FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 403 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Teksty Piosenek
Newsboys : Praises 
[powiadom znajomego]    
Autor "Newsboys : Praises"   

INSOMNIA
 Wysłana - 23 maj 2007 15:25        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Take my hands, take my feet
Take the music to the street
Hear the prayers, feel the sound
A generation kingdom bound
Great and glorious
Is my Savior

Praise on my tounge
From my heart
For our God who became flesh
For us all
Unto You
I will sing my praises
Sing forever

Take my will, take my all
Wrap my life around your call
Set apart to sing Your praise
To live the difference in these days
Great and glorious
Is my Savior

Praises on my tounge
From my heart
For our God who became flesh
For us all
Unto You
I will ever sing my praises
I will sing forever

Oh, for a thousand
Tounges to sing
To sing aloud
Sing aloud
Oh, to the glory
Of my God and King
To sing aloud
Sing aloud

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Newsboys : Praises

Warto przeczytać: The Mad Caddies : Duck & Cover - No Hope | The Mad Caddies : Quality Soft Core - No Se | The Mad Caddies : The Holiday Has Been Cancelled - Nobody Wins At The Laundromat | The Mad Caddies : Duck & Cover - One Shot | The Mad Caddies : Quality Soft Core - Polyester Khakis | The Mad Caddies : Duck & Cover - Popcorn | The Mad Caddies : Quality Soft Core - Preppie Girl | The Mad Caddies : Duck & Cover - Road Rash | The Mad Caddies : The Holiday Has Been Cancelled - S.O.S. | The Mad Caddies : Quality Soft Core - Sad Reggie | The Mad Caddies : Rock the Plank - Shaving Your Life | The Mad Caddies : The Holiday Has Been Cancelled - Something's Wrong At The Playground | The Mad Caddies : Quality Soft Core - The Belltower | The Mad Caddies : Duck & Cover - The Gentleman | The Mad Caddies : Duck & Cover - The Joust | The Mad Caddies : Rock the Plank - We'll Start To Worry When The Cynics Start Believing | wielka encyklopedia chamów | verdin | praca bez wykształcenia | Porter?wka | czy moja b?ona pek?a | pierwsza mi?o?? | uk ad zamkni ty | ch opaki do wzi cia | czy ona jest w ci zy | lekkoatletyka dla niepe nosprawnych | zdjecia nago | potwór z loch ness | wanna | Danny2410 | sakramenty | moli | DjTiesto | on mnie nie chce | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.