FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 22082 razy ¬
 
ROZRYWKA | Polityka
Negatywne skutki przyjmowania uchodźców do Polski, anno domini 2015 -  
temat od 18 lat 
[powiadom znajomego]    
Autor "Negatywne skutki przyjmowania uchodźców do Polski, anno domini 2015 - temat od 18 lat"   
 
mlkv
 Wysłana - 7 wrzesień 2015 21:11        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam.

Na wstępie zaznaczam, że temat jest wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 lat, obowiązuje zakaz odwiedzania tematu dla osób poniżej tego wieku.

Również tytułem wstępu.

Art. 54 Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej:

1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej.


Obecnie w Polsce "toczy się" debata publiczna w przedmiocie zasadności zgodzenia się na dyktat Unii Europejskiej w przedmiocie "kryzysu imigracyjnego" wynikłego z faktu, że do Europy walą tabuny ludzi z Afryki i Bliskiego Wschodu, po części z racji na zawsze burzliwą sytuację w tych regionach świata oraz wynikłe z tego konflikty zbrojne na tle etnicznym, religijnym lub po prostu ekonomicznym, po części z powodów czysto ekonomicznych - czyli z racji na chęć lepszych zarobków i perspektyw.

Zarówno słowa "kryzys" jak i "toczy się" napisałem w cudzysłowie, ponieważ:

a) "kryzys" jako taki Polski samej jako państwa członkowskiego EU nie dotyczy ponieważ znikoma lub śladowa ilość wspomnianych uchodźców ma ochotę budować Sobie nowe życie akurat w Polsce - wolą Szwecję, Niemcy, Francję czy Wielką Brytanię. Nie jest to zatem realny kryzys dotyczący państwa Polskiego, tylko raczej problem Naszych bogatszych sąsiadów.

b) "debaty" jako takiej de facto w głównych Polskich mediach nie ma, mamy natomiast do czynienia z daleko idącym narzuceniem dyskursu emocjonalnego i niemerytorycznego przez zwolenników przyjmowania tychże uchodźców. Trudno znaleźć pośród ich opinii jakiekolwiek argumenty merytoryczne.

Na chwilę obecną ( 07.09.2015 ) stan faktyczny wygląda w ten sposób, że Polska dowodzona przez Rząd Platformy Obywatelskiej pod przewodnictwem premier Ewy Kopacz zgodziła się już na pierwszą propozycję Komisji Europejskiej, tj. propozycję przyjęcia ponad 2000 uchodźców ( liczba ta docelowa będzie większa z racji na Europejską dyrektywę łączenia rodzin ).

Obecnie Komisja Europejska proponuje Polsce przyjęcie, w zależności od źródeł od 10.000 do 13.000 uchodźców ( powiększane następnie w oparciu o dyrektywę łączenia rodzin ) oraz mechanizm automatycznego przyjmowania nowych uchodźców bez konieczności pytania Rządu Polskiego o zdanie w tej sprawie.

( Źródło dla końcówki poprzedniego zdania w temacie zasad działania tego mechanizmu ):

[http://www.theguardian.com/world/2015/may/10/european-commission-migrant-quota-plan-mediterranean-crisis]

Równocześnie mamy w Polsce do czynienia z wzrostem "pro imigracyjnych" publikacji w większości "mainstreamowych" mediów - TVN, onet, etc. przy utrzymaniu braku podaży logicznych argumentów przez zwolenników tego rozwiązania.

Można wręcz mieć wrażenie iż w mediach "mainstreamowych" następuje sztuczne "pompomowanie" rzekomej liczby zwolenników tego pomysłu, co ma miejsce np. przy konfrontacji treści pro-imigracyjnych artykułów na onet.pl z treścią komentarzy publikowanych pod tymi artykułami ( 90% - anty imigracyjne ), czy też fakt że np. portal gazety wyborczej potrafił kasować komentarze "nieprzychylne" lub zawieszać możliwość komentowania pod artykułami.

Niniejszy temat ma na celu udostępnienie przestrzeni na opisanie negatywnych aspektów prowadzenia polityki "otwartości" dla uchodźców i ślepego podążania za dyktatem Unii Europejskiej wynikłym z wiary w multikulturalizm.

Można bowiem obserwując wewnętrzną sytuację w niektórych krajach Unii Europejskiej znaleźć liczne przykłady negatywnego wpływu uchodźców pochodzących z kultur nie-europejskich na życie w tych krajach.

Ponadto analiza bieżącej polityki określonych - często bogatszych od Polski - państw nie wchodzących w skład Unii Europejskiej za to geograficznie bliżej położonych "epicentrum krysysu" wobec fali uchodźców ( przykładowo Izrael, Arabia Saudyjska ) przynosi wniosek, że nie każdy podziela wiarę w mądrość bezrefleksyjnego przyjmowania grup obcych ludzi do własnego państwa.

