FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 27406 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Nigdy nie miałem dziewczyny ! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Nigdy nie miałem dziewczyny !"   

wektor155
 Wysłana - 31 marzec 2011 00:05      [zgłoszenie naruszenia]

Nie ma jak się użalać nad soba, ja tam kiedyś byłem chudy i ładny,teraz choroba sporo przytyłem. Ale w pewnym, pięknym dniu sobie uświadomiłem, że jeżeli nie będę się zachocywał jak facet,nie będę się o dziewczyne starał, to sama nie przyjdzie. I teraz mimo, ze lekko obnizyłem swoją wagę, dalej wołają na mnie 'gruby', to udało mi się mieć blizsze kontakty psychiczne i fizyczne

Bo większość nieudaczników,nawet jak pozna fajną dziewczynę i będzie pozytywnie, to czeka aż ona zacznie pisać smsy i się starać o kontakt, bo inaczej to 'nie jest zainteresowana'.

A tak trudno *****, pomyśleć że warto sprobować, jak dziewczyna odmówi spotkania, to jej strata nie Twoja, nic nie tracisz - możesz zyskać. A jak się bardziej wkręcicie, to może coś z tego być. Nie będzie, to nie z tą to z tamtą.

Będziesz pisać, że masz charakter i nie masz odchyłow, a żalisz się i pokazujesz, że nie masz jaj. To co z Tobą?

A i zobacz, na tych lovelasów,którym zazdroscisz, ze tak fajnie wygladają bo na nich dupy lecą. To nawet nie kwestia 'ryja' czy pięknego ciała. Ale zachowania, ruchów, pewności Siebie.

Chcesz coś zmienić, to wyjdź ze skóry nieudacznika i zacznij zmieniać siebie, nie musisz mieć sukcesów już jutro. Ale podejmuj ryzyko. Jest ryzyko jest zabawa i tylko wtedy możesz dostać prawdzią nagrodę.

Jak się bedziesz bał ładnej barmanki zagadać co u Ciebie, zamienić kilka zdań i zapytać czy ma jakiś wolny weekend. To nigdy się znią nie umówisz.

Chyba, że czekacie na akcje typu. "Podobasz się mojej koleżance"

Pozdrawiam i sory, ze się tak rozpisałem, ale ***** sam przez pierwszy rok po przytyciu, się użalałem nad sobą. Bo już panny nie leciały tak na mój wygląd i se wkrecalem jak ido dupy jestem.

Twój sukces leży w Twojej głowie.

ples
 Wysłana - 31 marzec 2011 00:19       [zgłoszenie naruszenia]

[w184.wrzuta.pl/audio/5ivqCeHWPDI/prawda_o_kobietach]

"god, please give us back Tupac and we will trade you Justin Beiber"

"nieistnienie jest atrybutem zaszczytnym, przysługującym także Bogu i sprawiedliwości”

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Nigdy nie miałem dziewczyny !

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10