FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 99809 razy ¬

ROZRYWKA | Zjawiska niewyjaśnione, nauka i historia
Nawiedzone miejsca w Polsce 
[powiadom znajomego]    
Autor "Nawiedzone miejsca w Polsce"   

gokacy
WARIAT
 Wysłana - 15 styczeń 2008 23:44      [zgłoszenie naruszenia]

a ciekawe czemu ty uzywasz takich dziwnych slow jak "zwypadkował''

Piłsudczyk.

Angel...
 Wysłana - 16 styczeń 2008 00:02      [zgłoszenie naruszenia]

slowotworstwo
ja tez to lubie

a na powaznie
ciekawa historia fajnie sie czyta

Znawca -

gokacy
WARIAT
 Wysłana - 16 styczeń 2008 00:50      [zgłoszenie naruszenia]

ciekawa ale wyssana z palca aż miło

Piłsudczyk.

Gumis777
 Wysłana - 16 styczeń 2008 11:53      [zgłoszenie naruszenia]

fajne dawajcie wiecej

American Dream !!! (ten zly) Umoralniacz no.1
--------------------------------
Kiedys dalbym sobie za nia reke obciac.. i wiesz co? I bym teraz k*rwa nie mial reki. %-)

Dreeng
 Wysłana - 21 styczeń 2008 21:15      [zgłoszenie naruszenia]

cały ten temat brzmi jak wyssany z palca...
napisalem tyle co wiem o tym miejscu i to co ludzie mówią...
nie wykluczam ze pod lozkiem masz potwory, ale mozesz tez sie tym z nami podzielić.
temat jest o rzeczach dziwnych i niewyjasnionych więc...
pozdrrr

shiroo
 Wysłana - 22 styczeń 2008 18:35      [zgłoszenie naruszenia]

chętnie bym odwiedził jakiekolwiek nawiedzone miejsce , jak do tej pory to jedynie zamek w Ogrodzieńcu mnie intryguje . podobna sprawa była ze słynnymi tunelami w tatrach , tylko że jako taternik z 12 letnim doświadczeniem niczego takiego nie widziałem pomimo prawie 250 wspinaczek i nawet nie znam nikogo kto by cokolwiek o tym wiedział . piękne legędy i to wszystko

praca zabija wolny czas:(

Dreeng
 Wysłana - 23 styczeń 2008 19:56      [zgłoszenie naruszenia]

mysle, ze kazde niby niewyjasnione zjawiska da sie jakos wytlumaczyc... ale wyobraznia dziala... a strach w nieduzych dawkach jest zdrowy ;)
pozdrr

ketrish
 Wysłana - 26 styczeń 2008 11:59      [zgłoszenie naruszenia]

to moze tak zaczne :P
nie ma czegos takiego jak nawiedzone miejsca tylko nawiedzeni ludzie poddajacy sie spolecznej glupocie wiary w cos co nie istnieje -.- , kiedys u nas pod lasem stala taka jakby to ujac "puszka" po budowlanach jakies 2x3 m , nikt nie pamieta ile ona tam stala ale w srodku wygladala jakby tam tornado albo 100 libacji bylo naraz i kiedys mnie tam kumple zamkneli (cos jak mialem 5 lat) - przez chwile dzialala sama wyobraznia, potem 'wlaczylem' sobie racjonalne myslenie i wyszedlem normalnie :P, inna historia :P - u nas na osce (starej) krazyly historie ze 2 sasiadki z klatki, ze jedza oni ludzi i to jakos szlo bo byly zamkniete w sobie nikt ich nie lubil, malo je widziano itd a gdy wpadlem tam na chawire do nich to b.mili uprzejmi ludzzie tyle ze ze wsi :P
dreeng w nieduzych - skocz z wysokosci 300m bez spadochronu nad oceanem :P i zobaczymy :P - masz jakies 5% ze przezyjesz :P chociaz cuda sie zdarzaja :P - ostatnio w ameryce z wys. ok 3km koles przezyzl bo wpadl w krzaki xD lol

Dreeng
 Wysłana - 26 styczeń 2008 13:52      [zgłoszenie naruszenia]

5% szans przezycia to nie jest nieduzy strach kolegopotwierdzono ze lekki stres czy adrenalina sa mobilizujace czyli korzystnie wplywaja na człowieka
chyba jednak to zamkniecie Cie ma jakies powikłania

SoXxX
 Wysłana - 22 marzec 2008 11:22      [zgłoszenie naruszenia]

Soorki ze odswiezam... Jestem z Czestochowy mozecie mi opisac te cmentarze ? Wiem gdzie sa ale msuze sie wybrac..

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 8 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Nawiedzone miejsca w Polsce

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8