Z uwagi na powyższe, zwłaszcza z racji na jednoznaczne zachwianie w "debacie publicznej" w mediach "mainstreamowych" na korzyść nie do końca popieranego przez Polaków rozwiązania ważne jest przedstawienie również negatywnych aspektów multi-kulturalizmu i bezrefleksyjnego przyjmowania grup uchodźców na teren Polski i temu na służyć niniejszy temat.

Wypowiedzi nie mieszczące się w powyższych parametrach będą kasowane aby nie śmiecić.


Proszę o wypowiedzi merytoryczne, po kolei prezentujące określone negatywne aspekty "pro-imigracyjnego" nastawienia oraz konsekwencje prowadzenia bezrefleksyjnej polityki multi-kulturalizmu w Europie, za wskazaniem źródeł, bez nadmiernej argumentacji emocjonalnej i "Ja tak uważam bo tak uważam".

Proszę również o używanie neutralnych, nie obraźliwych dla nikogo określeń.

Wypowiedzi naruszające powyższe parametry również będą kasowane.


Na pierwszy rzut ognia biorę problematykę zagrożenia terroryzmem wynikłego z bezrefleksyjnego importu osób z określonych regionów świata na terytorium RP i tego będzie dotyczył Mój następny post w temacie.

Zmieniony przez - mlkv w dniu 2015-09-07 21:18:15
______________________________
 
"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Znawca -
 
INSOMNIA
 Wysłana - 7 wrzesień 2015 21:41      [zgłoszenie naruszenia]

No więc witam w kolejnym temacie.

Zacznę go wrzutą jednej z najgłośniejszych i skandalicznych (jeśli nie najgłośniejszą i najbardziej skandaliczną) spraw, które wzburzyły UK. Oto proceder i skandal trwający prawie trzy dekaty - 30 lat!!!

Chodzi o wykorzystywanie seksualne osób nieletnich, głównie dziewczynek w wieku nawet 12 lat, zmuszanie do prostytucji, faszerowanie narkotykami i tym podobne smaczki.

Jak się można domyslić oraz wywnioskować z linka poniżej sprawcami tych niecnych czynów są ludzie, a raczej zwierzeta, o egzotycznych imionach oraz nazwiskach jasno wskazujących na pochodzenie oraz wyznanie religijne owych panów.

Pikanterii sprawie dodaje fakt iż przez wiele lat zgłaszano ów proceder stosownym instytucjom - policja, urzad miejski itd. Przez lata nic się nie działo w kwestii uporania się z problemem. Jak się okazało, zamieszani w pedofilię byli również policjanci oraz oficjele lokalnych magistratów!

[en.wikipedia.org/wiki/Rotherham_child_sexual_exploitation_scandal]

In 2010, eight men were tried at Sheffield Crown Court for a series of sexual offences against young girls. Five men were convicted and jailed in November 2010. They had fostered relationships with girls as young as twelve, and raped them in cars and parks

Skazani:

Zafran Ramzan rape, 2 charges of sexual activity with a child 9 years

Razwan Razaq 2 charges of sexual activity with a child 11 years

Umar Razaq sexual activity with a child 4.5 years
Adil Hussain sexual activity with a child 4 years
Mohsin Khan sexual activity with a child 4 years


Jak widać nazwiska bliskowschodnie.

Czyli ludzie wywodzący się z tych samych rejonów co uchodźcy, którym Unia Europejska usilnie chce pomagać, przyjmując bez jakiejkolwiek kontroli.

Dość istotnym jest również fakt, że zdecydowana większość gwałconych, molestowanych i zmuszanych do prostytucji dziewczynek nie była muzułmankami.

[http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-south-yorkshire-28934963]


[ndie.pl/byla-muzulmanka-ostrzega-zachod-przed-islamem/]

Zmieniony przez - q2w w dniu 2015-09-07 21:55:30

 
MrMojo
 Wysłana - 7 wrzesień 2015 22:23      [zgłoszenie naruszenia]

No więc witam w kolejnym temacie.

Witać to możesz na swoim forum.

A taki Wesołowski nie został skazany, ciekawe dlaczego? Nie miał "bliskowschodniego" nazwiska? Na liście katolickich-pedofilów widnieje dużo nazwisk polskich duchownych, huh? Nie może być! Zwierzęta panowie, zwierzęta! Wiekszość molestowanych dzieci nie była również muzułmanami. Kto by pomyślał! Gdyby oczywiście wyznawali Mahometa to byłoby to o wiele mniejsze nadużycie. Istotny fakt!

