FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 27406 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Nigdy nie miałem dziewczyny ! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Nigdy nie miałem dziewczyny !"   

FILIPPOO
 Wysłana - 12 wrzesień 2006 19:32      [zgłoszenie naruszenia]

hmmm w wojsku do go dopiero ta samotnosc dobije. . .

"My, serca, umieramy na samą myśl o miłościach, które przepadły na zawsze...
o chwilach, które mogły być piękne, a nie były...
o skarbach, które mogły być odkryte, ale pozostały na zawsze niewidoczne pod piaskiem...."

Znawca -

Kubaa21
 Wysłana - 12 wrzesień 2006 20:43      [zgłoszenie naruszenia]

wyjdz poprostu do ludzi jak siedzisz w murach calymi dniami to sie nie dziwie ze nie masz znajomych, idz do pracy to juz kogos poznasz, wypad z kolegami na piwo zapoznaja Cie ze swoimi znajommi i juz krag sie powieksza, jak nie chce Ci sie isc do pracy to bys sie za nauke wzial, od pazdziernika na studia, bedziesz mial grupe z 70 osob to nie bedziesz wiedzial z kim gadac bo tyle znajomych na raz, ogolnie problem jak dla mnie smieszny pozdrawiam i zycze powodzenia

franzf
 Wysłana - 12 wrzesień 2006 21:12      [zgłoszenie naruszenia]

Chłopie! Szacunek. Ja mam to samo, 22lata, a dziewczyny jak nie było, tak nie ma. Ze 3 lata temu stwierdziłem, że ta sytuacja mi nie pasi, że chce kogoś mieć. Zacząłem działać tak jak ci radzą: kluby, knajpy, podchodzenie do panien, teksty, tańce. Na końcu były randki na necie, kilka spotkań z różnymi dziewczynami. Wszystko ch.u.j. Teraz nie lece na każdą która wydaje sie przynajmniej z wyglądu interesująca, albo ma jakieś zbieżne ze mną zainteresowania, na serwisach randkowych jest porażka straszna kto i co tam pisze. W knajpach ciężko coś wyrwać, panny przychodzą z facetami, albo ze znajomymi, nieznajomych mają w dupie. Tak, czasem da się więcej pogadać, umówić się na jakieś wyjście, ale i tak potem jest po sprawie.
Jedyne co "rządzi" to przypadek :), bez wysiłku, poznajesz kogoś, ale jak narazie i to zakończyło sie na niczym :/
Co pozostaje? Lać na to z góry, a wódy nie polecam.
Jeszcze pare latek i bedzie zupełnie po zabawie.

Franz! What are you doing? ...writing.

Behemot_
 Wysłana - 12 wrzesień 2006 21:18      [zgłoszenie naruszenia]

proponuje zaczac od silowni, a najlepiej, o ile masz w Twoim miescie albo okolicy, od jakiejs sekcji sztuk walki. to ci podniesie troche pewnosc siebie przy okazji i zapoznasz jakis kumpli z ktorymi na impreze bedziesz mogl wyskoczyc.

uważaj na marzenia bo one sie spełniają

Specjalista -

Madness666
 Wysłana - 12 wrzesień 2006 21:22      [zgłoszenie naruszenia]

Ale jak, chcesz se podupczyc, czy poznać taką której będziesz mógł sie wyżalić?

Zmieniony przez - Madness666 w dniu 2006-09-12 21:23:11

Behemot_
 Wysłana - 12 wrzesień 2006 21:27      [zgłoszenie naruszenia]

co to za brednie ze net randki to same blachary i pustaki?! to tak samo jak na dyskotece czy imprezie, masz caly przekroj spoleczny od blachar bo w porzadku kobiety. chyba sam sobie usprawiedliwiasz swoja biernosc.

uważaj na marzenia bo one sie spełniają

Specjalista -

_Timon_
 Wysłana - 12 wrzesień 2006 21:31      [zgłoszenie naruszenia]

Wzorem hasła PiS

BLIŻEJ LUDZI

Oczy szeroko otwarte, pewność siebie, Alleluja i do przodu ;)

etch
 Wysłana - 12 wrzesień 2006 21:55      [zgłoszenie naruszenia]

to wszystkich przebije mam 24 lata i nigdy nie mialem dziewczyny ani nigdy nie mialem kontaktow fizycznych z kobieta, ba powiem wiecej studiowalem przez 4 lata na kierunkach gdzi 80 - 90 % stanowily kobiety i nic heheh niezly ze mnie swir co ?

czaternik
 Wysłana - 12 wrzesień 2006 22:02      [zgłoszenie naruszenia]

Jeśli zostane powołany do wojska to strace kolejny rok.
Nie będę sam chodził po dyskotekach, knajpach ponieważ dziewczyny przychodzą tam ze swoimi znajomymi, popychaczami itp. (Franz ma 100% racji)
Nie zapiszę się na studia ponieważ mnie na to nie stać.
W czasach szkoły średniej na dyskoteki nie puszczał mnie ojciec-znajomi przez to mieli mnie w tyłku.
Jeśli chodzi o internetowe randki to jest to konkurs piękności, na spotkanie dziewczyny wybierają 1 chłopaka ze 100.

Thamuz_
 Wysłana - 12 wrzesień 2006 22:06      [zgłoszenie naruszenia]

Na wszystkie swoje ulomnosci znajdziesz usprawiedliwienia?

Ambassador of the hell

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Nigdy nie miałem dziewczyny !

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10