiem, no ta od makijażu). Owa pani od make-up'u pracowała przy filmie Lista Szinglera (polish version - nie wiem jak to sie pisze). Film ten był kręcony min. w oświęcimiu. I ona musiała być zawsze wcześniej. I tak przyjechała tam o 4 rano, jeszcze ciemno i w jednym z baraków coś tam robiła. Nagle słyszy kroki, no i otwierające się i zamykające drzwi. Pomyślała że to kolega z planu. Okazało się że to nie był ten kolega, że tam nikogo nie było. Potem opowiedziała komuś tam o tym wydarzeniu i okazało się że ten barak jest nawiedzony, że tam mordowano ludzi.

Prawda czy nie, ale babka wierzy w to ostro ponoć i sama boi się tak rano przyjeżdżać.

O Alchemiku z New Sącza nie słyszałem, choć mieszkam dosyć blisko.

gokacy
WARIAT
 Wysłana - 13 styczeń 2008 01:49      [zgłoszenie naruszenia]

a na podkarpaciu nie ma zamków ogolnie nawet duchom sie tu nie chce przyjezdzac :/ mamy tam jakies bobska(!) i kilka diabłów ale co to jest

btw. Sylwestra spędziłem w przeklętej dolinie

Piłsudczyk.

Dreeng
 Wysłana - 15 styczeń 2008 23:30      [zgłoszenie naruszenia]

heloł
zamki zamkami..
niedaleko mnie w lesie jest jezioro
kiedys tam sie ludzie kapali, teraz jest wyschniete i sie zrobilo po prostu bagno
kiedys umarla tam kobieta niwiadomo dlaczego, miala poszarpane ubranie jakby ja ktos utopil, no i nikt w ubraniu sie nie kapie
od dawna krazylu historie ze te jezioro jest nawiedzone jakies :D
dziaek mojego kolegi sporo czasu temu jechal koniem ktory ciagnal woz na wysokosci jeziora kon zatrzymal sie zaczal parskac i nie chcial dalej isc, mezczyzna uczynil znak krzyza batem przed pyskiem konia po czym zwierze ruszylo w dalsza droge...
to bylo kiedys teraz jesli jedzie sie nieopodal samochodem to ciezko przejechac.. nasluchalem sie juz ze samochody gasna z niewiadomych przyczyn i nie chca odpalic dopiero po jakims czasie, slyszlaem tez ze mozna poczuc dotyk i oddech na twarzy. zafascynowalo mnie to...
uwierzylem w te historie gdy kiedys po imprezie jechalismy odwiezc kumpla i wpadlismy na pomysl by odwiedzic owe jezioro i tamtejsze zjawy. bylo cos przed godz 1. wjechalismy wglab grobla pomiedzy woda nic sie nie dzialo, zadnych wrazen. zawrocilismy na koncu grobli ijedziemy spowrotem i auto zgaslo. kierowca powiedział "sory" jeszcze sie nie przestraszylismy ale gdy chcial je 5 razy odpalic to juz nie bylo wesolo. jechalismy calkowicie sprawnym golfem IV. nie bylo powodek aby on zgasl, a tym bardziej nie chcial wcale odpalic. pelni strachy wysiedlismy by pchac, odpalil po chwili wiec w auto i czym dalej z tamtad. po wszystkim na herbatke do kumpla i do domu.
calkiem niedawno mial tam miejsce wypadek samochodowy. koles uciekal przed policja i zwypadkowal sie wlasnie niedaleko jeziora
masakra.. ciekawe co jeszcze sie wydarzy

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 8 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Nawiedzone miejsca w Polsce

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8