FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 835 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Nieuczciwy pracodawca 
[powiadom znajomego]    
Autor "Nieuczciwy pracodawca"   

loker100
 Wysłana - 21 wrzesień 2005 16:09        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Przez wakacje szukałem jakieś pracy, w urzędzie pracy znalazłem oferte, "doradca klienta", dowiedziałem się że jest to praca dla firmy pośredniczącej dla telekomunikacji polskiej, polega na tym że dostaje się namiary (na osoby z ktorymi wizyta byla uzgodniona już) jedzie sie na ten namiar i załatwia się z tymi ludźmi. Na początku szkolenie, wyjazd w teren z pracownikiem, później praca samemu, jednak po 4-5 dniach, szef powiedział, że namiary są zbyt cenne, i że dostaną je tylko najlepsi, a my mamy zbierać usługi bez namiarów, chodzić od klatki do klatki itd... Dodam że przy zapytaniu o umowe, dowiedziałem się że będzie, jeśli zarobimy jakieś większe pieniądze. Przez czas mojej pracy, zarobiłem 115 zł, później kontaktowałem się tylko telefonicznie, aby dowiedzieć się czy dostane namiary, zawsze była to odpowiedź iż "jak będą, to wrzucimy je panu na konto" jednak ich nie było...
Dzwoniłem więc do szefa w sprawie wypłaty tego co wypracowałem przez ten krótki czas, i dowiedziałem się że jak nie ma umowy, to on nie ma podstaw do tego aby mi coś wypłacić...
Straciłem swój czas i pieniądze (na rozmowy telefoniczne z prywatnego tel komórkowego, do klientów...) i nic na tym nie zyskałem.
Już nie chodzi o te pieniądze, ale o świadomość, że dałem się wydymać, prosze więc o informacje, co moge zrobić w mojej sytuacji...

"Idź swoją drogą, nie daj satysfakcji wrogom"

mlkv
 Wysłana - 21 wrzesień 2005 17:50       [zgłoszenie naruszenia]

Można to nadgryzać od różnej strony, ale osobiście polecam zawiadomić odpowiedni oddział Państwowej Inspekcji Pracy.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Nieuczciwy pracodawca

Warto przeczytać: Ile za załatwienie kontraktu wartości 8 500 000 zł | Parada Równości | Prawo internetowe. POMOC!! | świadek a wyjazd? | Kościół a polityka. | Bezpodstawna konfiskata mienia? | staż | Złamany bark | Rozwiazanie kejsa. | ubezpiecznia osobowe & zakłady budżetowe | Partia Demokratyczna | Szukam Co na temat wspolczesnych form Monopolu | Witam po przerwie... | Partia Macierewicza | Łamanie praw człowieka | Pogromczyni Biedronki do Sejmu z list SdPl | Ma?,gorzata Socha | fotochromowe | fotochromy | fotochrom | sieradowice | httpwwwxvideoscomvideo3048183hot_lesbians_play_their_strap_on | patrycjama | eurotrip | wszystkie kobiety | sama do klubu | moschino- | facebook hasło | vol 14 | Chamskie () vol 14 | zjawisko przenikania się świata realnego i fantastycznego w literaturze XIX w | kobiety wolą | pijana | tato | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.