FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 10992 razy ¬

ROZRYWKA | Miłość
No co za suka! 
[powiadom znajomego]    
Autor "No co za suka!"   

dragoog
 Wysłana - 26 sierpień 2008 22:13      [zgłoszenie naruszenia]

dzięki seba, pomogłeś i mi łap sogacza

dmnc
 Wysłana - 27 sierpień 2008 00:49      [zgłoszenie naruszenia]

"To nie jest warunkowe, nie musisz zrobic sobie w glowie..."

Seba, to co napisałeś jest naprawdę w porządku i nie jednej osobie, która będzie przeglądała forum pomoże. Nie dodam więc nic i nie będę próbował uzupełniać.
Dla Twojej tylko wiadomości... Zaśmiałbyś się, gdybym Ci powiedział, że z żadną lepiej mi nie będzie. Ale gdybyś wiedział, jak to u nas wyglądało, to byś zrozumiał Akceptuję fakt, że pewne rozdziały trzeba w życiu potrafić zamykać. Nawet te najpiękniejsze, czego wszystkim życzę

FractalSin
 Wysłana - 27 sierpień 2008 03:39      [zgłoszenie naruszenia]

"Ale gdybyś wiedział, jak to u nas wyglądało, to byś zrozumiał"

Każdy tak ******li za przeproszeniem. Nie martw się nie byliście wyjątkowi. Takich par ("wielce wyjątkowych i unikatowych" ) jak Ty i ona były już setki przed wami i będą setki po was. Tylko Ci się wydaje że byliście w związku którego nie są w stanie zrozumieć inni.
Wyluzuj i będzie okej.

Kiedyś będziesz się śmiać sam z siebie.

Zmieniony przez - FractalSin w dniu 2008-08-27 03:40:08

jdate05
 Wysłana - 27 sierpień 2008 05:46      [zgłoszenie naruszenia]

HEY !
Napewno az taka cudowna nie byla,kiedys to bedziesz widzial inaczej.Zdobyla cie bo chciala cie miec moze tylko na chwile a ty z tego zrobiles trzy lata.Szczerze sie zakochales i teraz jest ci przykro.Ale nigdy nie porownuj zadnej innej do tej bo bedziesz nieszczesliwy do konca.Pamietaj mile chwile,i nie mysl otym co ludzie moga myslec.W koncu sie chodzi z laska dla siebie a nie dla publiki.Sam widzisz taka byla Lacha i co z tego,teraz siedzisz sam i lizesz wor.Innej moze ludzie by nie zauwazali ale byla by przy tobie,w zimny dzien zrobila by ci cieplego loda,pojadl bys z patelni.Jeszcze wszystko przed toba-tylko nie wyj.

Antoni

dmnc
 Wysłana - 27 sierpień 2008 11:44      [zgłoszenie naruszenia]

Hehehe Spoko, wycia nie ma. Ale sogi dla Was za podtrzymanie na duchu (jak wejdą)

INSOMNIA
 Wysłana - 27 sierpień 2008 16:13      [zgłoszenie naruszenia]

dzięki seba, pomogłeś i mi łap sogacza

Sam sobie pomoglem.

WiemTo
 Wysłana - 27 sierpień 2008 17:11      [zgłoszenie naruszenia]

Głowa do góry koleżko. Najważniejsze byś mógł reasumując przeszłość stwierdzić, że nauczyłeś się czegoś ważnego, zrozumiałeś czym jest związek itp.
I dobrze, że była właśnie taka, a nie inna..
Dlaczego? Przynajmniej dziś dokładnie wiesz kogo chcesz i nie będziesz szedł na kompromis z życiem tylko dlatego, że może tak wypada, ze fajna dupa z wyglądu itd.
Ważne jest Twoje życie i być może za jakiś czas uznasz, że ten koniec był dobrym krokiem do lepszej przyszłości. Nie pozwól nadziei na powrót tej kurvy pokonać Twojej osoby. Nie wmawiaj sobie, że odzyskasz kogoś kto zdecydował sie zrobic Cie w chvja, bo niby po co?
Ból przemija, duma pozostaje
Trzym sie.

Brothers! Sisters! One day we will be free!

Specjalista -

jem_cegły1
 Wysłana - 1 wrzesień 2008 14:30      [zgłoszenie naruszenia]

olej bo to zla kobieta byla...
sama nie wiedziala czego chce a jeszcze Tobie namieszala pod kopulka.
uzywaj zycia
btw kazdemu czlowiekowi wydaje sie po stracie ze to byl wlasnie raj teraz utracony, idylla sama w sobie...
bedziesz cierpial ale pamietaj ze cierpienie uszlachetnia, ja juz np jestem szlachcicem dlatego.
nie lam sie bedzie nastepna

Zmieniony przez - jem_cegły1 w dniu 2008-09-01 14:32:03

hokus pokus czary mary twoja stara to twoj stary

Pestekinho
 Wysłana - 2 wrzesień 2008 14:30      [zgłoszenie naruszenia]

widzisz mialem nieco podobna sytuacje do Ciebie, tez chciala powrotu, zgodzilem sie.. przemyslalem wszystko i doszedlem do wniosku ze na pewno skonczy sie to tak ze nie pokocha spowrotem tak jak kiedys ;) po prosut to przewidzialem. i skonczylem to z nia. na drugi dzien poznalem inna, z ktora teraz jestem, i... jest po prostu za***ista:) tamta to mega kłoda chociazby w lozku w porownaniu z ta... myslalem ze jestem prze ch* , chce mi sie ciagle itp, ale ta przebija nawet mnie hehe ;) i jest fajnie. ogolnie ma olej w glowie. polecam sie pozbierac, nie wiesz kiedy a samo sie cos nawinie tylko wyjdz na miasto.

FractalSin
 Wysłana - 2 wrzesień 2008 21:43      [zgłoszenie naruszenia]

"samo sie cos nawinie"

kobieta też człowiek

Zmieniony przez - FractalSin w dniu 2008-09-02 21:43:17

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 8 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

No co za suka!

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8