FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2644 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Nie wiem co zrobic i co myślec... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Nie wiem co zrobic i co myślec..."   

Rebelka91
 Wysłana - 20 sierpień 2009 22:06        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Więc tak.
Jestem a raczej byłam z facetem 8 miesięcy. Wszystko było w porzadku a nawet mozna powiedziec ze czułam sie jak w bajce.. czułam i nadal czuje ze znalazłam ta druga połówke ( moze to dziwne, bo wiem ze mam 18 lat i przede mna bardzo duzo ). W każdym razie w lipcu wyjechałam na wakacje do Hiszpani na 2 tygodnie. Przed wyjazdem pożegnał mnie z płaczem, nie mógł się ode mnie odkleic zreszta ja tez bo bardzo go kocham . Gdy wyjechałam zawsze wieczorem napisałam mu sms-a ze Kocham i tęsknie i nie mge sie doczekac az sie spotkamy. Miałam okazje wejsc na neta tam... więc napisałam do niego bo akurat był co u niego i w ogole napisał ze bardzo teskni i ze nie moze juz wytrzymac beze mnie a na pytanie co mu kupic odpowiedzial ''kup mi cierpliwosc bo zaczyna mi jej brakowac'' Przyjechałam było wszystko w porzadku tak jak wczesniej... Lecz w tamtym tygodniu wszystko sie zmieniło... Postanowił zrobic przerwe... (zapomniałam dodac ze dzieli nas odległosc ok 34 km)zgodziłam sie bo nie widziłam innego wyboru... to bylo w poniedziałek w tamtym tygodniu i przerwa ta trwała do czwartku... w czasie tej przerwy dowiedziałam sie ze byl na dyskotece w sobote zanim zrobil ta przerwe. W czwartek mu powiedziałam o tym, on zeby mnie uspokoic powiedział : oj kochanie przestań. A ja sie zezłosciłam jeszcze bardziej, ale postanowilam odpuscic sobie. Tego własnie dnia przytulił mnie tak do siebie ze było czuc ta milosc pałającą od niego... nie chciał mnie puscic...Zapytałam go wtedy co znaczy dla niego słowo miłośc, odpowiedział: Kochac druga osobe i zrobic dla niej wszystko, nawet zycie oddac. Wiec zapytałam znów: Kochasz mnie? odpowiedzial ze tak i to bardzo ze nigdy mnie nie zostawi. Byłam w siódmym niebie. Zreszta kazdy by był. W sobote pojechałam na dyskoteke z kolezankami ale mu o tym powiedziałam ze jade, z kim jade itp. bo jestem osoba szczera i wierną drugiej osobie. Mógł przeciez powiedziec ze mam nie jechac lub cos w tym stylu, gdyby mu to przeszkadzało nie pojechałabym...Nie powiedział nic. Na dyskotece bylo duzo jego kolegów... wiec spytalam jednego z którym był tego dnia gdzie on jest? Odpowiedział ze w domu. Zmartwiłam sie bo myslałam ze moze przyjedzie. Bo wczesniej mowil ze moze wpadnie. Dzwonie do niego w niedziele, bardzo wypytywał mnie o ta dyskoteke oto z kim byłam zapytał ze 3 razy . Wszystko mu powiedziałam jak było. Pod koniec rozmowy on mowi do mnie: Musze ci cos powiedziec, ale to jak sie spotkamy. Juz mysle sobie zerwie ze mna... wiec napisałam mu sms-a by dłuzej nie czekac napisz mi to teraz. Napisał po 23: Przepraszam ale to koniec. Zapytałam dlaczego: Nie kocham Cię. Przepraszam ze tak wyszło ale to koniec. Przerosło mnie to wszystko. Jak bede gotowy oddam ci twoje rzeczy itp. Ja załamana 24 wychodze na dwór nie wiedzac co ze soba zrobic. Postanowilam poczekac moze da sie jeszcze uratowac nasz zwiazek. Dzisiaj kumpela do niego napisała. Okazało sie ze jest w górach. Napisał jej że odda mi moje rzeczy jak przyjedzie i nie chce mnie wiecej widziec. I ze nie obchodzi go co ja robie. Znów załamka. :(
Nie wiem co mam o tym myslec. :(
Podejrzewam że ktorys z kolegów powiedział mu ze ja go zdradziłam.
Bo sam ze mna zerwał i jeszcze ma do mnie jakies głupie pretensje.! Teraz czekam az przyjedzie.!
A właśnie w kwietniu napisał mi na gg wielkie wypracowanie:

