FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 13518 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Nie wiem jak to nazwac, chyba jestem życiową niedorajdą 
[powiadom znajomego]    
Autor "Nie wiem jak to nazwac, chyba jestem życiową niedorajdą"   

rafee
 Wysłana - 24 sierpień 2006 07:44      [zgłoszenie naruszenia]

potreuj na czatach

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

jarsztyk
 Wysłana - 24 sierpień 2006 08:05      [zgłoszenie naruszenia]

malowane puste dyskotekowe panny, nie wszystkie są puste ... tzn wydaje mi się że większość , ludzie chcą sie po prostu pobawić... jak Ty to tak widzisz to wybacz....

popoludnie spedzam w domu z gitara, ksiazkami
no i po***** zamiast chodzić gdzieś... chociażby z kumplami... w towarzystwie łatwiej jest nie być "nieśmiałym"...

A więc jest jedno wyjście. Znajdź sobie kolerzanka i tylko kolerzanke. Żebys nabral oglady podczas rozmow z dziewczyna... głupie stwierdzenie... bo z koleżanką nie pogadasz tak jak chciałbys pogadać z babką która Ci sie podoba...

Piszesz dość dojrzale więc nie powinieneś mieć żadnych problemów z akceptacją, wręcz przeciwnie.
sog bo tez tak uważam....

potreuj na czatach.. nooooo siłke z czatem pogodzisz.....
a kumpel właśnie się chyba umówił z dupą .. nawet fajna... jak to jej zdjącie

[http://www.1000lecie.pl/~vip/bart.jpg]

Vodka - Connecting People ... :)))

Messim
 Wysłana - 24 sierpień 2006 08:18      [zgłoszenie naruszenia]

stary ja bym sie na twoim miejscu nie martwił bo zeby byli kozacy musza byc i niedorajdy , poprostu przysłuzysz sie ludzkości

Ogólnie to jest zajebiście

XXwielkiXX
 Wysłana - 24 sierpień 2006 08:21      [zgłoszenie naruszenia]

To zes pocieszyl chlopaka

Znawca -

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 24 sierpień 2006 08:28      [zgłoszenie naruszenia]

To samo co wyżej
Trzeba więcej przbywać w mieszanym towarzystwie, może jakiś wypad do pubu albo choćby do parku posiedzieć
Ja byłam tak nieśmiała,że bałam się iśc do banku konto założyć ale nabrała śmiałości do ludzi przebywając z nimi.
Jak się pierwszy raz umówisz to potem będzie coraz łatwiej, trzeba tylko się odważyć Jak widac wokół sporo nieśmiałych osób jest

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -

Astalav
 Wysłana - 24 sierpień 2006 09:06      [zgłoszenie naruszenia]

"Musze chyba do jakis knajp na piwo wyskakiwac bo na ulicy to chyba raczej sie pany nie znajdzie :) "

jak nie jak tak wszedzie można wyrwać panne a chocby pogadać z nieznajomą....jesli masz jkąs tam aparycje to bedzie jeszcze łatwiej.....moze spróbuj sie przełamac jak pisał raffe na czacie

Turbulętnie rzecz ujmując, rzeczywistość koliduje z moimi imperatywami

Znawca -

jarsztyk
 Wysłana - 24 sierpień 2006 09:17      [zgłoszenie naruszenia]

jeśli chodzi na ulicy... to..ja podchodziłem do tego tak:
przecież mnie nie zna... co mi szkodzi.....

[http://www.1000lecie.pl/~vip/bart.jpg]

Vodka - Connecting People ... :)))

XXwielkiXX
 Wysłana - 24 sierpień 2006 10:01      [zgłoszenie naruszenia]

przecież mnie nie zna... co mi szkodzi.....

ciekawe podejscie, chyba sam wyprubuje :)

Znawca -

Henryk12.5
 Wysłana - 24 sierpień 2006 10:09      [zgłoszenie naruszenia]

Ja bym normalnie trenował...tez takie kiedys miałem, teraz nadal nie idzie mi za bardzo gadka z dziewczynami, ale juz daje sobie jakos rade, a wiem, ze bedzie jeszcze lepiej.

Zacznij od czatów, podtrzymuj rozmowe, zmieniaj tematy rozmowy, dyskutuj tak, zeby panna nie chciała odejsc z czata, a na koniec to ty zakoncz rozmowe Jak beda takie sytuacje, ze w waszym gronie beda jakies dziewczyny to zagaduj do nich cos, ***ac ich reakcje bo to ty masz sie tutaj podszkolić. Mozesz spisac główne tematy o ktorych bedziesz rozmawiać oraz pytania jakie zadasz do tych głównych tematów. Wszyscy krytykuja schematy, ale mozna zaczac od schematów, a potem rozmowa sama bedzie sie toyczyc, a ty nigdy nie bedziesz w sytuacji, w ktorej nie bedziesz wiedział co powiedziec, bo...przypomnisz sobie jakies pomocnicze pytanie z danego schematu.

Ja mam narazie taki problem, ze nie wiem jak umiejetnie zmieniac tematy rozmowy, bo gadam przykładowo o wakacjach i nagle wale prosto z mostu pytanie jak tam u twojego chłopaka czy cos w tym stylu

Henryczek...o...rly ?

Andrzeju
 Wysłana - 24 sierpień 2006 10:43      [zgłoszenie naruszenia]

Po pierwsze, podziękuj rodzicom.

Po drugie, twierdzisz, ze teraz masz luz, masz kolegów, którzy cię lubią, więc zostaw raz na jakiś czas pier.doloną gitare i rozganizuj z najlepszym kumplem jakieś wyjście. I niech on zaprosi koleżanki. Raz, drugi, od razu mistrzem gadki szmatki nie będziesz, ale stopniowo nabierzesz pewności siebie i będzie coraz lepiej.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 12 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Nie wiem jak to nazwac, chyba jestem życiową niedorajdą

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12