Zmieniony przez - MrMojo w dniu 2015-09-07 22:27:34
_______________________________
 
Life may be seen as a virus infecting the perfect organism of death.

 
mlkv
 Wysłana - 7 wrzesień 2015 22:24      [zgłoszenie naruszenia]

Wzrost zagrożenia terroryzmem w związku z przyjmowaniem uchodźców na terytorium Polski.

1. Pozostaje poza debatą, że liczne - funkcjonujące lub przeżywające bolesny kryzys funkcjowania - państwa będące źródłem pochodzenia obecnej fali uchodźców są równocześnie dość często dotknięte plagą terroryzmu.

W szczególności na terenie Iraku i Syrii ( państwa pochodzenia wielu z aktualnie przybywających do Europy uchodźców ) funkcjonuje tzw. "państwo islamskie" ( ISIL/ISIS ).

Już we wrześniu bieżącego roku jeden z prominentnych "funkcyjnych" państwa islamskiego, Abu Mohammad al Adnani, wezwał muzułmanów znajdujących się już na terenie Europy do atakowania innowierców.

źródło:

[http://www.theatlantic.com/magazine/archive/2015/03/what-isis-really-wants/384980/]

Poza państwem islamskim na terytorium takich państw jak Irak funkcjonowała również Al-Qaeda odpowiedzialna za zamach 11 września.

Zmieniony przez - mlkv w dniu 2015-09-07 22:25:52

Zmieniony przez - mlkv w dniu 2015-09-16 00:00:09
_______________________________
 
"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Znawca -
 
mlkv
 Wysłana - 7 wrzesień 2015 22:26      [zgłoszenie naruszenia]

2. Zamachy terrorystyczne w Europie dokonywane przez osoby wyznania muzułmańskiego albo pochodzące z regionów świata gdzie islam jest znaczącą religią są obecnie od wielu lat smutnym faktem.

Wrzucam tytułem ilustracji dwa w miarę znane ostatnie, filmiki wyłącznie dla osób które ukończyły 18 lat.^^ Atak na Charlie Hebdo w Paryżu.^^ Wypowiedź mordercy Lee Rigby'ego chwilę po dokonaniu morderstwa wskazująca na motywy działania.
_______________________________
 
"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Znawca -
 
mlkv
 Wysłana - 7 wrzesień 2015 22:27      [zgłoszenie naruszenia]

3. Rzeczpospolita Polska - słusznie albo nie - od lat prowadzi politykę bezrefleksyjnego zbrojnego wspierania takich państw jak Stany Zjednoczone lub Wielka Brytania w kolejnych kampaniach wojennych skierowanych przeciwko podmiotom uznanym za wspierające terroryzm - którymi są państwa gdzie islam jest religią dominującą.

Do Iraku wysłalismy - w szczytowym okresie - 2.500 tysiąca żołnierzy którzy stacjonowali tam w latach 2003-2008, zaś Wielonarodowa Dywizja Południowo-Centralna zgarnizonowana w Camp Echo była pod Polskim dowództwem.

Żródła:

[en.wikipedia.org/wiki/Multinational_Division_Central-South]

[en.wikipedia.org/wiki/Multi-National_Force_%E2%80%93_Iraq]

Do Afganistanu wysłaliśmy również znaczną ilość Polskich żołnierzy, którzy przebywali tam od 2002r. w ramach ISAF.

Żródło:

[isaf.wp.mil.pl/en/12.html]

Bezpośrednia partycypacja Polskich żołnierzy w misjach wojskowych wymierzonych przeciwko państwom uznanym za wspierające terroryzm lub rządzonym przez talibów jednoznacznie umiejscowiła Polskę jako cel na mapie wielu ugrupowań terrorystycznych.

Na chwilę obecną szczęśliwie do żadnego zamachu terrorystycznego na terytorium RP nie doszło, co być może zawdzięczamy dobrej pracy Polskich służb specjalnych a być może temu, że terroryści woleli do tej pory atakować cele w których mają już działające komórki terrorystyczne.

_______________________________
 
"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Znawca -
 
INSOMNIA
 Wysłana - 7 wrzesień 2015 22:27      [zgłoszenie naruszenia]

No więc, Francja...

Mieszkałem we francji dwa lata, od kwietnia 2009 do czerwca 2011 roku w Gennevilliers (miasteczko na północy Paryża) i po tym co tam zobaczyłem jak najbardziej moge stwierdzić ze tam idea multikulti zawiodła . Miasto całkowicie zdominowane przez arabów, nawet jesli nie stanowią oni fizycznie większosci populacji miasta, to najwiecej widać własnie ich. Wszechobecny brud i smród, do tego zero prób integracji arabów we francuską społecznośc. Widać to było zarówno na ulicach, jak i w szkole do której chodziłem.

