FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 679 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Niemcy wyjazd do pracy 
[powiadom znajomego]    
Autor "Niemcy wyjazd do pracy"   

Kutagawa
 Wysłana - 3 czerwiec 2010 23:09        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam,

chciałbym w lipcu wyjechać do Niemczech do pracy sezonowej, truskawki, szparagi i inne. Jakich dokumentów potrzebuje jeśli wcześniej nigdy nie pracowałem, czego dowiedzieć się od pracodawcy? Proszę o porady!

[pown.it/2591]

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 3 czerwiec 2010 23:15       [zgłoszenie naruszenia]

Zapytaj pracodawcy

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Niemcy wyjazd do pracy

Warto przeczytać: Stormpay | Ratujmy życie ! | Regulamin Pogotowia Wodociągowego | Traktat konstytucyjny UE | Wykład z Macierewiczem | Szkoła a wojsko | Akadema Obrony Narodowej - Ważne,pomóżcie!! | Maria Szyszkowska - kolejny skandal | Legalna praca za granicą a służba wojskowa | Chciałbym się pochwalić... | Sklep z suplami on-line | jakie pozowlnia do prowadzenia dzialnosci w alsnym domku? | Certyfikat CE | NATO-wska obrona polskich granic. | Sprawa o.Hejmo w oczach historyka | usa | rianonn | monika jabłońska | zen | arkadiusz | studia | onaa92 | litwa | tatuaze | dygant | ishater | kupno auta do 28 patyków | zlot | stratos | monter izolacji przemysłowych | dupa maryni | hasz | haszysz | duże cycki | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.