Skarbie...Bardzo długo mysłałem nad tym jak opisać jak Bardzo Cie Kocham ale nie ma takich słów by opisać uczucie jakim Cie darze...Nie wiem jak przetłumaczyć słowa które wydobywają się mego serca. Nie wiem jak powiedzieć Ci jak wiele dla mnie znaczysz,każdy w życiu ma jakieś marzenia i za wszelką cenę pragnie je zrealizować. Ja mam tylko jedno.. Pragnę już zawsze być tylko z Tobą.. ponieważ Ty jako jedyna dałaś miswe serce.. a razem z nim czułość i szacunek. Zawsze zastanawiałem się dlaczego ludzie robią takie głupoty z powodu miłości.. i nigdy nie rozumiałem ich poświecenia dla tego uczucia. Gdy poznałem Ciebie wszystko się zmieniło, poczułem to czego nie czułem nigdy wcześniej do żadnej dziewczyny. To uczucie stanęło ponad wszystkim nagle rzeczy o których marzyłem dotychczas stały się nie istotne. Zacząłem inaczej postrzegać to czego nie widziałem wcześniej.. Ty Skarbie nauczyłaś mnie kochać.. i okazywać to uczucie. Czasem jestem nieznośny i boję się że przez moje głupie humory stracę wszystko co mam.. a mam tylko Ciebie. Jesteś najcenniejszym Skarbem jaki napotkałem na mojej szarej drodze życia, 2009 roku stałem się najszczęśliwszym chłopakiem na ziemi.. spełniły się moje marzenia.Jestem tylko szarym nic nie znaczącym człowiekiem który nie ma nic do zaoferowania.. a dostałem najpiękniejszy dar na świecie CIEBIE.. Kochanie proszę bądź zemną już zawsze i kochaj mnie tak długo jak tylko dasz radę...Kocham Cię

Uwazam ze jesli ktos nie kocha, nie napisałby takich słów.
Wspomne jeszcze, ze jestem jego pierwsza dziewczyna stała.!
A jesli chodzi o jego kolegów to tacy byle jechac na impre polizac poruchac itp. on tez taki kiedys był.
Pomóżcie lub chociaz napiszcie co o tym sądzicie.
Dziękuje

MarvBoy
 Wysłana - 20 sierpień 2009 22:11      [zgłoszenie naruszenia]

normalnie płakałem jak to czytałem, cóż za piękna historia o miłości chyba nawet sobie skopiuje tego gniota, bo zawsze jak dostaje od laski smsa "napisz mi coś miłego" mam problem żeby sklecić coś więcej niż "masz fajne cycki"

a co do tematu, w****ia mnie jak idę do klubu a tam same dzieci smsują

Ekspert -

Maxloo
 Wysłana - 20 sierpień 2009 22:15      [zgłoszenie naruszenia]

poczekaj jak wróci, pojedz do niego do domu, rodzice wpuszcza, na pewno cie nie wyrzuci, i się wszystko wyjaśni, jak będzie cię zbywał to powiedź ze po takim okresie bycia razem nalezą ci się wyjaśnienia, nie jestescie male dzieci ktore po tygodniu znajmosci mowia sobie KOCHAM CIĘ a pozniej w jeden dzien odkochuja się i pisza esa NIE KOCHAM CIE

Zmieniony przez - Maxloo w dniu 2009-08-20 22:15:30

Kordecki
 Wysłana - 20 sierpień 2009 22:16      [zgłoszenie naruszenia]

A jesli chodzi o jego kolegów to tacy byle jechac na impre polizac poruchac itp. on tez taki kiedys był.