[http://www.dailymail.co.uk/news/article-2902690/The-immigrant-ghettoes-terror-breeds-Concrete-warren-divided-boxes-houses-10-000-Muslims-grim-Parisian-enclave.html]

W artykule zdjecia z zamieszek w podparyskich miejscowościach, jak i zdjecia bloku (w Gennevilliers, a jak) gdzie wychował sie Cherif Kouachi, morderca dziennikarzy z harlie Hebdo. Sam artykuł przewidywalny jak to u dailymail, wine za radykalizacje społeczności muzułmańskich oraz ich tendencje do przestępczości zrzuca na panństwo francuskie, które, wg. autora artykułu nie robi za wiele by tym społecznościom pomóc. To nie prawda , z tego co widziałem we Francji są warunki do normalnej pracy oraz edukacji (która jest w 100% laicka), ci ludzie samemu decydują sie odrzucić możliwości dawane im przez państwo, wybierając islam oraz kryminał.

 
mlkv
 Wysłana - 7 wrzesień 2015 22:27      [zgłoszenie naruszenia]

4. Według powszechnie dostępnych źródeł państwo islamskie ( ISIS/ISIL ) jest aktywne w nielegalnym szmuglowaniu obecnej fali uchodźców do Europy, rzekomo pozyskując z tytułu "opieki" nad całym procederem kwotę szacowaną na do 323 milionów dolarów.

Źródło: [time.com/3857121/isis-smuggling/]

Równocześnie inne źródła ( ambasador Egiptu ) oraz samo państwo islamskie twierdzą, że obecnie już przerzucili do Europy znaczne ilości bojowników udających uchodźców.

Źródła:

[http://www.bbc.com/news/world-africa-32770390]

[http://www.express.co.uk/news/world/555434/Islamic-State-ISIS-Smuggler-THOUSANDS-Extremists-into-Europe-Refugees]

Zmieniony przez - mlkv w dniu 2015-09-07 22:32:19
_______________________________
 
"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Znawca -
 
mlkv
 Wysłana - 7 wrzesień 2015 22:28      [zgłoszenie naruszenia]

5. Jak zatem wygląda kontrola uchodźców docierających do granicy Unii Europejskiej pod względem ewentualnej przynależności do ugrupowań terrorystycznych?

W jaki sposób dziesiątki tysięcy ludzi pokonujących Morze Śródziemne lub przemieszczających się szlakiem bałkańskim do Węgier jest kontrolowane na tą okolicznośc?

Ano w żaden.

Scenki "kontroli granicznej" przykładowo z Macedonii czyli ze szlaku bałkańskiego wyglądają tak:albo tak:A to z kolei sceny braku możliwości opanowania sytuacji przez służby porządkowe z Węgier:_______________________________
 
"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Znawca -
 
mlkv
 Wysłana - 7 wrzesień 2015 22:28      [zgłoszenie naruszenia]

6. Podsumowując należy stwierdzić, że raczej nie istnieje realna możliwość bieżącej i skutecznej weryfikacji kto tak naprawdę do Europy przybywa w ramach tych dziesiątek tysięcy ludzi pojawiających się na terytorium EU. W jaki sposób skutecznie odróżnić terrorystę od uchodźcy pośród tysiąca ludzi przebiegających w Macedonii przez granicę bez jakiejkolwiek kontroli?

Zapewne ( nie znalazłem żródeł ) sytuacji nie poprawia fakt że część z tych osób nie posiada żadnych dokumentów lub może się posługiwać dokumentami których prawdziwość może budzić wątpliwości.

Rzeczpospolita Polska, nie ma co ukrywać, od lat prowadzi politykę zagraniczną wrogą wobec interesów islamskich terrorystów.

Optując za przyjmowaniem uchodźców wyznania muzułmańskiego, z takich państw jak Irak czy Syria na terytorium RP jednoznacznie narażamy zatem Polskę i Polaków na to, że w ich szeregach przenikną do Polski terroryści gotowi na zorganizowanie na terytorium RP zamachów na pierwszy sygnał otrzymany od podmiotów organizujących terror w tychże państwach, takich jak państwo islamskie.

_______________________________
 
"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Znawca -
 
mlkv
 Wysłana - 7 wrzesień 2015 22:30      [zgłoszenie naruszenia]

Mojo - forum jest takie same Jego, jak i Moje jak i Twoje.

A ewentualny temat do dyskusji o Wesołowskim możesz założyć, nikt Ci nie broni, nie dotyczy ona jednak tego tematu.

Elowariaty - przepraszam za wcinkę w wypowiedź, z racji na wady silnika forum nie mogłem wszystkich punktów wrzucić w jednym poście bo wychodził miszmasz.
_______________________________
 
"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]


Odpowiedzi jest na 15 stron.   | następną
 
Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Negatywne skutki przyjmowania uchodźców do Polski, anno domini 2015 - temat od 18 lat

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15