FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2412 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Języki Obce
Niemiecki proszę o pomoc. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Niemiecki proszę o pomoc."   

extreme14
 Wysłana - 17 maj 2008 18:20        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam proszę o pomoc przy przetłumaczeniu tekstu na niemiecki.

Drogi Marianie

Pisze do ciebie list, ponieważ jestem bardzo chory i nie moge cie odwiedzic. Leze w łozku i jestem osłabiony. Zle sie wczoraj czułem i dlatego poszedłem do lekarza. Bolała mnie głowa, miałem temperaturę i dreszcze. Od samego rana nie miałem apetytu i miałem zaparcia (Verstopfung):P Przed samą wizytą zaczał mnie bolec brzuch. Lekarz zbadał mnie i powiedział ze musiałem zjesc cos przeterminowanego (zepsutego). Kazal mi lezec w łozku przez tydzien. Przepisał mi specjalne tabletki i czopki (zopfen):P. Przepraszam cie Marianie ale odwiedze Cie dopiero za tydzien. Jesli bedziesz chciał to przyjedz do mnie w środe to porozmawiamy.

Pozdrawiam

Prosze pomożcie mi przetłumaczyc ten tekst na niemiecki. Mozecie wprowadzic pare zmian zeby lepiej brzmiało. Z góry dziękuje za pomoc

renika
ARTYSTKA
 Wysłana - 19 maj 2008 14:40      [zgłoszenie naruszenia]

ich schreibe an dich, weil ich sehr krank bin und dich nicht besuchen kann. ich liege im Bett und fühle mich schwach. Gestern habe ich mich schlecht gefühlt, deswegen ging ich zum Arzt. ich hatte Kopfschmerzen, hohes Fieber und Schüttelfrost. Seit Morgen hatte ich keinen Appetit und Verstopfung. Vor dem Besuch hatte ich Bauchschmerzen. Der Arzt hat mich untersucht und festgestellt, dass ich wahrscheinlich etwas unverdaulich gegessen habe. Der Arzt verordente mir im Bett eine Woche zu liegen. Er hat mir Tableten und Zopfen verschrieben. Entschuldigung, aber ich besuche dich erst in nächste Woche. Wenn du Lust hast, kommst zu mir im Mittwoch, damals wir sprechen.

i sog

Tłumaczenia na priv.

Specjalista -

extreme14
 Wysłana - 20 maj 2008 10:49      [zgłoszenie naruszenia]

Dzieki sog

olaolaola9
 Wysłana - 27 październik 2009 11:35      [zgłoszenie naruszenia]

Czy ktoś może mi pomóc? Jak sie pisze liczby po niemiecku:
25 12 125 567 999 291 91 15 193 987 119 713 75 55 444 812 680 1000 67 3 763 745 910 325 53 13 217 311 515 81 17 115 323 476 422 703 6765 1009 8096 2020 8021 6715

Z GÓRY DZIĘKUJĘ .

ola więcławska

darey
 Wysłana - 27 październik 2009 18:16      [zgłoszenie naruszenia]

Już robię Ci listę wszystkich liczebników aż do tysiąca!

Podręcznik masz?

Kryptograf

olaolaola9
 Wysłana - 28 październik 2009 10:10       [zgłoszenie naruszenia]

Tak mam podręcznik. Chodzi mi głównie o to, żeby umie te wszystkie liczby przeczyta.

Z góry dziękuję.

ola więcławska

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Niemiecki proszę o pomoc.

Warto przeczytać: [ang] "opis osoby"do sprawdzenia | Przetłumaczyć | prosze o sprawdzenie i poprawienie błedów | Nauka języków obcych | niemiecki | list o wakacjach.(angielski) prosze o pomoc | [niem] fragment listu do przetłumaczenia | [ang][PILNE]opowiadanie-będą sogi za pomoc | [ros] sprawdzenie kilku zdań | bardzo prosze o przetlumacznie kilku zdac!!!!!!błagam | [ang]jedno zdanie... | [niemiecki] prośba cebulaczka o przetłumaczenie | Niemiecki - wycieczka. | pomocy zad dom z niem grozi mi jedynka | Tlumaczenie - niemiecki | [NIEM] Sprawdzenie tekstu- dyscyplina sportu!! | MrMojo | Pitrekkk | Rogs199 | pierwsze | rodzice | wózek widłowy | diya | podtlenek azotu | reddread | rybson985 | Kubek89 | ADRIANA LIMA cz I | tanie alko daje cynk | grypsowanie | więzienie | kino domowe wieża | omena | masaż | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.