FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3803 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Nie moge uprawiac seksu... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Nie moge uprawiac seksu..."   

bezseksu20
 Wysłana - 6 luty 2014 01:23        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam!
Mam osobisty problem.
Jestem w zwiazku od roku, uprawialem regularny seks do stycznia.*
Miesiac temu podczas stosunku poczulem uklucie, pelno krwi, pojechalem na ostry dyzur, okazalo sie, ze zerwalem wedzidelko. Dostalem 3 szwy, mialem wstrzymac sie 2-3 tygodnie.
2 tygodnie temu szwy sie rozpuscily, tydzien temu po calym miesiacu probowalem z dziewczyna. I tu zaczyna sie problem, bo mnie to bardzo boli, skorka sie naciaga i nie boli, ale gdy wchodze, to peka znowu jakas tetniczka i krew leci. Nie wiem co mam teraz robic, probowalismy wszystkiego. Terminy do urologa sa na pare miesiecy do przodu...
Mial ktos podobna sytuacje?
Dlaczego po zagojeniu, wyleczeniu tego dalej krew leci. :(

Enriir
 Wysłana - 6 luty 2014 01:26      [zgłoszenie naruszenia]

Źle zszyte, coś z***ane. Na poprawkę.

I nie czekaj ****a na termin, tylko do szpitala i niech robią od nowa.

bezseksu20
 Wysłana - 6 luty 2014 01:35      [zgłoszenie naruszenia]

Wiesz jaki to byl bol jak lekarz to robil? Niby znieczulenie miejscowe, ale tak bolalo...
I po wszystkim przez caly okres musialem podcierac papierem jak kobieta po sikaniu, bo bolalo przy strzepywaniu..
Przepraszam za szczerosc i otwarcie, ale chce wkoncu z dziewczyna wrocic do tego, bo ilez mozna bawic sie inaczej...

mm90
 Wysłana - 6 luty 2014 01:38      [zgłoszenie naruszenia]

Idź prywatnie

"I walk a higher path son."

Enriir
 Wysłana - 6 luty 2014 01:44      [zgłoszenie naruszenia]

Byłem obrzezany, wiec wiem. A jak boli za mocno, to po to masz język, by powiedzieć w czasie operacji, by dali Ci więcej znieczulenia.

Ale masz wybór - Albo będzie Ci się cały czas zrywać i będziesz się męczył miesiącami, a nigdy nie wiesz czy się w końcu nie wda zakażenie, albo idziesz, robisz poprawkę i masz z głowy.

A ogólnie, to polecam się obrzezać do końca, jak masz takie problemy z tym.

Zmieniony przez - Enriir w dniu 2014-02-06 01:46:46

Zmieniony przez - Enriir w dniu 2014-02-06 01:47:17

shineonyou
 Wysłana - 6 luty 2014 08:09      [zgłoszenie naruszenia]

współczuje ci kolego

m,,m

bezseksu20
 Wysłana - 6 luty 2014 10:15      [zgłoszenie naruszenia]

Nie chce się obrzezać, chcę, żeby było tak jak wcześniej, wtedy było najlepiej...

Czyli co, znowu mam narobić ochoty, ma się zerwać i mam jechać na ostry dyżur?

BEZNADZIEJA

Co do znieczulenia, mówiłem, ale lekarz wiedział lepiej... Co z tego, że się darłem z bólu, to się nie liczyło.

Zmieniony przez - bezseksu20 w dniu 2014-02-06 10:17:30

Enriir
 Wysłana - 6 luty 2014 10:34      [zgłoszenie naruszenia]

Wytlumacze Ci to jak facet facetowi, by do Ciebie dotarlo.

Prawdopodobnie juz nie bedzie tak jak wczesniej. Skoro raz sie zerwalo, zostalo zaszyte i puscilo, to masz dwa wyjscia:

A) Jak zerwie sie znowu, to idziesz na ostry dyzur do innego szpitala zeby zszyli Ci lepiej i modl sie o to by trzymalo lepiej.
B) Bedzie Ci sie zrywac jeszcze kilka razy, a za kazdym razem jak sie zerwie i zagoi, to robi sie coraz wieksza blizna i masz coraz krotsze wedzidelko. W koncu zacznie Ci ono przeszkadzac samo w sobie, ciagnac sprzet i wtedy albo bedziesz mial operacje jego wydluzania albo usuna Ci na stale.

Dlatego skoro raz sie nie udalo, to ja na Twoim miejscu poszedlbym do innego szpitala, do innego urologa i spytal jakie sa opcje leczenia. Wedlug mnie jednak skoro masz takie problemy, to to juz nie wroci do stanu poprzedniego, bo patrz punkt B.

Wiec zastanow sie - wolisz ciagle latac do szpitala na stol i byc zaszywanym bez konca, czy wolisz obrzezac sie raz i miec super stuningowany sprzet? Gwarantuje Ci, ze obrzezanie to fajna sprawa, sprawdz sobie w necie.

Ja sam jestem obrzezany calkowicie i to polecam, bo jak sie naczytalem na forach jak sie faceci mecza z tym szyciem, przedluzaniem wedzidelka czy obrzezaniem czesciowym, to im serio nie zazdroszcze.

Seks po obrzezaniu calkowitym jest mega, a moja kobieta jest tez bardzo zadowolona.

bezseksu20
 Wysłana - 6 luty 2014 12:37      [zgłoszenie naruszenia]

Moja partnerka ma jakieś "ale" co do obrzezania.

Dzisiaj z nią porozmawiam i postawię sytuację jasno na czym stoimy...

dumad
 Wysłana - 6 luty 2014 14:07      [zgłoszenie naruszenia]

idź i niech robią od nowa i koniecznie rób sprawe o odszkodowanie za zj3baną robotę

przej3bane kórwa

tyle mądrych slow że nie wiem od której strony zacząć czytać

Desertdog
 Wysłana - 6 luty 2014 14:20      [zgłoszenie naruszenia]

Łączymy się w bólu. Idź na poprawkę, a jak nie, to próbuj prywatnie . Nie oszczędzaj pieniędzy, chodzi przecież o najważniejszy narząd jaki posiada facet

"I'd rather be judged by twelve, than carried by six..."

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Nie moge uprawiac seksu...

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: | | chor .zy | nie dla os b | torba na rami | dojrzałe | plusy polski w ue | maxley | savatsEPARK f16 s40 | kozak ze wsi | ostry film dla ostrego typa | uwzględniając wspólne cechy typów związków chemicznych | browar | piwo | najlepszy | od czeO FUSION | piąta fala pożądania | piasek | mielno | wedkarstwo | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.