FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 887 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Nieoświetlony pojazd 
[powiadom znajomego]    
Autor "Nieoświetlony pojazd"   

Encorus
 Wysłana - 3 grudzień 2010 20:45        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Pytam ze zwykłej ciekawości. Coś miedzy dniem a zmrokiem wracałem widze coś przedemna. Zwolnilem i nagle ku mojemu zdziwieniu był to nieoznakowany, nieoświetlony, bez odblasków traktor z przyczepka. Noga na hamulec ale śliskiej jezdni mało co w niego nie wjechałem. Teraz pytanie. Czy była by to tylko moja wina, czy odpowiedzialność ponosi również kierowca nieoświetlonego ciągnika, poruszającego się po ulicy?

smuk
 Wysłana - 3 grudzień 2010 22:23      [zgłoszenie naruszenia]

Twojej winy w tym nie ma, no bo w czym Ty niby zawiniles ??
Winny jest kierowca ciagnika.

prezes85
 Wysłana - 3 grudzień 2010 22:40      [zgłoszenie naruszenia]

o ile kolega udowodni ze pojazd byl nieoswietlony

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

smuk
 Wysłana - 3 grudzień 2010 22:42      [zgłoszenie naruszenia]

^
Dokladnie

Encorus
 Wysłana - 3 grudzień 2010 23:15      [zgłoszenie naruszenia]

A naoczni świadkowie (tzn. inni kierowcy) mogli by być jako dowód w tej sprawie?

Zmieniony przez - Encorus w dniu 2010-12-03 23:15:58

smuk
 Wysłana - 3 grudzień 2010 23:23      [zgłoszenie naruszenia]

Jeśli stawią się jako świadkowie to tak.

Encorus
 Wysłana - 3 grudzień 2010 23:45      [zgłoszenie naruszenia]

Dzięki śliczne, chodź tak jak mówiłem to czysto teorytyczne pytanie. W praktyce z naprzeciwka jechał samochód, a ja mialem tonową przyczypkę która pchała mnie właśnie na ten traktor. Jednak udalo mi się wjechać na lewy pas i opanować samochód z poślizgu przez przyczepke która zaczęła mnie ciągnać do rowu. Chodź teraz sam nie wiem czy nie bezpieczniej byłoby puknąć traktor.

SOGI dla was ;)

elgoff
 Wysłana - 4 grudzień 2010 14:44       [zgłoszenie naruszenia]

Tacy rolnicy to nie rzadkość, przydałyby się ostrzejsze kary za brak oświetlenia po zmroku i wwożenie błota na drogę.

o0o0o

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Nieoświetlony pojazd

Warto przeczytać: Praca domowa z pr | Klub | zmiana samochodu (podatek) | rozliczenie osób pracujących na umowe zlecenie | czwarty prog 85% | Lukas Bank-pomocy | Prawo - biznes - sport | odliczenie okien | Problem | Gadzety | Trudne pytania o pity | Zarabianie na zakłądach sporotwych | szlachetne zdrowie... | Ryczałt na paliwo | MetaStock | EUR1 | goj | talmud | gerard | KAROLINA MOTYLEWSKA NAGO | eclipse | marynarka golf | kazaan | daniel litner | daniel | vimeo | szukające filmy | feminizm | dxm | modelka20 | seks randki | seks spotkania | x press | kfc | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.