FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2008 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Nie ma już "tego czegoś" 
[powiadom znajomego]    
Autor "Nie ma już "tego czegoś""   

Exotec
 Wysłana - 29 wrzesień 2009 23:14        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Cześć.Opiszę w skócie mój problem.Jestem z dziewczyną od roku,ja 19 a ona 18 lat.Ostatnio jest coś nie tak między nami.Oboje odczuliśmy to,że nie ma "tego czegoś".Inaczej wyglądają nasze spotkania,rozmowy.Czujemy się jak starzy przyjaciele a nie jak zakochana,szczęśliwa para.Te nasze rozmowy też tak jakby są takie "koleżeńskie".Ona jest teraz w maturalnej klasie,ja studia w tym samym mieście.Mamy dla siebie mniej czasu,nasze spotkanie to raczej wspólne powroty ze szkoły,bo akurat mamy podobne plany.Obojgu nam zależy na tym związku.Co mi poradzicie?Kocham ją i ona też i nie chcę żeby wszystko się posypało.Ale coś jest nie tak.I jej jest źle i mi.Z góry dzięki

fredens
 Wysłana - 29 wrzesień 2009 23:17      [zgłoszenie naruszenia]

nie ma czegoś, kochacie sie, a jednak zdecydowania zero!
Nic wam nie zależy tylko sie przyzwyczailiście i jest wam wygodnie.

Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.!;)

Ekspert -

nephilim
Mi$
 Wysłana - 29 wrzesień 2009 23:18      [zgłoszenie naruszenia]

Po roku ? Już tak ?
Generalnie fajnie jak jest taka faza [przyjaźń etc...] - ale gdy już X czasu ze sobą MIESZKACIE.
Może na jakiś czas zawieście kontakty ? Oboje ? Nawet bez szukania na siłę czegoś (kogoś) innego ?
Choć mam wrażenie że to się skończy że jedno/drugie znajdzie kogoś kto będzie ją/jego kręcił...

Jesteśmy władcami słów niewypowiedzianych... I niewolnikami tych które padły.

Znawca -

gang-gang

zostaw ja zanim ona to zrobi

Specjalista -

darey

To może zostańcie przyjaciółmi wiem, jak to brzmi. Ale wiesz... rok to trochę za szybko, żeby zachowywać się jak starzy przyjaciele. Chleba z tej mąki raczej nie będzie

Kryptograf

Exotec
 Wysłana - 29 wrzesień 2009 23:32      [zgłoszenie naruszenia]

nephilim-ale co to da?Nawet jak będziemy odczuwali tęsknotę i spotkamy się to przecież nagle się nie odmieni wszystko.Tak mi się wydaje.Nie no nie zostawie jej,za bardzo mi zależy.

gang-gang
 Wysłana - 29 wrzesień 2009 23:36      [zgłoszenie naruszenia]

To ona cie zostawi- serio, przekonasz. Jesli nie chcesz zeby do tegoo doszło to dzialaj, ale nie jednorazowo tylko dlugoterminowo.

Specjalista -

Exotec
 Wysłana - 29 wrzesień 2009 23:39      [zgłoszenie naruszenia]

Ale co mam działać?Zabrać ją w jakieś romantyczne miejsce,gdzieś gdzie by się przywołały wspomnienia?Nie wiem sam już.Ona sama mi powiedziała że chyba troszkę ten związek zaniedbaliśmy ostatnio.I powiedziała że nie ma mowy o zerwaniu,tylko musimy coś z tym zrobić.

gang-gang
 Wysłana - 29 wrzesień 2009 23:42      [zgłoszenie naruszenia]

Otoz to. Wymyśl jakies ciekawe zajecie. Cokolwiek- kup roze, niech sie ucieszy i widzi ze Ci na niej zalezy.

Specjalista -

Milagrosa
 Wysłana - 29 wrzesień 2009 23:51      [zgłoszenie naruszenia]

zróbcie coś czego dawno nie robiliście
to co was połączyło
odkurzcie miłe wspomnienia

fredens
 Wysłana - 30 wrzesień 2009 08:01      [zgłoszenie naruszenia]

Milagrosa co ty prtolisz
wspomnienia to wspomnienia, powinny zostać z tyłu.

Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.!;)

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Nie ma już "tego czegoś"

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: postępowanie..... | co zrobic? help... | Zawaliłem sprawe... | List do byłej, czyli jak olać sukę %) | dresy itp | zdradzić czy nie??? | dziewczyny pomoc | Przyczyny rozstań | Młodzi rodzice, za,przeciw,obojętność | Kiedy kobieta zaczyna mówić o dzieciach | Poznaliśmy się w listopadzie... | Uczucie wygasa. | Literackie spojrzenie na miłość - szczera prawda! | Motylki w brzuchu | Co zrobic ? | falszywa dzivka?? | wódka skłąd | taco hemingway | DUŻA WAGA PARTNERKI | opowiadania incest | festival | 90 festival | całkowity | martynka filmik obciaga | doradca podatkowy | Eger | monika sewiołło | edyta | michel kors | kulczyk | jolanta | kod ograniczeń nokia 3110c | bogaci | szukam faceta na sex | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.