FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 27405 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Nigdy nie miałem dziewczyny ! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Nigdy nie miałem dziewczyny !"   

MarvBoy
 Wysłana - 12 wrzesień 2006 23:41      [zgłoszenie naruszenia]

i w takiej sytuacji dziewczyna to ostatnia rzecz o jaką bym sie martwił. Bo za co bym jej kolacje postawił za kieszonkowe od mamy w wieku 22 lat?

Ekspert -

CTA
bluesuit
 Wysłana - 13 wrzesień 2006 00:39      [zgłoszenie naruszenia]

ale chwalisz sie czy żalisz?

nie no człowieku co Ty myślisz, że napiszesz na forum, że w życiu dziewczyny nie miałeś i zaraz jakaś napalona forumowiczka napisze do Ciebie, że chce być Twoją babe... no bez jaj

na siłe szukasz wymówek, że nie znasz nikogo, obce miasto, nigdzie nie chodzisz

a przepraszam zamiast okien to masz kraty, czy może masz jakiś ukryty lęk przed ludźmi
rusz dupsko poznaj ludzi i żyj jak człowiek

Ekspert -

czaternik
 Wysłana - 13 wrzesień 2006 01:15      [zgłoszenie naruszenia]

forumowicz xaero85 bardzo mądrze mówi,
nie słucham natomiast internetowych cwaniaków, szpanerów,
najłatwiej jest pisać bajki jakim się to jest podrywaczem piszczących 15 latek z GG,
jak już mówiłem nie interesują mnie piszczące nastolatki i blachary,

czaternik
 Wysłana - 13 wrzesień 2006 01:33      [zgłoszenie naruszenia]

z jakich źródeł mam pieniądze to moja prywatna sprawa, proszę więc sobie tym głowy nie zawracać podobnie jak wojskiem i pracą,

OloKK
Dżony Dep
 Wysłana - 13 wrzesień 2006 02:48      [zgłoszenie naruszenia]

Czaternik...

Nie mając pracy wiadomo, że od starych masz forse.

Poza tym co Ty mówisz o nastolatkach i blacharach? ****a. Tak sobie tylko tłumaczysz i szukasz pocieszenia w tym co mówisz...

Księżniczek z bajki nie ma.

Poza tym ja swoją kobiete nie poznałem przez znajomych więc to też zbędne ******lenie

Bądź silny, o człowieku! Pożądaj, raduj się wszystkimi rzeczami
zmysłów i uniesienia: nie bój się, że jakikolwiek bóg wyprze się ciebie za to.
ZAPRASZAM: [www.olokk.pl] // [www.bng-studio.pl]
[www.facebook.com/olokk]

Specjalista -

Henrykkk12
 Wysłana - 13 wrzesień 2006 04:08      [zgłoszenie naruszenia]

No i co z tego ? Kuzyn ma 25 lat i tez nie mial...jak ci to przeszkadza to idz na ****y najpierw, oswoj sie z tematem, a potem to juz nic tylko krew dziewic

FU
 Wysłana - 13 wrzesień 2006 08:59      [zgłoszenie naruszenia]

marvboy, mam wrazenie ze doszlismy do tego samego wniosku
ja wolalem sie nie wypowiadac

Oh my God, it's a lion, get in the car !

Specjalista -

matyldaprj
 Wysłana - 13 wrzesień 2006 09:32      [zgłoszenie naruszenia]

No cuż,od siebie powiem tylko,że ja na dyskoteki też nie chodziłam,jadąc do miasta obok spędzałam czas za zamkniętymi drzwiami domu moich przyjaciół,w małym miasteczku,z jakiego pochodzę nie było szans na znalezienie kogokolwiek bo przecież wszyscy byliśmy wyłącznie kumplami,a poza tym większość od ponad dwóch lat już jest w UK...
Swojego obecnego faceta poznałam na portalu randkowym,pamiętam nawet taki temat na Inso był o tych portalach,idąc więc za radą paru forumowiczów postanowiłam spróbować.Dla żartu?Z przekory? Zakład z koleżanką?Nie przebierając,nie wybierając i nie szukając kolesia z BMW bo daleko mi do blacharo-pustaka jak to "zgrabnie" okreśłiłeś...
Najpierw była przyjaźń,potem znienacka zaskoczyło nas jakieś uczucie...Życie..
Trzeba próbować,a nie użalać się nad sobą.

hic et nunc
semper et ubique

Specjalista -

gienek78
 Wysłana - 13 wrzesień 2006 09:33      [zgłoszenie naruszenia]

Autor zachowuje się dokładnie jak mój kumpel, tylko że on ma 28 lat i też nie miał nigdy panny (jest prawiczkiem). Ciągle gada tak jak autor, że go męczy to, że nie ma dziewczyny i przydało by się coś. Siedzi w domu i nie ma zamiaru nigdzie wychodzić, tylko praca dom, praca dom.
No to zlitowałem się nad gościem, akurat kolezanka mojej dziewczyny (ładniutka panna) była wolna. Zorganizowałem grila i zapraszam kumpla mówiąc mu, że mam dla niego fajną chętną laskę. A ten palant zaczął na wstępie wymyślać różne wymówki, na końcu powiedział, że ma na oku jakąś laske i znią gada na razie (oczywiście to były jego urojenia tylko) - no normalnie ręce mi opadły. Do gościa nie mam już siły (ja i inni kumple próbowaliśy go wyciągać na imprezy) - nie wiem czy za bardzo się przyzwyczaił do roli singla czy się czegoś boi (kobiet) albo ma jakieś kompleksy ????
Do autora przez internet mozna poznać naprawdę fajne laski, nie tylko pustaki. Swego czasu bawiło mnie to i się umawiałem przez neta - spróbuj, moze miłości życia nie spotkasz ale przynajmniej na randki będziesz chodził regularnie a nie siedział w domu i się użalał nad sobą - cel uświęca środki.

Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu

Kobieta, która jęczy w nocy nie warczy w dzień

Znawca -

Miareczka
katechetka
 Wysłana - 13 wrzesień 2006 09:39      [zgłoszenie naruszenia]

Może to moje wrażenie ,ale oostatnio to jakaś epidemia!!!
Wokół samo dwudziestoparo letni faceci, którzy z różnych względów są sami. Np mój brat 27 lat, przystojny , inteligentny facet. A laski nie ma od kiedy pamiętam Siedzi w domu przed kompem to jak ma poznać
Twierdzi,że chętnie by kogoś miał, ale nic w tym kierunku nie robi.

stateczna żona swojego męża%-)

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Nigdy nie miałem dziewczyny !

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10