FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 13560 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Nie wiem jak to nazwac, chyba jestem życiową niedorajdą 
[powiadom znajomego]    
Autor "Nie wiem jak to nazwac, chyba jestem życiową niedorajdą"   

VLAD.IV
 Wysłana - 24 sierpień 2006 22:16      [zgłoszenie naruszenia]

ja sie nigdy nie balem kobiet... mialem latwiej

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert -

Ciamkowsky
 Wysłana - 24 sierpień 2006 22:17      [zgłoszenie naruszenia]

Kurde, to nie jest tak, ze chce wstac rano i chop siup jestem macho
od czego zaczac rozmowe, o czym mozna rozmawiac i nie mozna rozmawiac, ****a boje sie poprostu, ze zostane wysmiany. Ja chce poprostu popracowac nad soba, nie zmienie tego siedzac w domu. Nie wiem jak mogla by wogole wygladac rozmowa z dziewczyna (potencjalną kumpela, nie potencjalna dziewczyna od razu). Jestem ambitny i nie odpuszcze sobie, ale poprostu blokuje sie przy dziewczynach, no kurde to nie moja wina
jak rozpoczac ta rozmowe, o czym, jak podazac...
za tydzien szykuje sie biba u kumpla i beda laski, nie chce siedziec jak cnotka niewy***ka i sie nie odzywac (jak zawsze) do zadnej z dziewczyn.

pozdr.

Andromedaa
 Wysłana - 24 sierpień 2006 22:20      [zgłoszenie naruszenia]

Genralnie z Kobietami mozna pogadać o wszystkim
Zacznij od jakiejś ksiązki, filmu muzyki ... wiem, banały, ale od czegoś warto zacząć
Potem może się okazać, że masz przed Sobą miłośniczkę np: koni, szybkich samochodów, szybowców itd. Wtedy rozmowa będzie ciut trudniejsza, jeżeli nie wiesz o co pytać, ale zawsze możesz ją zapytać dlaczego takie szczególne zainteresowania itd.
Zawsze się coś da wymyśleć ... grunt to zacząć

NO RISK NO FUN !!!!

Ekspert -

VLAD.IV
 Wysłana - 24 sierpień 2006 22:22      [zgłoszenie naruszenia]

walnij sobie ze 2 piwka przed imprezą...
bo kiepsko z Tobą

Open Valhalla's Door
Hail Gods Of War

Ekspert -

Henryk12.5
 Wysłana - 24 sierpień 2006 22:28      [zgłoszenie naruszenia]

Czasami sam sobie mysle, ze jestem ***** i skończe z sobą ... ale to tylko jak mam zły humor. Ogolnie mam takie dni, ze tez nie potrafie sie dobrze bawic i nie potrafie gadac z laskami, ale to chyba ma kazdy.

Tez sie boje, ze laska mnie zleje z piz.dy a to głupie uczucie, ale kazdemu sie zdarza i bedzie sie zdarzać. Nie wazne o czym gadasz, udawaj ze rozmowa cie interesuje, bo inaczej laska sie moze głupio poczuc, ze wogole sie nie angazujesz w rozmowe. Przynajmniej takie mam odczucia po własnych obserwacjach. Jak nie bedziesz juz wiedział co powiedziec, to powiedz, ze idziesz do ubikacji, albo idziesz zobaczyc co z kumplem sie dzieje czy cos takiego...tam sie namyslisz na spokojnie i przyjdziesz z nowymi tekstami. Masz tu banalną pomoc:

1.) SZKOLA - gdzie sie uczy, gdzie chce studiowac, co zdaje na maturze, jak jej idzie nauka, czy chce jej sie uczyc, jaka ma klase, jakich nauczycieli, czy boi sie matury

2.) ZAINTERESOWANIA - czym sie interesuje, co sie jej w tym podoba, sporty zimowe

3.) WAKACJE - gdzie jezdzi i dlaczego, co woli robic najbardziej, jak lubi spedzac czas, zima czy lato ?, gdzie byla za granicą, co ciekawego zwiedziła, miala jakies przygody wakacyjne ?

4.) CHLOPY - jakich miała, jak tam z obrzynem, jakich lubi (dokładnie), moze chociaz w częsci sie z tym pokrywam ?, czy ją jakis kiedys zranił, z jakim było jej najlepiej i dlaczego ?, czy lubi sie angazowac w zwiazki czy woli luźną zabawe

5.) PRZYGODY - tutaj opowiedz o swoich najwiekszych przygodach, smiesznych, przykrch, ciekawych...

Henryczek...o...rly ?

Andromedaa
 Wysłana - 24 sierpień 2006 22:30      [zgłoszenie naruszenia]

CHŁOPY to chyba kiepski temat

Ekspert -

Henryk12.5
 Wysłana - 24 sierpień 2006 22:31      [zgłoszenie naruszenia]

Czemu ? Pokaze jej, ze mozna z nim pogadac o wszystkim, a nie tylko o pogodzie i autostradach w polsce...on nie chce rwać tylko sobie pogadac z laska.

Zmieniony przez - Henryk12.5 w dniu 2006-08-24 22:31:34

Henryczek...o...rly ?

VLAD.IV
 Wysłana - 24 sierpień 2006 22:45      [zgłoszenie naruszenia]

nie nie nie... bo złapie złe tendencje i nabierze cech przyjaciela...

Powinien zacząć od lekkich zlosliwosci...
np... jesli go laska spyta, czemu stoi w kącie, odpowiada, ze "sciany takie jakies krzywe, i czasem je podeprzec trzeba i ona zamiast być wdziecczna ze sie jej sufit na glowe dzieki niemu nie zwali, to sie jeszcze czepia... albo że kobiety same jakies niesmiale przyszly, bo minęla godzina i zadna go jeszcze nie podrywa"...
Gadanie kwasów jest dobre...

Zmieniony przez - VLAD.IV w dniu 2006-08-24 22:46:26

Open Valhalla's Door
Hail Gods Of War

Ekspert -

Andromedaa
 Wysłana - 24 sierpień 2006 22:47      [zgłoszenie naruszenia]

Dowie się, że dziewczyna miała 20 CHŁOPÓW i Jemu się odechce z tą niesmiałością

Ekspert -

Henryk12.5
 Wysłana - 24 sierpień 2006 22:51      [zgłoszenie naruszenia]

"nie nie nie... bo złapie złe tendencje i nabierze cech przyjaciela... "

Przeciez jego to nie obchodzi, chodzi o zwykłą rozmowe, skoro ma tak ciężko jak pisze to raczej dla niego bez roznicy o czym gada, byleby dał rade pogadac 5 minut z laską sam na sam.

Mnie męczy to, ze jak trzeba zdobyc laske to trzeba rozmawiac wbrew sobie, tzn o rzeczach o ktorych czasami nie ma ochoty sie rozmawiac, rozmowa jest taka jakby sztuczna, wymuszona, celem jest zbajerowanie laski i trzeba gadac POD TO.

ale to zapamietam sobie "kobiety same jakies niesmiale przyszly, bo minęla godzina i zadna go jeszcze nie podrywa"

Zmieniony przez - Henryk12.5 w dniu 2006-08-24 22:53:47

Henryczek...o...rly ?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 12 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Nie wiem jak to nazwac, chyba jestem życiową niedorajdą

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12