FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5592 razy ¬
 
ROZRYWKA | ADMINISTRACJA
Niesłuszny ban, Don to... vol.3 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "Niesłuszny ban, Don to... vol.3"   
 
FTBankonto
 Wysłana - 14 październik 2016 23:22        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Poprzednie tematy również w spamie, byłem zmuszony założyć nowy gdyż jakaś medna celowo zamyka mi temat uniemożliwiając odniesienie się do fałszywych oskarżeń.Użytkownik flamethrow był banowany w przeszłości za wykroczenia polegające głównie na plugawym docinaniu innym użytkownikom w stopniu wykraczającym poza nawet bardzo swobodne normy wypowiedzi w spamie działu hydepark.

Oczywiście wszyscy inni to aniołki i te pieszczotliwe "kórwo" kierowane w moją stronę i inne komplementy to już nie jest obrażanie :) typowo polska cecha widzę, podwójne standardy, brawo, brawo.

Tutaj zawarłem małą syntezę Jego aktywności, zmarnowałem na to parę minut życia:

[[http://www.insomnia.pl/Jak_wybieramy_vol._131_kompromitacja_FT%2C_mord_na_ringu-t685091-s160.html]]


To są wypowiedzi wyrwane z jakiejś wymiany uprzejmości z innymi użytkownikami, ale tego już było niewygodnie wrzucać bo by nagle wyszło że nie tylko FT taki brzydki i "obraża" ale i inni użytkownicy nierzadko bardziej nieprzebierając w słowach.


Użytkownik flamethrow był wielokrotnie ostrzegany że ma zmienić zachowanie, pomimo tego pozwolił Sobie w dacie bana na określenie innej użytkowniczki forum per "stary komin" i niewybrednie sugerował że ma plany seksualnie obsługiwać tzw. uchodźców.

[[http://www.insomnia.pl/Jak_wybieramy_vol._134_q2w_przy%C5%82apa%C5%82_ultegr%C4%99_i_szu_na_ogl%C4%85daniu_GAYporno-t685141-s258.html]]

W związku z powyższym dostał jak rozumiem bana i nie widzę żadnych podstaw żeby tutaj okazywać nadmierne miłosierdzie, skoro ignoruje poprzednie bany i ostrzeżenia.Nie było to w dacie bana, za tę wypowiedź otrzymałem bana i uczciwie go odsiedziałem (pomijam jakieś obraźliwe sugestie tej użytkowniczki kierowane w moim kierunku za które również powinien polecieć ban jeżeli już jesteśmy tacy szczegółowi).

Chyba że jest tak jak piszę że pewna grupa użytkowników w tym moderatorów może bezkarnie obrażać konkretnych użytkowników a jeżeli któryś odważy się odpowiedzieć to jest to karane.

Mlkv podobnie jak don nie jest obiektywny w tej sprawie to też wolałem żeby sprawę rozstrzygał ktoś neutralny.

Co do poprawy to, nastąpiła i wyciągnąłem wnioski z tych banów w tym tych które był nadużyciem i nie powinny zostać nigdy wlepione.

Ale ten ban to jest kpina, mogę wkleić linki do wielu bardziej obraźliwych wypowiedzi użytkowników, mam rozumieć że zostaną zbanowani na miesiąc? może dłużej? a może w ogóle nie zostaną zbanowani?


podejrzewam ostatnią opcję. Bądźmy konsekwentni w swoim postępowaniu, albo wyciągacie konsekwencje w stosunku do wszystkich albo sobie odpuśćcie bo to co teraz się odbywa w tych tematach w administracji to jest dziecinada.

Jakieś wklejanie linków do wypowiedzi za które zostałem zbanowany (oczywiście bez wklejania wypowiedzi moich rozmówców w których również można było by znaleźć jakieś "uprzejmości"), zamykanie tematu żeby uniemożliwić mi odniesienie się do fałszywych oskarżeń ...


Nie zachowujcie się jak dzieci.

 
andrzejpan
OJCIEC
 Wysłana - 14 październik 2016 23:35      [zgłoszenie naruszenia]

Podwójne standardy są wszędzie. Na inso czy na pudelku a nawet w życiu. Nie wiem co chcesz ugrać i nie rozumiem po co kogoś wyzywać nawet na forach. Kto wg ciebie jest na tym forum obiektywny? I nie szukaj gorszych od siebie na usprawiedliwienie.
Ej mati ale pojechałem rina od kórwów karakanów hehe. Gimnazjum
_______________________________
 
SzToCh

Znawca -
 
FTBankonto
 Wysłana - 14 październik 2016 23:41      [zgłoszenie naruszenia]

Obiektywny? na pewno nie don czy mlkv.


Obecnie to działa tak że jak ktoś wrzuca na mnie to ten sam don czy mlkv sobie czytają spam i tego nie widzą, widzą moje odpowiedzi i lece za to na harem.

Dobra, wychodzę i już wtedy jest czekanie na byle co, nawet jak w tym przypadku zupełnie nie podpadającego pod żaden punkt regulaminu żeby mnie wybeać na harem ...

To po cholerę w ogóle ten regulamin podczas rejestracji skoro się go nie przestrzega?

Napisać po prostu że w każdej chwili moderator może wlepić bana z sufitu bez powodu i sytuacja będzie jasna.

Nie szukam gorszych od siebie, jest dokładnie tak jak napisałem a mlkv by mnie wyebał pewnie na stałke dlatego wkleja jakieś wypowiedzi za które bany dostałem i odsiedziałem sugerując że za to dostałem bana teraz ... tutaj to naprawdę bym proponował jakąś terapię czy inną metodę leczenia bo podejrzewam ma to swoją nazwę w psychiatrii jakaś obsesja czy coś ...

 
FTBankonto
 Wysłana - 14 październik 2016 23:45      [zgłoszenie naruszenia]

Jeżeli X użytkowników widzi że ban jest z sufitu, a nie widzi tego don i mlkv to dla mnie sprawa jest oczywista.


Mam nadzieję że Banan zauważy że tutaj jest uskuteczniana jakaś kampania zawiści, w przeciwnym wypadku tak jak wiele osób już pisało na forum zostanie z 5 osób w tym 4 moderatorów ...


Obecnie trend jest taki że użytkowników raczej ubywa niż przybywa a głównym powodem są własnie takie sytuacje jak z tym banem.


Ban dla zasady, żeby coś udowodnić ...

 
bread
CHAM I KUTAS
 Wysłana - 15 październik 2016 00:07       [zgłoszenie naruszenia]

Żeby nie było, że ktoś potajemnie zamyka.
To JA ZAMKŁEM!

Nie rób, proszę, syfu w adm.
Banane, jak znajdzie czas, pochyli się z troską nad Twoim przypadkiem. Do tego czasu polecam powstrzymanie się z zakładaniem kolejnych tematów z płaczem o niesłuszny ban.
Kolejny temat z pretensjami o niesłusznym banie podpadnie pod 7 pkt. reg. i recydywę.
_______________________________
 
ŚMIERĆ FRAJEROM!

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.] 
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

Niesłuszny ban, Don to... vol.3