FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 27448 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Nigdy nie miałem dziewczyny ! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Nigdy nie miałem dziewczyny !"   

Sweet69
 Wysłana - 13 wrzesień 2006 13:23      [zgłoszenie naruszenia]

hej autorku zobacz ile na inso jest babek :)

Ekspert -

MarvBoy
 Wysłana - 13 wrzesień 2006 13:52      [zgłoszenie naruszenia]

pytanie do dziewczyn
chłopak bez wykształcenia
bez pracy
bez ambicji (jak sami zauważyliśmy nie moge pracować bo wojsko nie moge iśc do wojska bo to rok stracony) i planów
bez kasy

****a pomyśl na***** Ci dziewczyna? masz 22 lata całe życie przed tobą napierw poszukaj roboty*****owej ale żebyś mógł zapisac sie na studia nawet i zaoki na zjazdach poznasz dziewczyny obiecuje. Idz do pracy najlepiej tam poznasz dziewczyny obiecuje.

Ekspert -

everr
złamane serce
 Wysłana - 13 wrzesień 2006 22:17      [zgłoszenie naruszenia]

Miarka - zapominasz o bardzo waznej rzeczy. dla facetow (szczegolnie ss i pokrewnych) "krolowa lodu" to doskonala sztuka. a czemu ? bo mozna na pozornie niedostepnej osobie "potrenowac" nowe sposoby podrywu jak i potem sie pochwalic kumplom kogo sie wyrwalo, no i ego i doswiadczenie zwyzkuja

a kobiety zawse maja latwiej w znalezieniu partnera bo przeciez "kazda potwora znajdzie swego amatora"...

Marv - dobre

[wicek-lampy.cba.pl/]

"profesjonalna" naprawa %-)

Specjalista -

elchuka
 Wysłana - 15 wrzesień 2006 22:30      [zgłoszenie naruszenia]

a dlaczego sam nie chodzisz na dyskoteke, do pabu ? Ja jak nie mam z kim isc bo kisza ogora w domu, to biore dupsko sam i ide, rozwalam sie przy barze i jest gites, zawsze sie kogos pozna i pogada

Znawca -

chemistry
 Wysłana - 16 wrzesień 2006 00:41      [zgłoszenie naruszenia]

"Jeśli zostane powołany do wojska to strace kolejny rok"
Niedlugo stuknie mi 25 lat, pojechalem sam do Angli (w sensie bez laski i tak w tym momencie nie mialem) i co to tez czas stracony?
Masz źle poustawiane pryjorytety w życiu ponieważ na pierwszym miejscu jest praca (nie tyle sama praca co posiadanie jakiś środkow finansowych), mialem dziewczyny tak ładne że cale osiedle mi zazdrościlo ale niewiele mi to co dalo skoro nie bylo mnie samego stac na cokolwiek. Pamietam do dzisiaj jak z kumplem kurtki po krzakach chowalismy zeby oszczedzac na szatni albo jade do laski i flamastrem tuszuje pekniecia w butach smutne a jednoczesnie smieszne mi sie to teraz wydaje. Czaty hmmmmmmmmm niesiedza tam tylko blachary i pustaki, są teraz tak popularne iżniby daja przekrój społeczeństwa ale cośjest w tym że tam to szukają sobie kogoś osoby które zawsze maja cośdo ukrycia (niekoniecznie wyglad) dlatego niepolecam rowniez. Z braku laku możesz próbować czatu ale najlepiej nie oczekiwac niczego po takich znajomosciach w ogole nie szukaj laski na sile ale zacznij to olewac czesto efekt jest odwrotny. Kończac temat GG powiem jeszcze iż czesto jest tak iz jesli lasce nie podchodzisz pod typ ale inteligentnym jestes rozmowca to dziewczyna nie powie Ci nawet ze ma faceta, w**** nie fair to ale tak to jest, pozatym nawet jesli chodzilbys z laska poznana via czat to wiedz ze napewno z nudow jak nie bedziesz przy niej to bedzie dalej czatowala i niewiadomo kiedy pozna tam kogos lepszego od CIebie a z Twoim podejsciem do życia to nie trudne :-%

Xaero85
 Wysłana - 16 wrzesień 2006 18:14      [zgłoszenie naruszenia]

Ja też akurat do bogatych studentów nie należę, ale przy niektórych moich kumplach to jestem jak Bill Gates. Najbardziej mnie bawi to, jak oni mają problemy żeby skombinować kilkanaście lub kilkadziesiąt zł na wyjście. To sie dopiero nazywa biedny student, więc sie nie masz czym przejmować:).

Znawca -

Vexing
 Wysłana - 17 wrzesień 2006 22:51      [zgłoszenie naruszenia]

Mylisz się że na stronach z popularnymi serwisami randkowymi są same pustaki.. Ja też miałam tam swój anons jest on tam do teraz i na popularność nie narzekałam. Jestem mądrą studiującą dziewczyną z zasadami i nie ładnie tak obrażać kobiet, które tam są, skoro sam nigdy nie odwiedzałeś tego serwisu i nie spotykałeś się z tymi ludzmi. Ja sie spotykałam i wiem jak wiele jest tam ambitnych i uczciwych ludzi szukających prawdziwego uczucia bo np.jak ty nie mają czasu na poznanie na żywo bo nigdzie nie wychodzą...
a ty rusz pupe za drzwi chodzby na spacer....a nie tak narzekasz jak stara 55 letnia baba ;>

Zawsze celuj w Ksiezyc, bo nawet jesli nie trafisz, bedziesz miedzy gwiazdami...

zagalski
 Wysłana - 6 grudzień 2008 20:00      [zgłoszenie naruszenia]

kurva stary ja jakos zyje mieszkam z rodzicami niemam dziewczyny przyjaciul paru jest ale jakos leci alkochol dobry na chwile nie umie wymazac spomnien rzeczywistosci przyswajanych kilka kartek mego pamietnika ale dodam ze mam dopiero 17 lat he he to jeszcze da sie naprawic po 18

Ysio007
 Wysłana - 6 grudzień 2008 20:38      [zgłoszenie naruszenia]

archeolog sie znalazł

120 120 120 120 120 120 120 120 120 120 120 120 120 120 120 120 120 BAN

mmaassoonn
 Wysłana - 6 grudzień 2008 21:50      [zgłoszenie naruszenia]

naucz sie w miare poprawnie pisac , potem szukaj dziewczyny

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia