FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemy郵enia seks

∑ temat zosta odczytany 2021 razy ¬

ZAREJESTRUJ SI I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU B犵ZIESZ M笉 ZOBACZY WYPOWIEDZI SPECJALIST紟 I WYㄐCZY REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze Szko造
Niby zmiana szko造  
Wy郵ij odpowied [powiadom znajomego]    
Autor "Niby zmiana szko造 "   

interesuja
 Wys豉na - 2 marzec 2015 10:40        | zg這 naruszenie regulaminu

Sprawd ile procent masz t逝szczu

chcia豚ym si poradzi ludzi m康rzejszych o m鎩 misterny plan. A mianowicie problem przedstawia si tak: mam 3 ga造 na p馧rocze w 2 klasie lo, na profilu mat fiz inf. sta這 si tak przez jak to zdiagnozowano "depresj" po rzuceniu przez dzi馧che (nie chodzi貫m do szko造, nie zaliczalem sprawdzian闚) i pewnie tak te by這 bo jeszcze w zesz造m roku drasnalem o nagrod. Profil wybra貫m ze wzgl璠u na infe bo z tego wydaje mi si ze jestem w miar dobry. Niestety Jak si okaza這 瘸den z tych przedmiot闚 nie jest uczony przez chocia e miar kompetentnego nauczyciela. Od infy to kretyn i nawet ja znam si na fachu lepiej od niego, gubi si w tym co robi, lekcje prowadzi czytaj帷 wikipedie w tepie 3 s這wa na minut, od matmy wi璚ej nie ma jak jest, wiecznie na zwolnieniu, na dodatek jak juz przyjdzie na ta lekcje to momentami 豉pie zzawieche i odp造wa w sw鎩 鈍iat, fizyka chyba jest najlepsza z tego patologicznego zezestawienia ale i tak nie jest najlepiej. Ten zestaw nauczycieli odchudzil moja klas o 9 os鏏 od nowego p馧rocza. Dodam te ze mieszkam w internacie co mi w og鏊e nie podchodzi, szczeg鏊nie do nauki.S這wem nie widzi mi tu si. No i pytanie jest takie: czy op豉ca si zmieeniac szkole? Mam mo磧iwo嗆 dojazdu do innej szko造 ale tam musia豚ym chodzi na profil mat-geo. Czy po tym profilu dostane si na jakie studia chocia zwi您ane z inf?

Pan 妃ier
BARON
 Wys豉na - 2 marzec 2015 15:15      [zg這szenie naruszenia]

Profil klasy w liceum/technikum nie ma znaczenia przy rekrutacji na studia tylko wynik matury. 疾by dosta si na informatyk trzeba zda (podejrzewam, 瞠 na lepszych uczelniach teraz jest to znowu coraz bardziej oblegany kierunek) dosy dobrze, 3-4, z tego co pami皻am jeszcze z ustawy (uczelnie wybieraj sobie przedmioty z tej puli), przedmioty - chemia, fizyka, matematyka, informatyka, geografia, j瞛yk obcy. Dwa obecnie s obowi您kowe i tak (matematyka i j.obcy), wi璚 pozostaje Ci wyb鏎 jeszcze maks dw鏂h do zdania, najlepiej na poziomie rozszerzonym.

I teraz odpowiedz sobie na pytanie czy w tej szkole nauczyciele przygotuj Ci dobrze do zdania matury z wy瞠j wymienionych przedmiot闚? Z tego co piszesz wynika, 瞠 Ci nie przygotuj. Kolejne pytanie to takie czy dasz rad si przygotowa sam, ewentualnie czy sta Ci na korki poza szko陰? Jak masz dwie negatywne odpowiedzi to wg mnie sprawa jest jasna - warto zmienia, podejrzewam, je郵i wierzy Twojemu opisowi, 瞠 gorzej mie nie b璠ziesz je郵i chodzi o poziom nauczania, no i odpadnie Ci konieczno嗆 mieszkania w internacie, co Ci ci捫y.

