FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 799 razy ¬

ROZRYWKA | Języki Obce
Niemiecki, parę krótkich zdanek. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Niemiecki, parę krótkich zdanek."   

Wild_Pussy
 Wysłana - 22 styczeń 2007 21:44        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

jako ze moj niemiecki jest praktycznie zerowy prosilbym was o przetlumaczenie paru prosciutkich zdanek na ten jezyk

1. Wiem juz co bede robic w ferie. w pierwszym tygodniu jade razem z kolegami w gory. naucze sie jezdzic na nartach , napewno bedzie swietna zabawa. drugi tydzien bede sie uczyl do matury

2.poprostu mowie ze to jest moje miejsce i pokazuje swoj bilet. wtedy ludzie zawsze ustepuja, a jesli nie to szukam innego miejsca

3.mowie znajomym ze nie mam ochoty z nimi jechac i ze zostane sam. oraz zycze im bardzo udanej zabawy

4.ja przygotowuje sie bardzo pilnie. ucze sie calego materialu ktory musze umiec. staram sie zapamietac jak najwiecej. potem powtarzam swoje wiadomosci

nie muszę siedzieć, mogę poleżeć

adamski70
 Wysłana - 22 styczeń 2007 22:50      [zgłoszenie naruszenia]

1. Ich weiß schon was ich in den Ferien machen werde. In der ersten Woche fahre ich mit meinen Freunden in die Berge, dort lerne ich Schilaufen, es wird bestimmt eine gute Unterhaltung. In der zweiten Woche werde ich für meine Abitur.

2. Ich sage einfach, dass es mein Platz ist und zeige die Fahrkarte. Die meisten machen dann den Platz frei, wenn nicht dann suche ich mir einen anderen Platz.

3. Ich sage meinen Freunden, dass ich keine Lust habe mitzufahren und bleibe lieber allein und ich wünsche ihnen gute Unterhaltung.

4. Ich vorbereite mich sehr fleißig. Ich lerne den ganzen Stoff, denn ich wissen muss. Ich versuche so viel wie möglich zu behalten, dann wiederhole ich mein Wissen.

Mowa jest srebrem, a milczenie jest owiec.

Znawca -

Wild_Pussy
 Wysłana - 22 styczeń 2007 23:30       [zgłoszenie naruszenia]

dzieeeeeeeeki ogromne nie spodziewalem sie tak szybkiej odpowiedzi, mam to na jutro i myslalem ze bede musial z rana smarowac

nie muszę siedzieć, mogę poleżeć

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Niemiecki, parę krótkich zdanek.