FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3526 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
Nietypowa sytuacja - czy jest sens ciągnąc to dalej? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Nietypowa sytuacja - czy jest sens ciągnąc to dalej?"   

alvaro997
 Wysłana - 31 sierpień 2010 08:15        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam, jestem nowy na forum i z góry przepraszam ze zakładam nowy wątek, ale zostało mi to polecone odgórnie. Mam 19 lat obiekt moich zainteresowań 18.
Rok temu poznalem dziewczynę na imprezie, spodobała mi się chciałem się z nię spotkac ale mnie olała. Strasznie mi sie podobała.
Nie dawno spotkałem ją ponownie na impreze i zaczeła mnie przepraszac ze tak wtedy postapila. Wdalem sie z nią w dyskusje "wybaczylem" jej :P i tak spedzilismy całą impreze świetnie się bawiąc dajac sobie buziaczki i rozmawiając o wszystkim. Powiedziała ze teraz napewno sie ze mna spotka i do tego spotkania doszło. Było fajnie i zabawnie atmosfera b. dobra, potem deklaracje kolejnych spotkań. Spotkalismy sie potem raz znow na imprezie, rowniez dobra zabawa, za którą mi podziękowała. Od koleżanki dowiedzialem się że to co mówiła na tej pierwszej impr było poważne i że mam z nią próbowac, jednak gdy postanowilem spotkac sie z nią po raz 3, spotkanie przełożyła, przez sprawy rodzinne, w zamian za to obiecujac kolejne.
Gdy spytałem kiedy sie zobaczymy, w odpowiedzi wyleciała z tekstem, ze musze wiedziec ze te spotkania sa wyłącznie na stopie koleżeńskiej i nic z tego nie bedzie bo nie chce miec chlopaka, (mimo ze nawet o takim czyms nie myslałem (!) ). Zapytałem skad jej sie to wzielo i co to nagle zainteresowanie sie mna ma znaczyc i odpowiedziala, ze jestem super chce miec ze mna dobry kontakt itd, ale nie chce miec chlopaka.
Odpowiedziałem jej ze to rozumiem i też chcialbym miec z nią dobry kontakt bo faktycznie ją polubiłem (ma coś w sobie takiego wyjątkowego) na co ona powiedziała że niezmiernie sie cieszy jestem taki fajny i to rozumiem (!)proponujac spotkania na stopie kolezenskiej.
Wiem od jej kolezanek ze ma dosc ciezki charakter i trudno do niej dotrzec, pozatym nigdy nie byla w związku z facetem wiec może sie boi? Jest sens próbowac ją zdobyc?
W sumie zdaje mi sie ze to wszystko mówi samo za siebie, ale wiem ze niektóre dziewczyny poprostu takie są ...:P
Pozdrawiam.

Evana
 Wysłana - 31 sierpień 2010 08:31      [zgłoszenie naruszenia]

Czy jest sens? Na to pytanie musisz sobie sam odpowiedzieć.
Czy się boi? Skoro nie miała faceta, to bardzo możliwe, że tak właśnie jest.

Jeżeli chcesz próbować i nie boisz się zaangażować bez wzajemności, to mozesz ją oswajać . Kumplować się z nią, dobrze sie bawić, ale...

POD ŻADNYM POZOREM NIE ZACHOWUJ SIĘ JAK PRZYJACIEL. Ma cały czas traktować Cię jak faceta, a nie jak przyjaciółkę, której się będzie mogła żalić. W momencie, w którym przestanie w Tobie dostrzegać mężczyznę stracisz wszelkie szanse, by ją zdobyć.

Ekspert -

dumad
 Wysłana - 31 sierpień 2010 09:02      [zgłoszenie naruszenia]

próbuj kolego walcz o swoje, nie poddawaj się jak zobaczy że zależy Ci na niej to będzie dobrze. Tylko nie odstaw czegoś głupiego. Pomału, małymi kroczkami i będziesz ją miał. To nie jest takie hop siup

tyle mądrych slow że nie wiem od której strony zacząć czytać

Guetta
 Wysłana - 31 sierpień 2010 09:03      [zgłoszenie naruszenia]

spotykaj się znią po koleżeńsku tak jak chce aż wkońcu sama się przełamie...

endrju135
 Wysłana - 31 sierpień 2010 11:06      [zgłoszenie naruszenia]

gowno z tego bedzie, ziebales sprawe autorze.

medyk_90
 Wysłana - 31 sierpień 2010 11:24      [zgłoszenie naruszenia]

Mi się wydaje, że już jesteś przyjaciółką

"Nieważne jak mocno bijesz, ale jak dużo jesteś w stanie znieść i nadal iść do p

Znawca -

greku_806
moto.ifd
 Wysłana - 31 sierpień 2010 12:01      [zgłoszenie naruszenia]

masz racje, wydaje ci sie

Live to Ride
Ride to Live ©®

[moto.ifd.pl/] zapraszam!

Znawca -

Sweet69
 Wysłana - 31 sierpień 2010 12:13      [zgłoszenie naruszenia]

poczytaj trochę forum z wlaszcza o tzw ss
bo jak dalej ona będzie dyrygowała tą znajomością to faktycznie
skończysz jak zapatrzony, zakochany w niej <tylko> kolega

może przydało by się jej trochę wjechać na ambicję
np. pójść na spacer z jakąś ładną koleżanką tak, żeby ona to widziała <albo chociaż żeby jej koleżanki to widziały>

Ekspert -

Evana
 Wysłana - 31 sierpień 2010 12:15      [zgłoszenie naruszenia]

medyk_90, na podstawie czego Twój przenikliwy umysł wysunął takie adekwatne do sytuacji sposprzeżenie?

sweet, myślę, że jeszcze za wcześnie na pokazywanie sie z innymi, za mało się laska wkręciła, jak odwinie taki numer, to spusci go po brzytwie

Zmieniony przez - Evana w dniu 2010-08-31 12:16:59

Ekspert -

Sweet69
 Wysłana - 31 sierpień 2010 12:22      [zgłoszenie naruszenia]

a kiedy ma się wkręcić skoro już go odstawia na boczny tor?

Ekspert -

Evana
 Wysłana - 31 sierpień 2010 12:27      [zgłoszenie naruszenia]

Jeżeli to prawda i laska nigdy nie miała faceta, to nie jest to sytuacja, w której z autora chce zrobic kolege, a z innymi sie laczy w zwiazki.

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Nietypowa sytuacja - czy jest sens ciągnąc to dalej?

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: Nieodwzajemniona miłość. | Odbijany | Miłość internetowa(nieszczęśliwa) | Zasady Gentelmana %-) | moje podejście do zdrady, a co Wy sądzicie? | miłość na odległosc..... | Mam problem troche. | Brak zaufania... | Wyznanie | Brak luzu?kreatywności?energii?humoru? | O co jej chodzi? | Stała Partnerka - a nowo poznana Dziewczyna - co robić? | Kto pod kim dołki kopie, czyli o głupich numerach wycinanych eksom [art] | Tak ją kochalem.. | szczerość | milosc | chanel mademoiselle | metro | walka dobra ze zA,em | poradnik ss | super skurwiel | pamiA Ttniki z wakacji | kupiA,eA] | disturbed1 | opowiadania gejowskie | studia językowe | szaleńczaki | chorązy | nie pozwól | excel | III wojna A]wiatowa | tweester | so_shy | suchy89 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.