FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4381 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
Nie zainteresowana? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Nie zainteresowana?"   

heavym13
 Wysłana - 23 październik 2017 18:30        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam, muszę się Was poradzić, tak czysto teoretycznie, mam taką znajomą, znamy się dość długo, ale nie jakoś dobrze. Byliśmy na jakiejś imprezie razem ze wspólnymi znajomymi kilka razy. Tak wyszło, że nie dawno zaprosiła mnie na bal inżyniera, czy coś takiego , wcześniej przed imprezą raz się spotkaliśmy, bardzo dobrze się nam rozmawiało itp. na tej imprezie to już w ogóle było grubo. Cały czas się bardzo dobrze bawiliśmy (wiem od kumpla, że ona też jest bardzo zadowolona) tańce, rozmowy, patrzenie w oczy, no wiecie o co chodzi :).Ale, żeby nie było zbyt pięknie; po imprezie mi tam napisała na fb, że było super i dziękuje za towarzystwo.... i tyle z jej strony w sumie Oczywiście pisałem do niej, zawsze odpisuje, dość swobodnie się rozmawia, jednak sama nigdy nie zaczepi, nie napisze, robiłem już test wytrzymałości przez 3 dni normalnie byłem dostępny, specjalnie nie pisałem do niej i nic nie napisała .

Tu kwintesencja mojego tematu :) nie zakochałem się w niej czy coś, po prostu jest to fajna dziewczyna i może coś by z tego wyszło, ale nie chcę się tak narzucać jak napaleniec Doradźcie, czy przetrzymać ją dłużej i zobaczyć czy się odezwie ? Albo wypisywać dalej spróbować ją gdzieś jeszcze zaprosić? Raz się już spotkaliśmy, było miło, ale bez jakiegoś entuzjazmu . Jednak wydaje mi się, że to z grzeczności wszystko, przecież jeśli by była zainteresowana dalszą znajomością, czy czymś więcej, to sama by od czasu do czasu zaczepiła nie? NA tą chwilę to tylko wszystko z mojej strony jest Chyba, że typ księżniczki i chce, żeby za nią gonić i czekać na jej łaskę i nie daje po sobie poznać, że jej zależy Już bym wolał s******laj usłyszeć i wiedzieć na czym stoję

Pshym
 Wysłana - 24 październik 2017 08:55      [zgłoszenie naruszenia]

Jakby jej bardzo zależało to by zaczepiała.

No ale to, że nie zaczepia nie oznacza, że na pewno nie masz u niej żadnych szans.
Laski lubią jak się za nimi trochę lata, możesz podrzeźbić temat, zrobić jakieś śmiałe kroki i wtedy się wyjaśni czy będą z tego dzieci czy jednak powie spie.rdalaj

Szlachta nie pracuje.

heavym13
 Wysłana - 24 październik 2017 10:59      [zgłoszenie naruszenia]

Mówisz marketing agresywny zastosować No nic, w tym tygodniu, jak się zobaczymy, to poobserwuję dokładnie jej reakcję na jakiś niby przypadkowy dotyk dłoni itp. ****a, muszę działać szybko, żeby nie skończyć, jak mój koleżka. Chodził spotykał się, a do niczego to nie prowadziło, traktowała go jak kolegę, bo nie podjął dalszych kroków

zbys
Elektronika
 Wysłana - 25 październik 2017 04:44      [zgłoszenie naruszenia]

Laska moze uwazac, ze jak ona zaczepi to wyjdzie na lekkich obyczajow. Ciagle sa w narodzie takie przeswiadczenia, ze to chlopak ma miec inicjatywe.

Lepsze jest wrogiem dobrego!

Kościół NIE jest po to by pomagać biednym - jest po to aby pomagać w ich zbawieniu!

heavym13
 Wysłana - 26 październik 2017 00:04      [zgłoszenie naruszenia]

Tak, wiadomo, że to facet ma podejść, zagadać umówić się itp. ale po paru spotkaniach i dość długim czasie pisania ze sobą, druga strona też mogłaby pokazać jakieś zainteresowanie. Jeszcze jedno spotkanie i odpuszczam temat, nie mam zamiaru za kimś gonić przez cały czas Nie chodzi mi tutaj o chvj wie co, ale głupia wiadomość typu "co słychać" i dalej ja już przejmuje temat.