Wg mnie to jest ostatni gwizdek na zmian i potem ogarni璚ie si w maturalnej klasie (albo w tym semestrze je郵i masz tak mo磧iwo嗆 przenie嗆 si ju w tym semestrze) w nowej szkole z nauk.

Inna sprawa, 瞠 po przedmiocie "Informatyka" w polskich liceach raczej nie oczekiwa豚ym zbyt wiele, bo w wi瘯szo軼i przypadk闚 ucz go ludzie, kt鏎ych umiej皻no軼i obs逝gi komputera sprowadzaj si do tego, co potrafi ka盥e 5-7 letnie dziecko obecnie albo cz窷 co sprawniejszych emeryt闚 czyli przegl康ania Internetu, obs逝ga poczty, FB i pakiet Office w zakresie pisania w Wordzie i podstawowej obr鏏ki tekstu (kursywa, pogrubienie, podkre郵enie i wyr闚nywanie tekstu na 3 sposoby), bo przeszli tylko jaki tam kurs miesi璚zny zrobiony przez kuratorium, a domy郵nie ucz wuefu albo historii czy WOSu Pozostali to ludzie ju z wykszta販eniem kierunkowym w zakresie informatyki, kt鏎zy dziel si na dwie podgrupy - ci, kt鏎zy zatrzymali si na komputerach Odra i elektronicznych liczyd豉ch, i ci, to najmniejsza grupa, wr璚z jednostki, kt鏎zy faktycznie s po informatyce, s na bie膨co i s na tyle nieudani 篡ciowo, 瞠 ze wszystkich mo磧iwych 軼ie瞠k dobrze p豉tnej kariery w bran篡 IT wybrali 郵ep uliczk czyli wk鏎wiaj帷, niewdzi璚zn i s豉bo p豉tn prac w polskim szkolnictwie obowi您kowym I podejrzewam, 瞠 pr璠zej takiego typa znajdziesz w technikum (albo jakim prywatnym liceum dla bogaczy, ale to ju ca趾iem inna historia) ni w pa雟twowym og鏊niaku.

Zmieniony przez - Pan 妃ier w dniu 2015-03-02 15:45:10

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znaj帷ych 豉cin%-)Baron wszystkich dzia堯w%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

mm90
 Wys豉na - 4 marzec 2015 22:57      [zg這szenie naruszenia]

nie boj sie mlody odwaznych decyzji zmieniaj szkole na lepsza, mialem podobna sytuacje i zaluje iz nie bylem jeszcze bardziej radykalny w swoich dzialaniach.

"I walk a higher path son."

interesuja
 Wys豉na - 10 marzec 2015 13:08       [zg這szenie naruszenia]

:D no to jeszcze jedno pytanie :S wiecie mo瞠 czy sama matura rozszerzona wystarczy na dostanie si na politechnik? Czy opr鏂z niej przyda造 by si inne przedmioty?

[Powiadom mnie, je郵i kto odpowie na ten artyku.]

Przegl康 tygodnia | Wy郵ij odpowied

Niby zmiana szko造

Warto przeczyta: Co warto studiowa | pytanie | Praca domowa na wakacje | to kiedy ten wniosek o poprawianie matury? | Ekonofizyka w Polsce? | jeszcze raz poprawa matury | Studia zaoczne - sport? | Kolejna zmiana w poprawie egzaminow maturalnych? | warunek i co dalej?? | Jak zosta grafologiem? | szybkie pytanie !!!!!!!! | Nie wiem co mam robic | go貫 baby za free!!!!! | Przegapi豉m pierwsze zaj璚ia :( | Wezwanie do woja! | Akademia Ekonomiczna - Krak闚 | Soundtropolis 2005 | Soundtropolis 2005 Tracklisty | rodzice nago sloneczko | pom騜cie | pom騜cie szcz窷ciu | co by軼ie zrobili | czujnik klockow | wywiady playboy | dziewczyna z brazylji | sprawa jest kurevvska bambo | iwona | weronika marczug pazura | A mo瞠 by tak aktorki polskie | Gadzety | ma貪orzata kosik playboy | harmon | regulamin forum | kontrola US a prywatne konto bankowe | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.