FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 612 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Niespotykana prezentacja 
[powiadom znajomego]    
Autor "Niespotykana prezentacja"   

karpyou
 Wysłana - 9 wrzesień 2008 12:18        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Mam do zaoferowania napisaną przez mnie prezentację na temat: "Różne ujęcia motywu końca świata (Apokalipsy, Sądu Ostatecznego) w literaturze i malarstwie". Jest to rzadki temat, więc warto się wyróżnić. Prezentacja liczy 3 strony, w mówieniu jest 15 minut z sekundami. Mogę przesłać również pytania które otrzymałem od komisji (a było ich 5). Dostałem 20/20 pkt. i mogę to udowodnić przesyłając skan świadectwa maturalnego z moim wynikiem. Zestaw zawiera prezentację, cytaty, bibliografię, konspekt i obrazy. W wersji elektronicznej cena 45 zł , oferta jest aktualna. Jeżeli masz pytania dotyczące tego tematu pisz: karpyou1@o2.pl

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Niespotykana prezentacja

Warto przeczytać: sygnet | LAPTOP 1,4/25/40 NOWKA - MEGA TANIO - PELNA GWARANCJA W SKLEPACH !! | CIPO BAXX marynarka | Sagem MY 301x | SPRZEDAM KLAWIATURĘ!!! | kupie mx310 | motorola v3 | Wzmacniacz + Tuba i Canon ixus 400 | Sprzedam NOWY laptop TOSHIBA 120GB 1024DDR2 windows Vista, | >SprzedaM< dwie gry na PS2 | Sprzedam kamere internetowa | Telefon NOKIA 6030! | Yamaha DT50R | Sala na wynajem! | motorola V 300 | sprzedam ksiązki | dzieci | szynka peklowana gotowana | sukienki | schopenhauer | energia | kia carens | annelise | pogotowie energetyczne | unitarka wsowl | unitarka | łosice | czcionka | opony | mikołajki | mazury | Zerżnąć | showup podobne | na co spust | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.