FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3479 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
Nie kumam tej dziewczyny... 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "Nie kumam tej dziewczyny..."   

Wodzu10
 Wysłana - 1 sierpień 2007 23:59        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Jest pewna dziewczyna... Ma, że tak powiem "świrka" Dużo gada, dużo się nabija, ogółem zawsze gęba od ucha do ucha i wieczne ciągłe paplanie i zabawa. Ma ponad 25 lat a przed 30. Kurde jak to jest, że kupa facetów chce z nią być? Chce ale nigdy nic na dłuższą mete nie zdziałała z nikim. Nikt sie nią nie bawi ani ona nikim sie nie bawi. W tym wieku chce przecież już czegoś konkretnego. Nie mówie o sobie bo mam już wypite ale nie czaję co w niej jest. Przyciąga aż miło... A w dodatku jest porządna, nie kur.vi się, jest w porządku jak mało kto.... Ktoś takie rozumie? Bo ja nie. Mam dziewczynę a trudno od tej jednej myśli oderwać....

Methos
 Wysłana - 2 sierpień 2007 09:03      [zgłoszenie naruszenia]

daj fote

Ekspert -

jolly_qu
 Wysłana - 2 sierpień 2007 10:31      [zgłoszenie naruszenia]

Ludzie na ogół garną sie do osób szczesliwyh i zadowolonych z zycia, albo do tych , którzy udają że tacy są. To. że ta dziewczyna jest wesoła i usmiechnieta, wcale nei oznacza, ze jest niedojarzała badz mało powazna. Widocznie umie cieszyc sie zyciem, wyluzowac sie i nnie przejmuje sie byle czym. Taka postawa ułatwia zycie, i czyni je łatwiejszym. Potencjalny partner musi mieć podobny stosunek do zycia i podobny charakter, imaczej zwiazek bedzie nudny i nieco duszący na dłuzszą metę.

Lunar
 Wysłana - 2 sierpień 2007 10:44      [zgłoszenie naruszenia]

Odróżnij żywiołową, wesołą dziewczynę od świrniętej. Jeśli chodzi o mnie to lubię takie lekko dzikie, ale też nie do końca. Boże, nie znasz jej to dlaczego oceniasz? Może potrafi być wrażliwą romantyczką

"Pieprzyć to ja się chcę z tysiącem kobiet, ale kochać tylko z tobą."
[www.alterkino.org] - kino ludzi myślących

Ekspert -

bf_stan
 Wysłana - 2 sierpień 2007 11:04      [zgłoszenie naruszenia]

Boże, nie znasz jej to dlaczego oceniasz? Może potrafi być wrażliwą romantyczką
nielogiczne
z postu wynika raczej, ze przyczyna tego, ze nie ma nikogo moze byc wlasnie to, ze nie jest romantyczna, mimo ze jest osoba szczesliwa
np nie stawia milosci jako priorytet w zyciu (narazie)

⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔
 ⇔⇔Z⇔⇔Ł⇔⇔O⇔⇔
⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔⇔

Ekspert -

mnichus
 Wysłana - 2 sierpień 2007 11:04      [zgłoszenie naruszenia]

autorze, znam dziewczynę o podobnych cechach, które wypisałeś i też do niej wszyscy ciągną... więc to już nie przypadek

aaa.. tylko, że moja znajoma jest młodsza (niedługo dobija 17

Aby do czegoś dojść, trzeba wyruszyć w drogę.

Mistmare
 Wysłana - 2 sierpień 2007 11:10      [zgłoszenie naruszenia]

Ale czego nie rozumiesz? Że jest fajna a nie ma nikogo? Nie każdemu szczęście dają te same rzeczy.

zMar
 Wysłana - 2 sierpień 2007 11:19      [zgłoszenie naruszenia]

Pewnie wyglada jak Boża Kobieta to cos Cie do niej przyciaga , to nic dziwnego , jak nie tylko Tobie sie podoba to w czym sęK
iNNym tez a Tobie tez wiec sam wiesz nic dziwnego , nam pewnie tez by sie podobała

Zycie jedna wielka kurwa , wkolo same małe kurewki :-))

yo3k
 Wysłana - 2 sierpień 2007 11:33      [zgłoszenie naruszenia]

no przyznam ze niektore dziewczyny maja naprawde to "COS" co nie wazne robi, my faceci mozemy sie na nia gapic godzinami i sluchac :D ona moze poprostu nie chce bys na razie z nimik konkretnym bo takowy sie jeszcze nei zjawil?:P

pieniądze szczęścia nie dają...szczęście daje ich wydawanie ;)

kemesO
Analityk
 Wysłana - 2 sierpień 2007 11:39      [zgłoszenie naruszenia]

A co to jest "to coś"? Duże cyce? Fajny tyłek?
Nie ma "tego czegoś", to tylko my sobie tworzymy w głowie takie jazdy.
Gdyby miała pryszczatą gębę albo garba, a reszta pozostałaby bez zmian, to Autor pewnie nie zwróciłby na nią nawet uwagi.
Wniosek? Zwracamy uwagę na wygląd, ale sam wygląd nie zaintryguje nas na dłużej, tym bardziej charakter. Musi zaistnieć, jak ja to nazywam, wyjątkowe połączenie wyglądu i cech charakteru. W tym przypadku zapewne to zaistniało.

Zmieniony przez - kemesO w dniu 2007-08-02 11:40:53

zielony

Ekspert -

mnichus
 Wysłana - 2 sierpień 2007 12:03      [zgłoszenie naruszenia]

dobrze prawisz kemesO

Aby do czegoś dojść, trzeba wyruszyć w drogę.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

Nie kumam tej dziewczyny...

Strony: 1 2 3