FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1877 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Nie dajcie sie bałamucić, że jesteście źli, bo myślicie o sexie 
[powiadom znajomego]    
Autor "Nie dajcie sie bałamucić, że jesteście źli, bo myślicie o sexie"   

matsel
 Wysłana - 23 listopad 2015 22:08        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

krąży powszechny pogląd, że myślący o seksież nie mają uczuć, traktują przedmiotowo itp, w wydaniu płci kobiecej taka postawa wynika z tego, że chcą was wykorzystać, żebyście sie postarali, tymczasem same zgarniają to co lubią czyli seks, do tego w dobrej oprawie...

INSOMNIA
 Wysłana - 23 listopad 2015 23:47      [zgłoszenie naruszenia]

rozowe recepty ci sie skonczyly?

matsel
 Wysłana - 24 listopad 2015 00:20      [zgłoszenie naruszenia]

tzn? weź mi wytłumacz szerzej , chce rozwinąć temat, bo poprostu jestem zdania, że facetki od najmłodszych lat sie specjalizowały głównie w tym by omotać, a następnie wykorzystać strone drugą. I jestem zdania, że nie jest tak że tzw myślący o sexie nie mają uczuć bla bla bla itd, poprostu są często prawiczkami, są wrażliwsi, a samice jak sie można też dowiedzieć wszechobecnie wybierają zwykle tych patologicznych.

INSOMNIA
 Wysłana - 24 listopad 2015 07:08      [zgłoszenie naruszenia]

to znaczy ze jestes loco

Anouk29
 Wysłana - 24 listopad 2015 14:47      [zgłoszenie naruszenia]

Ale gościu generalizujesz i wyolbrzymiasz. Faceci myślą o seksie, laski też myślą. Nic w tym złego, ani dobrego. To jest poprostu normalne.

I co to znaczy omotać i wykorzystać? Fizycznie czy jak?

Nie zgadzam się z tym, że faceci myślący o seksie nie mają uczuć. Ja osobiście lubię facetów, którzy są wrażliwi i uczuciowi, ale myślą o seksie, nawet jeśli są tymi wspomnianymi prawiczkami. Nie pociągają mnie samce alfa.

Autorze, chyba jakaś samiczka Ci ostro dała w palnik, że takie żale tu wylewasz. ;)

I'm still HQ.

matsel
 Wysłana - 24 listopad 2015 18:28      [zgłoszenie naruszenia]

nie, nie było tak, że jedna mnie skrzywdziła a inne były dobre, dla mnie tak wygląda postawa kobieca, a że nie wszystkie sa takie - zawsze sie jakieś wyjątki znajdą. Moim zdaniem stwierdzenie: "A wy faceci tylko o jednym" był lub jest powszechne - jak sie ma czuć z tym prawiczek, który też wie z ust kobiecych że podobno milość sie skończyła. (Typowy związek to transakcja)

Trique
 Wysłana - 24 listopad 2015 20:13       [zgłoszenie naruszenia]

Czuje friendzone

Zazwyczaj tak mówią dupy, które nie widzą w Tobie nic więcej prócz kolegi no chyba ,że jesteś nim

Nowy samochod, to nim sąsiad jedzie.
Widzę zatem że chvjowi się wiedzie.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Nie dajcie sie bałamucić, że jesteście źli, bo myślicie o sexie

Warto przeczytać: | | Audi a4 b5 | jeans | zarabianie przez internet | za krótkie wezidełko | dziewczyna z przebiegiem | kursy unijne | na sucho | prędkość | prędkość internetu | małgorzata lewinska | studia warszawa poznań | przeprowadzka | paulina biernat | dekolt | fakes | medytacja | Wędrówka dusz | dusza | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.