Jeśli nie jest zainteresowana i dlatego sama się nie odezwie to ok, życie (w tym celu urwę kontakt na jakiś czas i zobaczę), ale jeżeli sama nie wykazuje jakiejkolwiek inicjatywy dla jakichś śmiesznych pseudo zasad to

AntyKebab
 Wysłana - 26 październik 2017 14:20      [zgłoszenie naruszenia]

Laski lubią jak się za nimi trochę lata

Może lubią ale to nie działa jak chce się mrówkojada zapodać

Znawca -

melvinmik
 Wysłana - 26 październik 2017 21:31      [zgłoszenie naruszenia]

ale jeżeli sama nie wykazuje jakiejkolwiek inicjatywy dla jakichś śmiesznych pseudo zasad to

Ale niestety tak to wygląda u lasek. Generalnie mam taka zasadę, że jak laska nie wykazuje inicjatywy to dalej drażę temat, ale już tylko dla określonych korzyści (wiadomo jakich).
Problem tego typu, że większość facetów nie jest konsekwentna i potem pakują sie w gówno i płaczą, ze ich kobieta po 4 latach związku zostawiła dla innego

heavym13
 Wysłana - 27 październik 2017 00:07      [zgłoszenie naruszenia]

Właśnie o to mi chodzi głównie. Jak nie ma konkretu to się nie pakuję w jakieś pseudo związki, bo się tak to ciągnie jakiś czas, biegasz za taką, a później się kończy płaczem, tak jak piszesz

EDIT: 3 dni od spotkania (było miło) i się nie odezwała, a jak tak myślę, to ma co najmniej kilka powodów, żeby napisać ot tak po prostu nawiązując do wcześniejszych spotkań i rozmów

Zmieniony przez - heavym13 w dniu 2017-10-29 20:47:05

MrPepa
 Wysłana - 29 październik 2017 23:46      [zgłoszenie naruszenia]

Zrób jakiś 1 krok, 1 ważniejszy ruch. Tak żeby dotarło do niej, do czego zmierzasz. Jeśli pójdzie dosyć dobrze, i złapie haczyk to nie pisz do niej tak długo aż sama napisze. To ją powinno zaintrygować i zmusić do zagadania. Dziewczyny nie lubią prostoty, oklepanych schematów, lubię intrygę, tajemniczość i takie tam pierdoły.

Jeśli nie złapała haczyka- to znaczy że nie warto.
Jeśli niby złapała ale i tak do ciebie nie napisze- raczej też nie warto.

Najważniejsze żeby nie traktować kobiety jako kogoś lepszego od siebie a randki za nagrodę.
Masz się czuć wyluzowany jak tybetański mnich podczas medytacji, nie mieć kija w dupie.
Jak zrobić test czy masz kija w dupie? No jeśli zamartwiasz się czy załapała każdy jeden błahy podtekst, ripostę, żarcik - to znaczy że jesteś sztywny jak guma w gaciach. Tak nie robimy.

Zmieniony przez - MrPepa w dniu 2017-10-29 23:47:52

Zmieniony przez - MrPepa w dniu 2017-10-29 23:48:03

Zmieniony przez - MrPepa w dniu 2017-10-29 23:49:38

heavym13
 Wysłana - 30 październik 2017 16:06       [zgłoszenie naruszenia]

Właśnie jakimś dziwnym sposobem mi podbija statystyki tzn. gdy razem gdzieś jesteśmy, w restauracji np. to się czuję dużo bardziej wyluzowany niż gdybym tam siedział sam, jakoś się tak skupiam na niej, że mam w dvpie całe otoczenie problem jest tylko w sumie między spotkaniami, jak nie ma od niej odzewu żadnego, to się motam o chvj jej chodzi

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Nie zainteresowana?