FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 14048 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Nie wiem dlaczego, ale nie ufam swojej kobiecie 
[powiadom znajomego]    
Autor "Nie wiem dlaczego, ale nie ufam swojej kobiecie"   

socios
 Wysłana - 7 marzec 2006 15:17        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Mam taka sytuacje: Jestem z kobieta juz 7 miesiecy- oboje sie kochamy (ona pierwsza mi to powiedziala, zreszta to ona byla inicjatorka tego zwiazku). Ja jestem facetem z z nieuboga przeszloscia seksualna, z "nie jednego pieca chleb jadlem", zawsze stronilem od stalych zwiazkow- tylko "kolezanki", jednonocne znajomosci, ku..wy w burdelach- to byla dla mnie norma (i dla moich kumpli w kregu ktorych sie obracalem). Nie twierdze ze w zyciu nie kochalem- bylem kilka razy zakochany (powaznie) ale nieszczesliwie. Po tym pozostal mi uraz do milosci. Choc w gruncie rzeczy zaliczajac kolejne du...y liczylem ze znajde milosc...Pozniej moje zycie zmienilo sie o 180 stopni w nastepstwie pewnych wydarzen. Mialem dluga przerwe we wszystkim (znajomosci,seks). Az poznalem Ja- moja aktualna kobiete (mam nadzieje ze to ta na cale zycie...)- zblizylismy sie bardzo, ja opowiedzialem jej o swojej przeszlosci, do ktorej nie chce powracac (mialem ok. 70 kobiet), ona mi o swoich przejsciach. Nie wiem, moze to glupie ale ma dla mnie znaczenie z iloma facetami kobieta spala...Powiedziala mi na poczatku ze z 5 (w tylu stalych zwiazkach byla). po ok. miesiacu znajomosci poprosila mnie o powazna rozmowe, niemalze ze lzami w oczach powiedziala mi ze liczba ta jest zanizona- tak naprawde spala z 20. Byli to ludzie jej znani, zadne przypadkowe kur...ienie sie, z kazdym po raz. Ona tez miala ciezko w zyciu, tak od strony emocjonalnej- szukala milosci.Wiem ze jest mi wierna spedzamy ze soba wiekszosc kazdego dnia, tak od kilku miesiecy, mieszkamy razem, kochamy sie praktycznie codziennie, czesto po kilka razy. Mowiac wprost seksualnie dojezdzam ja tak jak nikt inny...Widze i wiem ze jest zadowolonai bardzo mnie kocha...Moj problem tkwi w tym ze ,nie wiedziec czemu, jestem zazdrosny o ta jej przeszlosc, i o to czy nie wywinie mi jakiegos numeru...Wiem ze na te sprawy nie ma rady- jak baba bedzie chciala zdradzic- to chocby jej dupe miodem smarowac- to i tak zdradzi... Jej jest smutno ze jej nie ufam, bo przeciez nie daje mi do tego powodow, a ja i tak co jakis czas sie wku..wiam... Pytam z ciekawosci, jak poukladac sobie w glowie taka sytuacje, bo taka chorobliwa podejrzliwosc do niczego nie prowadzi...

thornman
 Wysłana - 7 marzec 2006 15:32     
 Usunięta przez slonce_m za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

baksiu
 Wysłana - 7 marzec 2006 15:34      [zgłoszenie naruszenia]

Ziom, oboje jestescie z tej samej krwi mozna rzec, wiec skoro nie martwisz sie o siebie, to nie martw sie o nia. Ufasz sobie, ufaj jej.

[http://www.pajacyk.pl] <- wlaz i klikaj :) to nic nie kosztuje

baksiu
 Wysłana - 7 marzec 2006 15:35     
 Usunięta przez slonce_m za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

slonce_m
ŻABCIA
 Wysłana - 7 marzec 2006 15:39      [zgłoszenie naruszenia]

thornman wyluzuj trochę, chyba że chcesz odpocząć od forum

socios - standardowe pytanie: po ile macie lat ??

..:Była Moderator Działu SEKS:..

..:Żonka i Mama:..

Ekspert -

Przemek198
 Wysłana - 7 marzec 2006 15:42      [zgłoszenie naruszenia]

hmm... pomysl, ze ona tez moze byc "zazdrosna" o Twoją przeszłośc, tez jej moze byc ciezko, niekoniecznie musi Ci o tym mówic.

Jesli ją kochasz, widzisz, ze ona Ciebie tez, jesli nie masz teraz zadnych podejrzen to jej zaufaj, okaż jej to. Postaraj się nie myślec o jej przeszłości, mozesz ja tym ranic... najważniejsze, ze teraz jest z Tobą i właśnie z Tobą sie kocha. Pozdrawiam.

Lunar
 Wysłana - 7 marzec 2006 15:45      [zgłoszenie naruszenia]

thornman... jesteś żałosny, ludzie wychodzą z jeszcze większego szamba. Nie doświadczyłeś czegoś takiego (gdybyś doświadczył to byś zrozumiał) więc nie komentuj.

DO autora tematu - związek poddaj próbie. Zaufaj i nie atakuj wzrokiem każdego faceta, który maca spojrzeniem twoją pannę. Zaufaj. Czas pokaże, gdyż przybliży nieuniknione.

"Pieprzyć to ja się chcę z tysiącem kobiet, ale kochać tylko z tobą."
[www.alterkino.org] - kino ludzi myślących

Znawca -

snowee
 Wysłana - 7 marzec 2006 15:50      [zgłoszenie naruszenia]

Twoje zycie obrocilo sie o 180 stopni i jej jak widac tez...Gdyby w kazdym zwiazku patrzano na przeszlosc to wole nie wiedziec co to by sie dzialo. Skoro Ty sie zmieniles to czemu ona mialaby sie nie zmienic? Jezeli nie zaczniesz jej ufac to nic z tego nie bedzie. Postaraj sie o tym nie myslec, zyj chwila. Ona miala 20 mezczyzn, bo miala klopoty jakiestam, Ty za to mialem podobne klopoty i ile miales kobiet...70...Wiec wyluzuj sie troche i zacznij jej ufac bo bez tego daleko nie zajdziecie. Pozdro

Specjalista -

coraMietka
 Wysłana - 7 marzec 2006 15:51      [zgłoszenie naruszenia]

nie wiem jak wy, ale ja czuję smród hipokryzji...

poza tym,
może warto byłoby się zastanowić, skąd tak naprawde ta podejrzliwość u Ciebie
a zwykle jest tak, że podswiadomie doszukujemy się naszych własnych wad u innych
więc być może -paradoksalnie-osoba, której nie ufasz, jesteś Ty sam?

pozdrawiam
i życzę pomyślności

Przybywam w pokoju !

Specjalista -

S-ave
 Wysłana - 7 marzec 2006 16:13      [zgłoszenie naruszenia]

przerwa w seksie i spotkaniach znaczy sie więzienie?
szukałeś prawdziwej miłości wsrud takich kture pozwalaja sie brac na jedną noc? Gratuluje gustu. Niemasz powodu do zazdrości ciesz sie ze ona nie ma ciza złe twojej przeszłości...

PL4Y3R
 Wysłana - 7 marzec 2006 16:29      [zgłoszenie naruszenia]

norma... jak swojej bylej zaufalem to mnie oszukala wiec choj znimi nie mozna ufac kobiecie! zawsze trzeba byc czujnym ...

;)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 8 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Nie wiem dlaczego, ale nie ufam swojej kobiecie

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8