FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3146 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Nie zapłacone Ubezpieczenie OC .... 
[powiadom znajomego]    
Autor "Nie zapłacone Ubezpieczenie OC ...."   

fryzjer271
 Wysłana - 2 czerwiec 2010 18:04        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam mam kłopot z oc auto mnie sie zepsulo i stało na placu wyszlo ubezpieczenie ktorego nie wypowiedziałem teraz po ok. 4 miesiach chcialem wykupic ubezpieczenie zeby auto sprzedac a tu dowiaduje sie w ubezpieczalni ze zostala naliczona kara plus to ze mialem 2 stłuczki z mojej winu i wychodzi mnie w c**j duzo co mam robic jak chce sprzedac auto czy jak je teraz sprzedam bez tego placenia bede mial jakies kłopoty czy jak oplace pierwsza rate z 4 i sprzedam nabywca bedzie musiał mnie spłacac jak z teego wyjsc najkorzystniej jak sie chce pozbyc auta prosze o pomoc ... gory dziekuje .

a widzisz xD

yennie
 Wysłana - 2 czerwiec 2010 18:06      [zgłoszenie naruszenia]

Znawca -

Skarbowy
 Wysłana - 2 czerwiec 2010 18:20      [zgłoszenie naruszenia]

Płacisz wszystko i módl się żeby nie zgłosili tego do Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego bo wtedy dopiero zabulisz.

Ciężko być zaje*istym, ale staram się to znosić z podniesionym czołem.

Specjalista -

yennie
 Wysłana - 2 czerwiec 2010 18:38      [zgłoszenie naruszenia]

a dobra niewazne chyba skumalam o co mu chodzi

Zmieniony przez - yennie w dniu 2010-06-02 18:42:01

Znawca -

don_yogi
 Wysłana - 2 czerwiec 2010 19:00      [zgłoszenie naruszenia]

Ja miesiąc temu poszedłem zapłacić za oc bo się kończyło, nie zapłaciłem w końcu. Przez przypadek zostawiłem u nich wszystkie dokumenty, poszedłem dzisiaj zapłaciłem i odebrałem co moje. Zapomniałem o tych dokumentach bo nie jeździłem tym autem. Żadnych odsetek ani nic takiego

fryzjer271
 Wysłana - 2 czerwiec 2010 19:51      [zgłoszenie naruszenia]

a jezeli je sprzedam teraz ?

a widzisz xD

joeletaxi
 Wysłana - 2 czerwiec 2010 19:52      [zgłoszenie naruszenia]

fryzjer271
 Wysłana - 2 czerwiec 2010 20:18      [zgłoszenie naruszenia]

no to niezle sie wpakowałem . Wielkie dzieki

a widzisz xD

.kuchar.
 Wysłana - 2 czerwiec 2010 20:37      [zgłoszenie naruszenia]

o ****a mam identyczny problem

padl mi silnik w aucie i miesiac temu OC sie skonczylo bo mi jakos niechcialo sie fury robic na koxy kase wydac musialem miesiac niecaly minal chyba dopiero, czyli musze czym predzej leciec i placic

eq04
 Wysłana - 2 czerwiec 2010 21:57      [zgłoszenie naruszenia]

Osoba nabywajaca auto ma prawo zrezygnowac z OC w ciagu (z tego co pamietam) 7 dni z danego towarzystwa ubezpieczeniowego od dnia zakupu.
Po sprzedazy powinienes zglosic to swojemu ubezpieczycielowi. Twoje zobowiazania nie 'przechodza' na nabywce.

Dj Tiesto
 Wysłana - 2 czerwiec 2010 21:59      [zgłoszenie naruszenia]

dzięki panowie, przypomnieliście mi że muszę OC zapłacić

It's a tough world. Be tougher.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Nie zapłacone Ubezpieczenie OC ....

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Prawo graniczne - celne | Problemy z umowa | zasiedzenie, jakie dokumenty? | kolizja... - samochodem | podwyżka nauczyciela a dyplom mgr | Ustawa o partiach politycznych 1990/1997-Rożnice??? | Fałszywy alarm o bombie - koszty | Jak opatentować nazwę? | Prezydent Kwaśniewski o Wicepremierze Lepperze | Jak się sprzedaje ideę ? | konto w inteligo | Dotacje z Unii Europejskiej poza granicami kraju. | o co pytają ? WAŻNA SPRAWA | cena - triki cenowe | PRACA Z WYROKIEM | Kradzież telefonu | kolonie | igraszki | badanie szkole | badanie penisa | rozdziewiczanie | komunizm | dzieci | szynka peklowana gotowana | sukienki | schopenhauer | energia | kia carens | annelise | pogotowie energetyczne | unitarka wsowl | unitarka | łosice | czcionka | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.