FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5022 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Niedobrze :/. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Niedobrze :/."   

Xaero85
 Wysłana - 8 marzec 2006 17:49        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Mam pewien problem. Otóż mam 21 lat a najbardziej podniecają mnie laski w wieku 15-17, a 20 lat to jest absolutne maximum. Wkurza mnie to, że kobiety w wieku ponad 20 lat wogóle mnie nie kręcą. Teraz jeszcze jest ok, ale co będzie gdy będę miał ponad 30 lat?? Będę dalej uganiać sie za piętnastkami?? Co zrobić? Dodam, że pedofilem żadnym nie jestem bo 15 lat u laski to minimum .

Znawca -

kamil5210
 Wysłana - 8 marzec 2006 17:51      [zgłoszenie naruszenia]

15 lat minimum? pogielo cie? Moze dlatego tak masz ,ze w takim towarzystwie sie bardzo duzo obracasz? Sproboj zadawac sie ze starszymi moze to pomoze.

Xaero85
 Wysłana - 8 marzec 2006 17:56      [zgłoszenie naruszenia]

Właśnie zadaję sie głównie z ludźmi w moim wieku, ale jeśli chodzi o laski to po prostu te w moim wieku i starsze mnie nie podniecają, chyba że wyglądają dużo młodziej:/.

Znawca -

van damme
 Wysłana - 8 marzec 2006 18:04     
 Usunięta przez van damme za naruszenie Pkt5 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Znawca -

Xaero85
 Wysłana - 8 marzec 2006 18:08      [zgłoszenie naruszenia]

Ja też wolę z charakteru te starsze. Wiadomo, że z taką młodą nie ma o czym rozmawiać, ale kurcze tylko one mnie pociągają fizycznie.

Znawca -

kamil5210
 Wysłana - 8 marzec 2006 18:12      [zgłoszenie naruszenia]

To moze laski ktore widujesz sa tak brzydkie, ze wybierasz te najmlodsze bo sa njaladniejsze z grona brzydkich? Na moje nie masz problemu tylko w takim towarzystwie sie obracasz i tyle.

rambo5
 Wysłana - 8 marzec 2006 18:13      [zgłoszenie naruszenia]

hehhe pedofil Zostan nauczycielem bedziesz mial radoche kazdego dnia, jedyna osoba ktora czerpie przyjemnosc z pracy !

slaweh
 Wysłana - 8 marzec 2006 18:31      [zgłoszenie naruszenia]

no to ja mam całkowicie inaczej, jakoś mało intersują mnie takie 17-tki, dla mnie to starsze są ok.

robie swoje, ryzyko jest Moje.

ludzie niepijący są zupełnie inni niż ja %-)

Ekspert -

youngod
 Wysłana - 8 marzec 2006 20:22      [zgłoszenie naruszenia]

Ale nie wydaje ci sie ze laski w wieku 15-17 maja jeszcze pstro w głowie; choc i starsze nie sa lepsze:-/
Poszukaj na uczelniach wyzszych tam to dopiero chodza sunie "wykształcone" znaczy sie

Dorris
 Wysłana - 8 marzec 2006 21:26      [zgłoszenie naruszenia]

cóz.. jesli odpowiadają Ci takie dziewczyny.. widać sam masz pstro w głowie.. ja od kiedy tylko pamietam, znałam przyjażniłam sie i byłam z chłopakami starszymi od siebie, bo z ludźmi w moim wieku nie miałam o czym rozmawiac.. a co dopiero tyle młodsze.. cóz.. teraz mam 21.. mój ukochany 24.. a wciąz powtarza ze jestem dużo poważniejsza i dojrzała od Niego.. wiec moze dziewczyny w tym wieku sa po prostu na Twoim poziomie??

...zmysły się budzą zanim spotkają się ciała...

PL4Y3R
 Wysłana - 8 marzec 2006 21:34      [zgłoszenie naruszenia]

Ja mam 20 i tez lubie 15nasteczki sa fajniusie takie niewinne i swieze...

;)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Niedobrze :/.

Strony: 1 2 3 4 5