Ma za***istych ziomków, nie czepiaj się :)

Specjalista -

dzikipylek
 Wysłana - 20 sierpień 2009 22:27      [zgłoszenie naruszenia]

Hej! Na pewno usłyszałaś już masę banałów, że jakoś to będzie i jakoś się ułoży itd.itp. I pewnie coś w tym jest. Nie mniej nikt nie przeżyje Twojego bólu rozstania...To zadanie tylko dla Ciebie. Twój chłopak - a raczej eks, nie wykazał się stosowną dojrzałością, owszem to również nie jest pocieszenie dla Ciebie, ale...
Moim zdaniem masz 3 wyjścia z sytuacji: 1) nie narzucając się... masz prawo oczekiwać odpowiedzi na pytanie: dlaczego Ciebie zostawił lub 2) czekać- może się "nawroci" i zrozumie swój błąd, albo 3) znalazł sobie inną, która w jego mniemaniu jest inna (lepsza)- a co oznacza, że dobrze zrobił odchodząc teraz niż gdyby miał to uczynić w przyszłości- być może po ślubie...
Nie mniej- wiem, że choc to trudne- staraj się normalnie żyć. Życie na pewno nie raz jeszcze Cię zaskoczy

Zmieniony przez - dzikipylek w dniu 2009-08-20 22:28:34

Zmieniony przez - dzikipylek w dniu 2009-08-20 22:29:10

pyłek

TeGej
 Wysłana - 20 sierpień 2009 22:36      [zgłoszenie naruszenia]

przykro mi to mowic

ale nic z tego nie bedzie

"kobiece piersi działają jak magnez na oczy mężczyzn"

Zzz....
 Wysłana - 20 sierpień 2009 22:43      [zgłoszenie naruszenia]

kórwa takie to słodkie, ze az sie zeby psuja

Znawca -

fredens
 Wysłana - 20 sierpień 2009 23:09      [zgłoszenie naruszenia]

dobrze, że wypowiedzi zajmują mniej, niż wypociny. Można się domyślić o co chodzi

Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.!;)

Ekspert -

Toudi163d
 Wysłana - 21 sierpień 2009 04:38      [zgłoszenie naruszenia]

Streści ktoś ?

Specjalista -

fenol_one
gdzie podpis? :(
 Wysłana - 21 sierpień 2009 07:33      [zgłoszenie naruszenia]

facet jednego dnia zapewniał swoją panienkę o jego nieskończonym uczuciu do niej, a następnie ją rzucił

Ile macie lat?
Byłaś z nim "aż" 8 miesięcy, ale przecież to nie jest pół życia, nie rozumiem całej tej tragedii
I jeszcze jedno, piszesz, że Twój ex był takim dyskotekowym je,baką, parę miechów sobie odpoczął, zaczęło mu tego brakować więc postanowił wrócić do wcześniejszego trybu życia

a i wyobraź sobie, potencjalnie ile lasek wypięło mu się jak im słodził tak, jak tobie przez gg

Lubię swoje przeciętne życie :-)
Pan Kierownik!

Specjalista -

OoooCB
 Wysłana - 21 sierpień 2009 07:56      [zgłoszenie naruszenia]

Tak już bywa. Nie przejmuj się ( a wiem że to trudne ). Olej go, nie wie pewnie sam co traci.
Ale już i tak nic z tego nie będzie.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Nie wiem co zrobic i co myślec...

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: | | nagie aktorki | Cheryl Cole | hans solo sam | człowiek bez zasad | mądre filmy | jak zaprosić dziewczyne | lody | angaros | myorganicpl | chevrolet impala | playboy 2007 | world of warcraft | GjeEm | florek | kaja paschalska | teodorska | Bhwo | haxball | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.