FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2638 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Nie chce się kochać...:( 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "Nie chce się kochać...:("   

rexakwa1
 Wysłana - 12 kwiecień 2006 12:48        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Cześć!
Mam taki problem,pewnie już był może wcześniej opisywany, otóż jestem z dziewczyna 1,5 miesiąca, ona jest bardzo fajna, spokojna i wogołe i jest dziewicą:P co mam zrobić żeby zgodzila się ze mną kochać? ciągle mi mowi ze jest jej dobrze ze mną, że czuję bliskość do mnie itp. Jak jest nastrój to leżymy sobie albo siedzimy i dotykamy się (całujemy się itp) ONA za każdym razem kiedy zjezdzam ręką niżej mówi MAREKK ejejej:Pehee i koniec:( a ja chcę czegos więcej, pragne tez zauwazyc ze ona mnie wogole nie chce dotykac w te miejsce ani piescic chociazby po szyji:( co mam robic? aha..bardzo mi na niej zalezy ale to bardzo:(

rexakwa1
 Wysłana - 12 kwiecień 2006 12:50      [zgłoszenie naruszenia]

może mi nie ufa albo jej nie podniecam:( tylk im ściemę wali

Andromedaa
 Wysłana - 12 kwiecień 2006 12:54      [zgłoszenie naruszenia]

Marek sądząc po problemie to Dziewczynę masz młodą. Ty pewnie też stary nie jesteś Nie namówisz Partnerki na seks czy nawet odważniejsze pieszczoty. Ona musi do tego dojrzeć. Jeżeli boi się nawet dotknąć Ciebie w intymne miejsca to zapomnij o szybkim pójściu z Nią do łóżka. Dziewczynie potrzeba czasu Takie zabawy i bliskość z Tobą, bez nalegania na pewno Jej pomogą.

Ekspert -

rexakwa1
 Wysłana - 12 kwiecień 2006 13:02      [zgłoszenie naruszenia]

Andromedaa! i tutuj ciebie zaskocze mam 25 lat (prawie 26) a ona 23:) i nie chodzi o to ze ja nie wiem jak sie do tego zabrac, tylko co jest z nia nie tak?:) ona jest dziewica i jest z natury bardzo spokojna.

...KaM...
 Wysłana - 12 kwiecień 2006 13:04      [zgłoszenie naruszenia]

Jest dziewicą, jesteście razem 1,5 miesiąca !!!
Jeśli naprawde by ci na niej zależało to byś to zrozumiał...

Andromedaa
 Wysłana - 12 kwiecień 2006 13:11      [zgłoszenie naruszenia]

rexakwa1 faktycznie nie jesteście Małolatami Słuchaj rada ode mnie ... na naciskaj na Nią. Jeżeli w wieku 23 lat jest jeszcze dziewicą to może mieć jakieś obway wewnętrzne. Może się wstydzić Swojego ciała, Swoich reakcji. Może być onieśmielona tym, ze nie wie jak do pewnych zabaw się zabrać. Ja się Jej nie dziwię A rozmawiałeś z Nią dlaczego jest taka zachowawcza w Swoich reakcjach ??

Ekspert -

rexakwa1
 Wysłana - 12 kwiecień 2006 13:31      [zgłoszenie naruszenia]

Andromedaa! tzn tak bezpośrednio tą z nią o tym nie rozmawiałem, ale raz delikatnie sie spytałem dlaczego tak jest! ale ona poczuła się zakłopotana i na tym sie skończyło:( dzisiaj do niej jade wieczorem bedziemy sami w domu:) ona jutro wyjezdza do domu za 1,2 tygodnia bo jest z innej miejscowosci, nie wiem kompletnie jak ją przekonac ze ja nie gryze i ze chce tylko poczuc sie troszeczke potrzebny wiesz o co mi chodzi, moze obawia się ze ja chce ja tylko wykorzystac:( a mi na niej naprawde zalezy i bron boze nie naciskam jej

S-man
 Wysłana - 12 kwiecień 2006 13:34      [zgłoszenie naruszenia]

Zonk pierwszy - Dziewica 23 latka ...
Zonk drugi - Piszesz jak dziecko.
Zonk trzeci - ****a, czlowieku, podaj jej adres to przetestujemy i powiemy Ci co bylo z Toba nie tak!

Masz 26 lat a zadajesz pytania jak nastolatek. Co mam zrobic? Ble ble ble ... ****a, jak sam nie wiesz to my mamy wiedziec? Znamy Ciebie/Ja/Wasza rodzine? Moze jest zakonnica a Ty o tym nie wiesz. Poza tym 1,5 miesiaca to pewnie zbyt malo, zeby "przeleciec" 23 letnia DZIEWICE. Jak tyle czasu wytrzymala, to nie da rady w 1,5 miecha. Pewnie ma kompleksy. A rozmawiales z nia o tym? Moze dopiero chce po slubie? Najpierw z nia pogadaj, a potem wal do nas. Taki dorosly, taki dojrzaly zeby sie kochac, a zadac pytania nie umie SWOJEJ panience. ****a, i jeszcze raz pytam: my to mamy wszystko wiedziec? My chcemy z nia sypiac, czy Ty? POGADAJ Z NIA, to nie boli.

Sorki, ale jakbys mial 14 lat, to bym zrozumial ... Skoro masz 2x wiecej, to nie ma bata, cos jest z Toba nie tak w tej materii.

Kocham Cie mycha :)

[pisarstwo.com/]
[weryfikatorium.pl/]

rexakwa1
 Wysłana - 12 kwiecień 2006 13:35      [zgłoszenie naruszenia]

...ale z drugiej strony jestesmy razem 1,5 miesiąca i to co bylo miedzy nami jesli chodzi o zabawy milosne to tylko pieszczoty piersi i nic wiecej a ona jakas taka zachowawcza jest :( nei wiem nie rozumiem jej, mam 25 lat a mimo to nie wiem dlaczego tak się zachowuje, a jesli chodzi o jej ciało to ma wspaniale ciało nic jej nie brakuje:) ale tak jak wczesniej napisalas nic na siłe:) zalezy mi na niej i bede czekal az ona bedzie gotowa na cos wiecej, ale...mysle ze moge sie nie doczekac, nei wiem sam co mam robic

rafee
 Wysłana - 12 kwiecień 2006 13:39      [zgłoszenie naruszenia]

Popsuty egzemplarz. Skoro ma 23 lata i wciaz jest dziewica to nie wrozy to jakiegos szybkiego rozwiazania problemu. Pozostaje ci cierpliwosc i malymi krokami do tego w koncu dojdziesz

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

slaweh
 Wysłana - 12 kwiecień 2006 13:50      [zgłoszenie naruszenia]

coś mi się nie wydaje że masz tyle lat.

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

Nie chce się kochać...:(

Strony: 1 2 3