FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 897 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
Niskie ciśnienie rozkurczowe 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Niskie ciśnienie rozkurczowe"   

chuziom
 Wysłana - 22 marzec 2011 18:24        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

ostatnio mierzyłem sobie ciśnienie i wychodziło mi rozkurczowe od 40 do max 60 a rozkurczowe od 125 do 140, mam pytanie czy to ciśnienie rozkurczowe jest normalne, bo najczęściej mam tak ok50 nawet po wysiłku rzadko przekracza 60.Dodam że wazę 73 kg wzrost 183 i dużo się ruszam.

.dib.
 Wysłana - 22 marzec 2011 22:38       [zgłoszenie naruszenia]

Co do tego czy jest prawidłowe to Ci nie odpowiem. Ale moge Ci powiedzieć, że ciśnienie rozkurczowe podczas wysiłku rośnie bardzo minimalnie wiec looozuj.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Niskie ciśnienie rozkurczowe

Warto przeczytać: Kilka pytań do zorientowanych osób. | suchy hydromasaż | dmuchnelem se sprezonym powietrzem w ucho;( | paznokieć | zanim pojde do alergologa... | badanie krwi - trójglicerydy | Ból w klatce piersiowej | Odstające suty - nieprowokacja | Plamy na klatce piersiowej | prosze o pomoc-pilne! | Łysienie | infekcja + gorączka itd. | Przewlekłe zapalenie najądrza | Zimne dłonie | Ból zęba przy gryzieniu po założeniu plomby | szybkie zużycie energii | radiohead | nużeniec | nużyca | emma stone | fitneski | prezenterki | agnieszka jakubowska | dominikana | punta cana | katherina toes | Triptorelin | fuuuuuuu | FFFFFUUUUUUU | alija | kogniwsityka | krosty na penisie | alkohole | zatoki | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.