FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 728 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Nienależnie pobrana renta pytanie 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Nienależnie pobrana renta pytanie"   

Vietnam90
 Wysłana - 1 sierpień 2011 20:57        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Dostałem wezwanie do zapłaty za nienależnie pobrane świadczenie czyt. rentę rodzinną którą pobierałem jeszcze 3 miesiące po skreśleniu z listy studentów. Teraz moje pytanie mianowicie czy jeżeli teraz od września/października zapiszę się gdzieś do szkoły i złożę wniosek o przyznanie renty to mi ją przyznają? Bo podobno jest tak że przyznana renta jest przelewana zamiast na moje konto to jest przeznaczona na spłatę "zadłużenia" i dopiero po spłacie dostaję rentę do ręki. Potwierdzili mi to na forum prawnym ale czy jest tu ktoś kto też mi to potwierdzi?

Baybus
 Wysłana - 2 sierpień 2011 22:20       [zgłoszenie naruszenia]

Dostaniesz rente, ale za te 3 miesiące będziesz musiał oddać. Zrób to jak najszybciej bo sprawa trafi do sądu o wyłudzenie.

Zmieniony przez - Baybus w dniu 2011-08-02 22:20:47

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Nienależnie pobrana renta pytanie

Warto przeczytać: blagam o pomoc,w sprawie pobicia | lojalka w firmie | kasa rejestrująca a działalność handlowa cudzoziemców?? | Kontrola- urząd skarbowy | towar z usa.. cła opłaty. ktos cos wie na ten temat? | umowa o dzieło -od kiedy? | prosze o pomoc w wyborze tematu pracy lic. (pilne) | Moje prywatne dane osobowe | Handel obwozny | Zwolnienie z Vatu | kij bejsbolowy | Socjal? | Prosze o pomoc art. 279§ 1kk | Umowa sprzedaży silnika samochodowego - pomoc potrzebna | mieszkanie socjalne | bron gazowa | przewiezienie oxanabolu przez granice | prepisy na wedlin | ksw 31 | ksw 31 online | nago u lekarza | bilans nastolatków | bilans lekarski nastolatków | Wiesław | SUNRISE 2004 TRACKLISTA | plan b | 13 latka sex | przepuklina | polskie celebrytki nago | ochroniarz piotrek | thad | zrobił loda | seks w trójkącie | Odcięcie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.