FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 971 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Niesprawny towar i nieuznana reklamacja 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Niesprawny towar i nieuznana reklamacja"   

sokzrurka
 Wysłana - 6 czerwiec 2015 21:58        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Opiszę problem w najbardziej skrótowej formie
1. Zakupiłem karabinek ASG o wartości 450 zł (paragon-konsument)
2. Następnego dnia, podczas pierwszego strzelania zauważyłem wadę - nawet na niewielkiej odległości kule znosiło w prawo (niezależnie od wiatru, test robiony 3 razy w ciągu jednego dnia). Pociski lecą celnie, ale żeby trafić w cel oddalony o 15 m, musiałem celować obok niego w lewo :D
3. Drugiego dnia po zakupie zaniosłem karabinek do sklepu zgłosić problem (przeczytałem na forum ASG, że jeśli pomimo regulacji przyrządów celowniczych znosi kulki, to problem leży najprawdopodobniej w krzywej lufie, co dyskwalifikuje sprzęt jako w pełni sprawny
4. Po trzech tygodniach zadzwonił Pan ze sklepu, sprzęt sprawdzili, dla nich jest sprawny. Chcą mi zwrócić towar.

I teraz pytanie, co mam w tej sytuacji zrobić? Sąd konsumencki, pozew cywilny, odbierać towar, nie odbierać? Domagać się zwrotu gotówki?

Problem wydaje się być z kategorii prawniczego elementarza, więc byłbym wdzięczny nawet za prostą wskazówkę, którą drogę walki o swoją sprawę wybrać. Za wszelkie odpowiedzi z góry dziękuję.

chcesz więcej - płać więcej

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Niesprawny towar i nieuznana reklamacja

Warto przeczytać: Kredyt studencki-co,gdzie,ile,jaki % | Kodeks Karny;] | Dwa podatki?? | Referat z gospodarki | małoletnia | Znowu chcą mnie wyrolować :-(%-) | pyknąłes nieletnią - co ci grozi.... | bezrobocie/artykuł i recenzja | Spis nazw firm... jak sprawdzić czy nazwa nie jest zajęta? | Wybory 2006 - gdyby były, to.. | mandat dla osoby zagranicznej | Rodziny patologiczne. Jak rozwiązać dany problem? | Milczący prezydent | studia prawnicze a mandat karny | Warunki importu art. chemicznych z niemiec | mieszkanie po babci | Mokum_Dome | Anglia | armani black | armani | fokusso | kotjaszko | zdjęcia nago | AndyGFX- | filmy dobre | ciekawe filmy | cud słońca | fatima | nigdy nie | Agnieszka WIelgosz | najlepsze filmy | ołki dolki | lornetka | styl alternatywny meski fotki | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.